Letecké závody! (26.7. - 1.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak tohle je další akce, u které mi je jedno jestli ji splním celou nebo ne a uvidim co splnim. :)
    Já se hlavně těšim na O&D :p
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    mithrandilka77: jééé .... sem myslela, že jsi holka ... sis měl říkat mithrandil :D ... si asi počkám, až se začne trochu plnit, pak začnu sama plánovat ;) ...
    Jdu dál točit slunečnici, se bude dobře prodávat :).
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    kde jste vzali, ze bude OaD, nikde to nevidim
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož bych stála jen o sazeničku Atlas, tak si tu stále přemýšlím a došla jsem k tomu, že akci nemá cenu plnit, to si raději 2 tajemničky koupím a bude mne to stál 10FL. Musela bych udělat celou 1. a pak víc jak polovinu 3. Do 5. pro další čtyři Atlasy bych se nedostala, to bych musela plnit celé. Tak zas jedna akce, která půjde mimo mne, což už začíná štvát. Ale honit se kvůli takovým odměnám nehodlám, je to skoro stejná akce jako předešlá a to v bledě modrém. Z toho už jsem vyrostla. Pak by jste určitě četli, jak jsem na sebe naštvaná, že jsem do toho šla a to mi za to nestojí
    xD;):inlove:
     
  5. zuzana57

    zuzana57 Rádoby autor

    ....začnu akci,ale co udělám to udělám žádné hoňky;), protože stejně nestihnu celou!!!!:(
     
  6. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    martina1975 v kalendáři

    vše jsem si přečetla i vaši diskuzi a mam z toho pěkný guláš;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/16
  7. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Akce je zjevně rozšířenou verzí Závodů traktorů z listopadu loňského roku. Dá se tedy celkem s klidem předpokládat, že i tady bude možné políčko jen projet a odměna se připíše.
    Jsem-li tedy na 3. políčku prvního závodu ve spodní dráze, mám několik možností:
    - použiji Biopalivo, posunu se o jedno pole vpřed, získám 1x superkrmivo (4. pole spodní dráhy) a skončím na 4. poli spodní dráhy
    - použiji Biopalivo, posunu se o jedno pole vpřed a nahoru (tedy vlastně šikmo), získám 5x superhnojivo (4. pole horní dráhy) a skončím na 4. poli horní dráhy
    - použiji Biopalivo XL, posunu se o tři pole vpřed, získám 1x superkrmivo a 600 TBZ (4. a 6. pole spodní dráhy) a skončím na 6. poli spodní dráhy
    - použiji Biopalivo XXL, posunu se o šest polí vpřed, získám 1x superkrmivo, 600 TBZ a 20x superhnojivo (4., 6. a 8. pole spodní dráhy) a skončím na 9. poli spodní dráhy

    A co se týče odměn, tak opravdu nejsou nijak závratné. Ale ten stonek třeba v mém případě bude dávat 48500 BZ (level 97), což je 9700 BZ za každý den. A to už se mi ve srovnání s ostatními řádky docela líbí. Otázkou samozřejmě je, jak budou padat ty kanystry...
     
  8. alunk

    alunk Aktivní autor

    Akci vynechám, nezaujala mne :) Raději se budu věnovat našemu štěněti :D
     
  9. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    pavca67

    diky, ja vzdycky koukam jen na kalendar akci, tak jsem o neco chytrejsi
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak to si musím dát chvíli na rozmyšlenou, jestli mi ta akce stojí za to 8)

    anebo jestli budu chovat Slepice a Králíky (Anakondy jsou žravé ;) ) a budu vydělávat na prodeji Hnoje. Protože 6 hodinová aknčí kytka je docela dlouhá...
     
  11. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Po rokoch sa mi nepodarilo minulú akciu dokončiť kvôli vypadávatkám a to som makala jak fretka. Dúfam, že teraz to je lepšie nastavené, lebo strácam chuť ... snáď sa to podarí!!!
     
