Letecké závody! (26.7. - 1.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, protože jsem měla jiné starosti novou akci jsem zasklila, tak snad už budu zase trošku hrát, no uvidím jak to zvládnu. Vypadá zajímavě ale nechce se mi myslet, co dělat dřív. Počkám si na normální ohlasy hráčů, kteří řeší hru jako hru a ne jako osobní útok proti sobě.:p;)
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Tak po první sklizni 142 kanystrů.
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  3. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak po sklizni stromů a chlévů celkem 164 kanystrů
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  4. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    145 kanystrů...:)
     
    Trepifajksl, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    první sklizeň 219 kanystrů
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  6. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    140 kanystrů ze 3 ploch pórku na pohopolích je tak trochu výsměch. Jak to tady čtu, měla jsem ušetřit superhnojivo a dát stáje, tak příště.
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jděte s tím do háje, vy výsměšci. Co byste říkali, kdybyste měli 95 kanystrů?
     
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

  9. kamipaja

    kamipaja Zelenáč fóra

    První sklizeň mix karafiáty, stromy, cukrový meloun - 193 kanystrů.
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  10. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    jsem na tom úplně stejně -pechfogl-
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Stihl jsem začátek akce, to je vždycky pozitivní, takže už rozpěstovávám a všechno hnojivo je tam, kde má být ;). Úvodní sklizeň byla parádní a přinesla 243 kanystrů, to je snad nejvíce padátek na úvodní sklizeň za poslední dobu, takže paráda. Jen ať to tak padá i další dny akce.

    [​IMG]

     
  12. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Po dvou a půl leté pauze ve hře první akce..... 143 kanystříků(dalo mě to přemýšlení,co sníst pro více BZ a větší výnos,ale to se asi nezapomíná):)
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Akce zajímavá, tak uvidíme jak bude padat ten zázrak v biopalivu.

    Nevím čím to přesně je (asi akcí) ale mám celou farmu zasekanou jak blázen. Točící kytka je v jednom kole a bahamku jsem sklízel na 2x.

    Kytka zasazená a kanystrů vypadlo tak akorát.
     
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Když jsem zjistil, že se Lyzarka akce nezůčastní, tak jsem se rozhodl, že do toho půjdu a vyhraju ..... :music::p

    Letadla sice nesnáším, každý let dávám za pomoci velkého množství alkoholu, ale tyhle jsou namalovaný a padat by neměla.

    Pro začátek docela dobrý [​IMG]
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    220 kanystrů (a Kristýnka 205 kanystrů) - vše ze stromů + Zvěřinec + Výrobna + 3 JC (Kristýnka 2 JC)+ 3x Kouzelný strom
    Zatím dobrý. Ještě jak to bude skákat z akční...
     
  16. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    bbowling: Jak to prosím tě děláš???
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    karafiát ,cukrový meloun ,stromy stáje 150 kanystru
     
    maribeja, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Z první sklizně - karafiáty+stromy a guarana+stromy+stáje - celkem 199 kanystrů, to je zatím můj rekord :) Jen tak dál :)

    bbowling: Tobě snad padají kanystry ve dvojicích, jinak si to neumím vysvětlit :D
     
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    A je to zase tady!! Co?? No přeci další akce - jsem připraven. Z vytuněných karafiátů ( na BAHA papyrus) mi napadalo 144 kanystrů. Jestli je to moc anebo málo, to se ukáže časem, zatím spokojenost...... před domem roste kaštanový řádek, na dveřích visí věneček bílé nevinnosti a po obědě jsem si dal ještě vánočku a zapil mrkvovo-jablečnou směsí..... a včil sa ukáže. ;)xD
    Je to prostě hra a jako takovou je potřeba ji i brát, můžeme mít různé názory a různé přístupy k ní, ale pořád to bude hra. Takže bbowling je adept na vítěze o Zlaté trenky? A co na to Casey27? ;) 8)
    Všem, co se do hry pustili držím pěsti, ať se podaří. :music:
    A chutí do toho a půl je hotovo.
    A pro přátele statistik, padalo mi to takto - na všech plochách mix políček, stromů a stájí a výroben:
    a) lesní mýtina - 27
    b) divoká louka - 37
    c) hlavní louka - 30
    d) Baha plantáž - 19
    e) deštný prales - 31
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Druid: Casey27 si tiše v klidu hraje "na svém písečku" a počet sem nedává... nechce se mu vysvětlovat že nekoupil žádné koše, kolik potřeboval SH, že opravdu nepoužil žádný řádek a že JC opravdu fungují stále dokola ,-) Pokud tě to zajímá, tak kanystrů podobně jako "kuželka" a pěstovat budu v klídečku ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.