Letní dny 1 - 7 (11.6. - 25.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Na mé farmě k dokončení chybí ještě pouze 130 padátek a bude hotovo - konečně!
    Přeji pěkný a pohodový letní víkend!
     
  2. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    Dobrý den, tak akci nestíhám , aktivovala jsem stonek č. 2, ale už nestihnu vybrat na něj dekorky, budu shánět kartáčovat s péčí, a medvědova drt, a zase budu mít navíc Jak zústat na hladině, pokud budete mít někdo zájem, tak písněte. Padátka mi nepadají a nepadají, sh a vrtulek mám málo, abych akci popohnala
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak chybi 753 padatek, to mame nejakych 21 kousku za hodinu musí vypadnout... tak to asi ne, to vypada ze brzo prestane kytka do druhé akce a opet bude safran... no ještě mam cas do zitrka a uvidíme... nebo prestehovat odevšad J.C., to je taky moznost...
     
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No je to na pytel,teď jsem si spočítala kolik mincí budu ještě potřebovat a nevyjde mi to o 5 mincí:cry: asi jsem nějakou hru nestihla celou,no nic svět se nezblázní;). Přeji všem úspěšné dokončení a hodně padátek;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Musím říct, že je to humus akce, nesmyslný počet padátek a do toho ještě mlýn:p.
    Chybí mi ještě poslední dekorace, ale se zatnutými čelistmi se budu snažit dokončit, SH ubývá.
     
  6. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ešte potrebujem 8 ozubiek na druhú dekorku do druhej stonky a jedna mi bude chýbať(Medvedí patizón/Medvědova drť), tak budem dúfať, že v OaD sa pošťastí.
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, chybí mi 512 kokosových vod tudíš 20 koleček, což normálně nedám, honit to SH se mi nechce, na pokusné farmě i když udělám kompletní akci, na stonek a dekorky nemám, tak tam budou jen 2 stonky a já tentokrát využiji 1 dekorku z ní, kterou určitě mít budu a počkám si na OaD
     
  8. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Akce hotová, všechny stonky makají. Druhou akci nedělám, není tam nic zajímavého.
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Rozmýšlela jsem se - akci celou dodělat? Trochu pustit kohoutek se SH? Musím mít všechny 3 stonky? Tak nakonec po ranním sběru mi chybí do konce celého maratonu 39 kokosových vod. Tak snad to do konce akce dám. Odpoledne seberu oran. macešku. A to by bylo, aby nebylo.
    Přeji pěkný den.;)
     
  10. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Co to je úplňkový ziskový předmět?
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Juchů stonek č.2 je aktivní víc už neudělám padátek moc alias akce stála za starou belu(moc dlouhá a pracující lid nemá vždy čas)hodnotím jak ve škole za 4
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akce dokončena, všechny tři větve ve stonku už plodí, nálepka je nalepená,
    na všech plochách už je zvěř kvůli doplnění hnoje. Tak ať to všem padá! Farmaření zdar! kája53
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud se ptáš kvůli řádku, jeho bonus platí pro dekorace umístěné na ploše Strašidelný dům.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také jsem dumal,cože jsou úplňkové ziskové dekorace!:wuerg:
    Myslím,že stačilo napsat,že učinkuje ve strašidelným parku!o_O
     
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mi chybí jedna dekorka do stonku č.2 "medvědova drt" už to nestihnu pokud se dá při OD posílat tak se prosím hlásím už ted kdyby někdo měl navíc
     
    raddre a delfinek13 tohle ocenili.
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Hotovo.... konečně. :p:sleepy: Akci hodnotímznámkou jako ve škole - 4.:oops:
    Utratila jsem spoustu SH (abych měla vše) a bylo to nadlouho. Problém u mě byl hlavně s padátky, kterých bylo nedostatek. Takže vyřešeno....dlouhodobka + SH (ono né každý den v přesnou hodinu sběru jsem mohla k PC.xD)
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akce dlouhá a náročná, bez SH asi nesplnitelná :oops: Stonky mám tedy všechny :music:
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dokonáno jest!
    [​IMG]
    ...ale jen díky vyšlechtěné a dostatečně pokrácené chryzantémě (z 22:30 jsem schopen ji zkrátit až na 9:49).
     
    Naposledy upraveno: 25/7/21
  19. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Všem, kdo jste dokončili nebo ještě dokončíte, obrovská gratulace. Za mě palec dolů. Některé víkendy jsem to flákala, ale ani ty, co jsem se snažila, se mi nepovedlo úkol splnit celý. Moc jsem nepřemýšlela a koupila dva stonky, teď mi v druhém chybí Hra na obě strany, potřebovala bych "jenom" 623 padátek :( a na to nemám SH...
     
    Naposledy upraveno: 25/7/21
  20. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    také nesplním,nepadají padátka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.