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ouha, ale chtějí toho "půlku" ovšem 6tihodinovek. To jako baj očko pro tvora jako jsem já, je to méně na delší dobu. Minulou jsem rozjet nechtěla, nakonec mi dekorky dekorují bahošku. Traktory jsem nedala ze závažných zdrav. důvodu což mě tenkrát dost mrzelo, chybělo jenom sklidit ale ani s plazením se to nešlo. Tak zkusím aspoň pokus jak to lítá z akčního z jedné plochy a kam se dostanu tam se dostanu. Odměny jsem nečetla, je to moc dlouhé, já už jedu rovnou na potřebujete a podle toho se rozhoduji. Zkusíme uvidíme, vypnout a vystřelit se padákem můžeme kdykoliv, ne?

    Pokus: na hlavní jedna točka akčního jenom s MJS a druhá velikonoční marmoška + věnec + chleba, jenom ale hlavní, na ostatních plochách budou i stromky. Když tak piště při točkách počty padátek ti kdo máte legendu 30/30, ať je jednou sranda když už humor končí ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krasné odpoledne Přátelé...

    Obtížnost akce: vysoká
    Odměny pro můj level mizerné.
    Pro nízký level akce úžasná?
    Až na to že to řada hráčů nedokončí a žlutých stájí má myslím každý dost.
    Tak že prázdniny na farmě běží dál...

    Všem co do této (aukce) půjdou držím pěsti.
     
  14. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Lyzarka- naprosto souhlasím. Již říkám pár měsíců, že RT chybí fantazie v odměnách....
     
  15. llew65

    llew65 Vážený autor

    Nejlepší je takovou akci naplánovat v létě na dobu dovolených! Takže nevím, jestli má cenu se do toho vůbec pouštět...
     
  16. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Vôbec nerozumiem, tým leteckým pretekom, ale tie lietadielka sú krásne .A ešte krajšia začína byť cena slnečnice na trhu. Tak šup šup, už sa tu nebudem zdržiavať, ale bežím na trh predávať.;)
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak nevím,jasně že jdu do toho ale už vidím že budu létat bez hlavy a paty .Snad nehavaruji ,protože vymýšlení strategie nebyla nikdy moje silná stránka.Budu pěstovat pak mlít a pak snad někam doletím:)
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    S chladnou hlavou a klidným srdcem říkám rovnou - ne. Prostě tuto akci vynechám, byť je potřeba polovina akční a dvě třetiny padátek oproti té minulé. Možná ještě nevyprchala pachuť "z lodi", možná si jen nechci nechat ovlivňovat svůj čas diktátem tvůrců akcí. Ze mě zřejmě závislák nebude :)
    Farmu na zítra nebudu nijak připravovat, ani nebudu rozpěstovávat, abych pak náhodou nepodlehla stádnímu syndromu a nenechala se něčím k plnění vyhecovat. Odměny jsou podle mě průměrné, stonek sice dá něco navíc, ale 70 Zuzi hnojiva za rok není nic, kvůli čemu bych se měla k akci přemluvit.
    Kdo budete akci dělat, ať už s radostí nebo ze zvyku, vám všem přeji úspěšný dolet.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/16
  19. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Tak minulá akce byla střední a kolik farmářů ji po dlouhé době nedodělalo. Tady je uvedeno vysoká a odměny opravdu velká bída. Nestojí mi za to vstávat v noci k plodinám, když ráno vstávám do práce a přes den se na farmu nedostanu. Kde je nějaká super dávka superkrmiv? A TS co jsou v odměnách nikdy nepřekvapí. Raději si budu dále chovat zvířata do úkolů, s kterými se nyní roztrhl pytel. Takže za mě nula bodů a klidné spaní ;).
     
  20. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, aj ja mám z toho chaos. Výhonok by sa určite hodil a pôjdem za ním, aj keď pôjdem tou najjednoduchšou cestou, to znamená, že na ostatné odmeny nebudem pozerať. Necelých 19 tis. plodín by nemal byť taký problém, horšie to bude s vypadávatkami. Idem študovať, čo treba povyberať na výhonok a čo by sa prípadne dalo uchmatnúť navrch. Zvyčajne plním akciu postupne, ale teraz si to nechám až nakoniec, podľa toho, koľko napadá. Fajn lietanie a nech Vám nedôjde benzín.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.