Letní dovádění světlušek (20.6. - 25.6.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud by to bylo jako obvykle,tj rozsvítit celou plochu(bez záruky):Bobule: 2275+1392,Termoska:156+272,Stan:104,Batoh:16
    Ale mám tušení,že tentokrát to bude asi fakt jinak.o_O Obtížnost střední bude asi vysoká!:p
     
  2. vladca

    vladca Stará škola

    to jan.svatek:

    Myslel som práve na to s tými vzormi, že si naplánujem čo chcem získať.
    Otočil by som bez náhlenia stresu napr. 5x odmenu č.12 pre doplnenie SH, ale vraj každý vzor sa dá iba raz.
    Cez víkend budem dosť dlho mimo PC, v tom prípade sa mi do toho vôbec nechce.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. joe31

    joe31 Pisálek fóra

    tak nevím co si mám myslet ?!
    - každá kombinace může být uplatněna jenom jednou
    -kombinací máme 15
    - řádek ja za 15 kombinací
    a to se napíše ???? na počet rostlin a padátek?
    asi jsem maďar :music:xD:wuerg::cry:
     
    bionta, Honzulka05 a modrýměsíc tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dokud nám neukážou vzory,opravdu nelze určit kolik čeho bude potřeba.Jestli jsou vzory v pozadí za lišákem pravdivé,tak to bude masakr.o_O
     
  5. zina

    zina Perspektivní autor

    kaolín11 - stačí takto?

    [​IMG]
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, no aby mi z toho nesvítilo i ze spaní xD zatím o tom nepřemýšlím, až se to rozjede, bude to s tou nápovědou jasnější :p. Budu screnovat a škrtat vzory, abych se neopakovala, tím získala bonusy navíc a hlavně nepěstovala do nekonečna ... alespoň to tak chápu, že dokud nezískám správným vzorem odměnu, lucerny daného vzoru nezhasnou a tím (budu pěstovat dál jako mourovatá). Hádat moc neumím, tak snad něco zabzučí kolem ucha ... nebo i v bedně xD. Blíží se volný víkend, bude více času a na akcičku se fakt docela těším :p.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    zina
    Skoro to stačí,ještě chybí,jak jsou očíslovaný lucerny a už se mohu dát do počítání!:wuerg:
     
    bedrunka53 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. zina

    zina Perspektivní autor

    kaolín11 - pozri do FAQ - Dodávky a odmeny - tam sú očíslované jednotlivé políčka a aj tabuľka dodávok v jednotlivých políčkach. Potom sem napíš, koľko si napočítal, chcem si overiť, či som počítala správne.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sice řádek není k zahození,ale po chvíli počítání,mně stouhle akci asi můžou vlízt na hrb.A to tam ještě nejsou zakreslený všechny vzory.
    Ušetřené SH raději použiju na krchově!
    Ale třeba vše bude jinak,když je to obtížnost střední!:p
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja nevim zda to nekdo vidi jinak, ale fakt tohle se da pochopit jedine tak, ze nezustanou svitit a tak nestaci plna plocha lucernicek ale soucet vsech vzoru, ktere nezname :
    • Po uplatnění (získání odměny) daného vzoru budou lucerny zhasnuty (hrací plocha bude "vynulována")
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nechce sa mi robiť obe akcie.Keď že desivé úlohy mám hotové a na Baha sadím do stodoly tak svetluše vynechám a budem robiť iba tú druhú.
     
  12. lustr2

    lustr2 Pisálek fóra

    Tak tahle akce je fakt divna. To jako bude ve vsech jazycich stejny vzor pod otaznikem? Nevim, ale v kazdem jazyce je to prece jine, ne? Nehlede na to, ze neni presne dano, jak pozname, ze nemame jeste vsechna spravna pole otevrena, kdyz je to tajenka. Jak tu nekdo psal, napr. to L bude 4 nahoru a 2 doprava a uplne od kraje, nebo o jedna vpravo (tedy prvni sloupec by byl zhasnuty), nebo plne jinak. To se asi nekomu zavaril mozek, kdyz to vymyslel. Tohle zacina byt na chocholouska! Prestava mne to bavit, 3-6 akci najednou a navic vetsinou stare veci jen s jinymi obrazky a o odmenach ani nemluve. Radsi jednu novou peknou, nez hafo starych a nudnych jako byly napr. ty predesle.
     
    marian.rom a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Světlušky jupí,už jsem se na ně těšil,snad to nebudě těžký :eek::eek:
     
  14. zina

    zina Perspektivní autor

    Pre známe vzory (viď príspevok č. 25) je potrebný nasledovný počet:

    [​IMG]
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ojojoj! Když podle Kaolina obtížnost střední = vysoká, co potom je obtížnost vysoká: = nesplnitelná? No zatím jsem s chápáním v Piheli (v poslední době mi vůbec duševních schopností ubývá). A taky mám pochybnosti o tom, jak porozumím otázkám. Třeba ta v ukázce: Kterým písmenem začíná název této hry: Které hry? Hra je Farmerama, ale tu určitě nemyslí. Tak Letní dovádění?
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -pechógl-: ehm, zajímavé, leč obě odpovědi jsou teoreticky správné :oops:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Také to, dámy, může být souhrnný název = Světlušky. Takže S.
    Ta Pihel je vážně dobrá, myslím, že ji převezmu do slovníku. On je ten borový háj už dost plný( a nejen kůrovce).
    Už jsem tu psal své rostlinky baj voko - 50000 ks. Tím nic nezkazíte. No, tak pro začátek 30000, však nevíme, jestli nebudeme muset dát plný obrazec. Horší to bude s termoskami - vypadávaly dost špatně. A dohromady se stany, nu těch 4500 odhadu bude možná tak akorát. Zatím vždy neznámé varianty byly ty nejnáročnější - jak na bobule,,tak na padadla. Takže lepší vypěstovat více, než jsou odhady a tak být připraven i na nejhorší.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tak to bylo rychlý - Farmerama už je dole :-(
     
  19. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak super, zase vše aktivováno a hra nejde........, že jsem blb zapínala kombajn. Kupon v čudu.
     
    Honzulka05, jančajani a burds tohle ocenili.
  20. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Hurááááá, mám tam ovce se sbíječkou :cry::oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.