Letní dovádění světlušek (20.6. - 25.6.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Bezejmenný, nefunguje to jako jindy. Kombinace se po převzetí vynuluje a lucerničky zhasnou. Prostě je to jinak než minule, kdy stačilo vyplnit všechno bylo to hotovo.

    Já dodala první obrázek, protože to chtělo jen padátka.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kaolín + Lida : tak mě to asi přestalo zajímat. Fakt nemám poslední dobou náladu na ty jejich výmysly.
     
    bionta, hanynkach a GordonSargent tohle ocenili.
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Bezejmenný, jediný co vadí mě, že se mi nechce počítat čeho kolik potřebuju.....tak to tam nějak namrskám a budu doufat. Aspoň, že to dole dělá ty fajfky.
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    povrzuji správnost domněnky makak-magot u první hádanky (4, 5, 7, 9, 10, 13, 14)
    pozor lucerničky nejdou od č1-16, ale svisle 1-4,5-8,9-12,13-16
     
    hanynkach, prdelka010 a makak-magot tohle ocenili.
  5. zina

    zina Perspektivní autor

    Všetky hádankové kombinácie od makak-magot sú správne (prísp. 77). Díky.

    Celkové potrebné počty:

    [​IMG]
     
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Nechceš ten obrázek schovat? Jsou i tací, co se snaží hádat sami, a takhle jim to naservírovat... to se nedělá :)
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  7. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    makak-magot - ty si úplný borec, ďakujem krásne.
    Zatiaľ idem podľa tých navolených obrázkov, už mám tri. Zatiaľ plním tie, kde treba menej políčok. Našťastie som v kolese vykrútila +100 % úroda a ešte +1, tak idem na SH na veľkých políčkach.

    Veľká vďaka hráčom, ktorí sa obetujú a dávajú tu výsledky pre nás spomalenejších. :p
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Všem pomáhajícím velký dík,ale mám ještě dotaz-ty hádanky se všechny doplňují svisle(1-4,5-8 atd.)?Nějak mi to nedochází.Ty dřívější světlušky byly jednoduché žádné přemýšlení.
     
    papulice a hanynkach tohle ocenili.
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Díky problémům na začátku jsem začal až teď. Mezi druhou a půl třetí jsem si to naplánoval tak, abych se na farmu dostal. Jenže jeden může plánovat jak chce... No nic, první várka rozpěstování jede, stihnu to dát ještě jednou na velká pole s SK. No a pak se prostě uvidí.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  10. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    JÓ bludičky ty jsou dobrý nebudu vědět co dřív ještě že nikam nejedu tak to nějak u studeného drinku stihnem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Diky za odpovedi, ted je nejtezsi pochopit otazku k ni, fakt nevim jako proc to tak komplikujou kdyz ani nezvladaji zacit bez problemu...
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné dovádění světlušek :) toto mi nedělejte, jsem došla na farmu v pět, lítám z plochy na plochu s jednou holínkou, abych rozpěstovala a vy si už svítíte na ty správné cestičky xD. Je fajn, že se už farmička neotřásá pod sbíječkami, v klidu rozpěstuji a zítra snad kouknu na káblíky, jak a co rozsvítit ... je to hustý :p
     
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    To svislé číslování je takový "vtípek" od někoho, kdo maloval nápovědu. Na dalších zahraničních fórech mají stejné nelogické číslování také, takže to bude asi něco centrálního. Možná je to ovlivněno tím, že Bigpoint vlastní Číňani
    ;)
    Jediné, k čemu to číslování využiješ, je že se můžeš podívat, co musíš pro rozsvícení každé lucerny dodat.

    Dodávání si můžeme ukázat hned na prvním obrazci vlevo
    [​IMG]

    Dodávky vypadají tak, že rozsvítíš lucerny potřebné pro ten tebou (teda teď mnou) vybraný obrazec.
    V tomto případě potřebujeme rozsvítit 4 lucerny, dvě ve druhém řádku a dvě ve třetím. Podle toho "čínského" číslování jsou označeny jako 2, 10, 7 a 15. Na každou z těch 4 luceren klikneš a pak ji rozsvítíš vpravo dole tlačítkem Dodat.
    [​IMG]

    Když máš rozsvícené všechny 4 lucerny, objeví se ti na obrazci dole zelená fajfka - svítí pro něj všechny lucerny, je možno ho splnit.
    [​IMG]

    Klikneš na obrazec a pak opět vpravo dole na zelené tlačítko "Uplatnit".
    Potvrdíš, že to opravdu chceš, a máš obrazec hotový.
    [​IMG]

    Všechny čtyři lucerny ti zhasnou, pokud je budeš chtít použít do dalšího obrazce, musíš je rozsvítit znovu! Takže pokud budeš chtít splnit všech 15 obrazců, musíš třeba lucernu č. 1 (vlevo nahoře) rozsvítit celkem 6x - pro obrazce č. 4, 7, 8, 10, 11 a 12.
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojek všem, nezapomeňte si vyzvednout kompenzační balíček v novinkách.
    Danda
     
  15. alenal

    alenal Stálice fóra

    Krásně vysvětleno jak dodávat, ale nšjak mi nedochází co s tím otazníkem. Díky za vysvětlení.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  16. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Děkuji za upozornění, vůbec jsem si nevšimla :) akorát jsem si ho nešikovně vyzvedla akorát po sklizení a znovu zasetí akční takže mi bonus +1 propadne, protože další sklizeň vychází někdy v noci ... no co už :/
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Angelica190 - je to booster - uloží se ti do inventáře (spotřební zboží).

    akční b.png
     
    danda-vnovis a Angelica190 tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Znova jsem si precetl FAQ a nejak nechapu jak mam postoupit v levem sloupci...
    Udelal jsem dve sestavy a mam tam stale Vzory : 0
    Co to teda chteji, chci stonek a ostatni je nanic, tak nechci zbytecne ztracet cas...
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem hledala první kombinaci s otazníkem - sedm potřebných věcí - dala nakonec deset možností,jen hádala než se získala odměna,
    vedle je správná odpověď (modré kroužky), ale neví jestli je pro všechny stejná. Jsem správně předpokládala, že se hledáním přepěstuje a s tím bude více padátek :sleepy:


    [​IMG]
    .. [​IMG]

    ....
     
    Naposledy upraveno: 20/6/19
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evainfo
    Pokud nechceš hledat a přepěstovat,tak není nic jednoduššího,než si vyhledat makakův příspěvek s výsledky!;)
    Zatím 12/15
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.