Letní dny 1 - 7 (11.6. - 25.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hroudov: je to tak nastavené, těžší akce, při které je nutné využít různá urychlovátka.
    Dávám vyšlechtěnou cibuli, vodu, hnůj, SH, zkrácení zel. do slotů (4 a 6%) a kašt.řádek=sklizeň okamžítá, bez řádku 30-40 min.
    Mám hotovo, ještě příští víkend a dost. Vleče se to.
     
    14087, hroudov a Helena1313 tohle ocenili.
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak já už jedu do finále...
    [​IMG]
    ...za "šestku" vážně dík,
    a možná přijde i "solárník"...
    ...to však za týden nás tady čeká,
    farmář dopředu se toho leká...
     
    -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nakonec jedna otocka vytunenyho safranu s SH aby byly padatka a je to, takze finále priste doufam bude bez zavad, i když tam jde jen o padatka pokud dobře vidim...
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mise splněna, obě dekorace pro spoluhráčku mám. Jen jsem teď zjistila, že nemám nálepku. *** Tak příští víkend mám cíl - jakkoliv získat jednu ozubenou minci ;)
     
    Apachie1, kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tahle akce mi nešla, mám jednu řadu a do ní jen dvě dekorky.. snad mi ji někdo vymění ;) v OaD :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    14087: To bude těžké, kdo chce mít všechny řádky, musí splnit vše, mince jsou akorát na zakoupení. Jedině, že by někdo vynechal jako ty a měl požadovanou dekoraci zbytečnou nebo z vedlejší farmy. Nebo se s někým domluvit jako u Y_n_O, ta se "obětovala" na úkor dovolenkářky.
    Na vedlejší farmě nehraju a tady stíhám jen tak tak.
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Pitrýsku : ( Jedině, že by někdo vynechal jako ty a měl požadovanou dekoraci zbytečnou) přesně tak jsem to myslela, že určitě nejsem jediná, kdo tu akci nedával :D ;)
     
    Pitrýsek47, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také budu mít 1-2 dekorky jako dárek, bo jsem jela jen řádek 3 ;) nesmím zapomenout o víkendu vyzvednout
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No jo, ale v tom je vtip nebo náhoda, abyste neměli tu stejnou dekoraci na výměnu, tak je to lepší posichrovat dopředu ;), ale v "lodi" se třeba poštěstí.
    Počkejte na Y_n_O, ta mi dá oběť, z lásky to dělá :D.
     
    Y_n_O a michnaj tohle ocenili.
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jééé já teď koukám, že je ještě jeden víkend tahle akce a včera jsem za 20* koupila dekorku co už mám v řádku xDxDxD
    to jsem ale ťululum :sleepy:
    Ach jo, to je tak když člověk maká jak slouha a nemá čas pořádně vnímat zábavu -.-:oops:
    Tyhle přerušovaný akce mě nebaví, to už raději pěstuju tak jako je ,,světelná stezka"
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  11. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Momentálne sadíme akčnú rastlinku na Divokú lúke, takže s padátkami na túto poslednú časť bude asi trošku problém. Nejaké padátka zostali z predchádzajúcej časti, no žiadna sláva to nie je.. Mohli dať akčnú na rúbanisko..
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Není sice nejšťastnější, že Divoká louka slouží tentokrát souběžně s touto akcí ke pěstování 6hodinové akční květiny, protože hráč buď může rezignovat na padátka a dál jet pěstování akční i na Divoké louce (vzhledem k tomu, jak to dosud ne/padalo, vřele nedoporučuji), anebo prostě bude před posledním dílem Letních dní pěstovat akční plodinu jen na Hlavní louce a na Divoké louce provede obvyklé přípravy kvůli padátkům (nevím jak vy, ale já tak učiním).
    Snad se podaří úspěšně a bez problémů dokončit obě akce!;)
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Příprava divošky na zítřek - večer seberu akční a zasadím dlouhodobku (hortenzie), snad to napadá.
     
    dinoalesi, -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    I já se přikláním k tomu naset na divošku něco dlouhého, vzhledem k tomu, že k dokončení mně chybí 497 kokosové vody - zdá se, že s dokončením nebudu mít problém a stihnu i pěstovat akční pro Ingrid.
    V nejhorším případě by pomohl řádek a šlechtěná pohanka, ale doufám, že to nebude potřeba.
    Tak ať nám to padá, vážení!!
     
    Madulka_cz, kája53 a dinoalesi tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kdyby chtěl někdo vyzvednout nějakou dekorku z této akce :), že by nestíhal, napište mi na farmu jakou a při OaD bych ji zaslala, pokud půjde
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak z hortenzie plny počet padatek, no ale vedet minule ze na poli bude akce, tak bych si udelal zásobu padatek s SH a safranem tehdy... uvidíme co se ukaze z akcni kytky pro druhou akci, skoda nedodělat toto finále...
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Do splnění celé celého úkolu mi chybí 66 mincí. Protočily se mi panenkyo_O, protože to je fakt o velkém úsilí a hlavně asi o SH, abych celou akci dodělala. Ale je pravda, že z hortenzie padlo, co políčko, to pajdátko. ;) Alespoň, že tak. :sleepy: Moc se rozmýšlím, jestli mám do toho jít a nakonec i poslední chybějící stonek 1 si aktivovat. :sleepy: Zatím sázím, sbírám a počítám. :music:
     
    dinoalesi a anvan tohle ocenili.
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Teď jsem přišla z koupaliště a koukám,že potřebuji kokosové mléko jak do úkolu tak 50ks na jedno mletí.Takže opět bude nesplněno,ale neřeším to.Nemíním plácat SH a jiné pomůcky a přemýšlet co dát atd.Půjdu radši zavařovat,to má větší smysl.
     
  19. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Vzhledem k tomu, že na mé farmě padátka nepadají, udělám jen dva stonky. Jen přemýšlím, zda rostlinový nebo úplňkový.
     
    Madulka_cz a -Jara05- tohle ocenili.
  20. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do ukončení mi chybí ještě 335 padátek, to dám. farmaření zdar! kája53
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.