Letní dovádění světlušek (20.6. - 25.6.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Děkuji všem za pochvaly. Podle mne je ale největší hrdinkou této diskuse Skali - její stálý klid, když už po dvacáté píše stále stejnou odpověď, obdivuji a závidím; já bych už asi napsal něco méně zdvořilého.
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak dotaz prosím jak je to s tím stonkem 1"světelná stezka" ty dekorace se tam dají až po použítí na ploše?ted tam nejdou vložit
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj wallik68,

    dekorace musíš nejdříve položit někde na plochu, vyzobat z nich bonusy a pak je sklidit a dát do stonku... nebo postavit na plochu, hned zbourat a dát do stonku, ale to pak přijdeš o ty bonusy které ti teď dají ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    To už je konec akce o_Oo_Oo_OJá se divim,akorát já jsem měl rozsvíceno 4/15 na stonek,světlušky už zase odletěly z farmy -.--.-,snad příští akce se světluškama bude lepší a kreativnější
     
  5. Ruzovka74

    Ruzovka74 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    hádanky mi nikdy moc nešly. Takže jsem pohořela na tom posledním otazníku.
    4 políčka díky kterým jsem to nedotáhla do konce. Co tam tedy mělo být??????
    Nejsem zvyklá nedokončit akce.... štve mě to.
    Jinak mě světlušky bavily, ale.....
    Díky za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ruzovka74 - ahoj, řešení hádanek najdeš ZDE - klik
    (klikni pak na příslušný spojler v příspěvku od hráče makak-magot) ;)

    Edit: Příště neváhej, když se u něčeho zadrhneš a přijď se zeptat, pomoci se ti tady na fóru vždy dostane :)
     
    Naposledy upraveno: 28/6/19
    Honzulka05, Y_n_O a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.