Letní dovádění světlušek (20.6. - 25.6.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Ze bych RT poděkovala ? Vždycky počká až pustím kaštanový řádek a vyhodí to až pak.Nemám zaseto na Baha
     
    evainfo a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  2. stadole57

    stadole57 Pisálek fóra

    Proč.......????????
     
  3. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak jsem stihla pouze sklidit stonek a parky. Zatím jsem neaktivovala žádný bonus (naštěstí), co bude s těmi ze stonku, to se uvidí až na délce té jejich krátce pauzy.
     
    evainfo, burds a evik.chemik tohle ocenili.
  4. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Baha v čudu, tu už jsem nestihla :(
    Jestli by to nechtělo přestat s deseti akcemi najednou, nějak to pak nechce šlapat tak jak má.
     
  5. Vasta54

    Vasta54 Rádoby autor

    Tak fajn,zase pauza,v poslední době často.
     
    burds tohle ocenil(a).
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Stihl jsem jen sklidit :)
    Jo a fórum taky hapruje. 8x z 10 pokusů mi to napíše "502 ....."
     
  7. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Stihla jsem zasadit, jupíííí :)
     
    evainfo, vanessa5 a burds tohle ocenili.
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    HA! Tak jsem sice stačil vše sklidit a osít a při aplikaci všemožných vychytávek bych měl mít za 30 minut první sklizeň - leč teď (kupodivu?) si nejsem jist, zdali má snaha vše urychlit na nejvyšší míru nepřijde vniveč...
    I po těch letech hraní mě to stále stejně a nemile překvapuje. Inu - zarputilý optimista ve mně se nazapře. Takže doufám, že do půl hodiny skončí rekonstrukční úsilí RT a vše poběží, jak má.
    A stejně tak doufám, že jim jednou dojde, že začínat současně 2 a půl akce (přesněji 2 akce a 2 nové stálé úkoly) nějak nevoní herním serverům.
    Jen jestli mezi členy RT není pár učitelů - pak by se na to hodila hláška z Pelíšků - Učitelka a nepoučitelná!

    EDIT:
    Čtu tady něco o dekorce (zřejmě je to ta darovaná na začátku) - tak tu jsem opravdu "zasadit" nestačil...

    EDIT2: Aspoň, že víme, proč se tak stalo a kde udělali soudruzi chybu - zde.

    EDIT3: No podle původních propočtů bych měl mít někdy ve 14:48+ tu první sklizeň na Farmě, pak ještě jednu na polích 2x2 a následně 2x na pohodlných polích a mělo to vše dozrát ve 22:00. Jaké asi bude skutečné zpoždění? Proč někdo svou (ne)schopností stále ruší naše plány?

    ... tak ještě 3 minuty ... a ... xD

    ...hmmm ... tak máme smolíka pacholíka ... :oops:

    ...tak nakonec pouhých 5 minut zpoždění - to není žádná katastrofa...

    Závěrečný edit: Tentokrát oceňuji, že náprava netrvala příliš dlouho, a dávám tak virtuálně RT "palec nahoru" (i když bez těch zbytečných rekonstrukčních prací by to zajisté bylo lepší). Tak snad příště...
     
    Naposledy upraveno: 20/6/19
  9. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Nepřehnaly světlušky to dovádění?
     
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Helemese, cosi se pochroumalo ....., ale zasít jsem stihla všady,ještě že jsem sklizeň na ostatních plochách nechala po zasetí akčními plodinami. Dokonce jsem umístila i dekorku a najednou nic [​IMG]
    Tak snad co jsem zasela vydrží a údržba nebude trvat moc dlouho.....
     
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jsem holka šikovná,stihla jsem všude zasít a dokonce hodit upgrade na svatyni ;)
     
    evainfo, Lyzarka a burds tohle ocenili.
  12. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte, ja som na tom rovnako ako Lyzarka, dúfajme že do hodiny to opravia8)
     
    Lyzarka a burds tohle ocenili.
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jo tak svatyně a jeden Up sídlí v parku a s urychlením na stonku(pokud to teda nespadlo tak moc, že si to nepamatuje) bude v 22:45 ke sklizni. Tak aspoň to jsem stihla.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Mohli by přidat ještě dvě až tři akce, ať se to zhroutí úplně a bude klid. Pořád dokola, proboha proč pořád něco kombinují (překombinovávájí), když už měsíce, možná roky s tím mají problémy? Jsou opravdu tak natvrdlí a nepochopí, že někdy je méně více?
     
  15. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    malanek70, oni chtějí rýžovat, rozum pak jde stranou
     
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    jakpak ta chvíle bude asi dlouhá? vše jsem nestihla, ale třeba nám vynulují všechno a bude po srandě
     
  17. jančajani

    jančajani Rádoby autor

    Já jsem jen sebrala mazlíky a když jsem šla na park-pro hezkej "vejvar"-tak to spadlo, takže nebude nic, ani zaseto nemám "aůůůů":cry:8)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Za chvilku už bych měla sklízet první várku a nic, vždyť už to bude 30 minut, tak kde to vázne milé RT ;) ale nač se těšit, pak se na to zase všichni vrhnem a spadne to zas

    Edit: tak už jedeme - udělala jsem jednu variantu světlušek a vypadá to, že ty udělané už zůstanou udělané, tak by to v tom případě bylo jako minule, udělat všechna políčka a akce je hotová, což by bylo super
     
    Naposledy upraveno: 20/6/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Mám zaseto na Baha (světélkující kokos) a v Měsíčním světě (světélkující dýně) do druhé akce, ale svítící bobule do téhle akce jsem bohužel zasadit nestihla. A dekorku z druhé akce jsem taky zatím nevytáhla, neboť mě to mezitím vykoplo.
    Snad ta pauza brzo skončí.

    Ještě k té hádance o názvu hry - když jsem četla FAQ, bylo tam někde uvedeno, že hra se jmenuje "Čtyři záře". To ať máme na výběr z více možností. :p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    1) Na pozici
    [​IMG]
    je hádanka
    [​IMG]

    2) Druhá hádanka na pozici
    [​IMG]
    zní
    [​IMG]

    3) A na třetí hádanku na pozici
    [​IMG]
    která zní
    [​IMG]
    znám dokonce i odpověď (F)

    4) Pozice poslední hádanky
    [​IMG]
    nám přinese otázku
    [​IMG]

    Vyzývám chytré hlavy, aby nám všem vůkol pomohli s luštěním!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.