Letecké závody! (26.7. - 1.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Opět to vypadá jako nekonečná píseň,snad to bude i padat.
     
  2. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    Zdravím, musím ocenit kvalitu dekorací, ty vypadají opravdu krásně. Už to mě motivuje na plnění akce, i když ta obtížnost trochu odrazuje, ale co bych pro ty dekorace neudělal, že? :) Bohužel 1. odjíždím pryč a asi na farmu stihnu skočit jen ráno, tak snad to vyjde. Stonek je také zajímavý, jen ta doba aktivace mohla být třeba jen polovičatá a ještě u toho nějaké Baha BZ. Ale to bych zas chtěl moc ;) Tak hodně štěstí.
     
  3. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Obyčejné palivo vás vždy posune o jedno pole dopředu. Jako bonus si můžete vybrat, jestli se ještě navíc chcete přesunout do druhé dráhy. Takže vybrat obě dráhy najednou nepůjde - musíte si cestu naplánovat a v případě potřeby místo XL/XXL paliv použít obyčejné.
     
  4. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    na předminulou akci s vypadávátky jsem spotřeboval přes 2000 Superhnojiva, minulou jsem bez SH splnil na cca 60%. Takže akce s vypadávátky, které padají někam mimo moji farmu mě přestávají zajímat...škoda času, když výsledek je zklamání :/
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) jsem až teď přiběhla k počítači ... obtížnost těžká ... no i mladší hráči si můžou zalétat a získat nějaké odměny. Sem ze začátku taky akce nestíhala (byly lehčí), ale ta radost po první zvládnuté :p. Akce hezky zpracovaná, určitě se do ní pustím, jen 6-ti hodinovky moc nemusím, to vidím jen na tři otočky denně (možná ještě pozdě večer, při vypínání telky) xD ale stačí uvolnit jen tři plochy na akční rostlinky. Ty trasy mě trochu matou ... to chce ještě párkrát přečíst, ale palivo se mele docela rychle, tak stačí před mletím kouknout trochu dopředu, co si chci vybrat za odměny a kam poletím :D, rozhodně preferuji kanystry XXL ... se uvidí. V práci lítám celý den, tak se občas vznesu :p. Stonek je supr, jen na času a na dekorkách šetřili ..

    .mithrandilka77: pokud to tak půjde a to teď vážně "nedobírám" , bys získala jen tři dekorky navíc ..... bych spíš řekla, že jsou jen dvě možnosti (trasy) na dekorace, takže je dvakrát nezískáš.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Zdravim!
    Pozorne som si FAQ precitala, ale nenasla odpoved na otazku ci budeme moct pocas daneho zavodu menit spodnu a hornu trasu kedy zachceme a kolko krat sa nam bude chciet. Podla mna - ano, ale nie som 100% ista.
    A je to dolezite na planovanie kolko rostin a padatiek by bolo treba na dosiahnutie ziadanych odmen.
    Vopred dakujem za odpoved.

    P.S. Riadok sa mi paci, tie dalsie drobne odmeny tiez. Idem do toho. A dufam ze kohutiky nebudu prilis uzavrete, ze bude slusne padat a ze viac farmari akciu zvladnu na 100%.
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Sem zmaten jak Goro před Tokiem....
    Mám návodu rozumět tak,že když "poletím" jen na bioXXL dostanu odměnu jen na 6.,12.,18. a pod. políčku ???
    Okradli stařenkůůůůů....

    Když budu chtít vše musím letět po základním biu (1 políčko) a ještě k tomu stále skákat nahoru dolů ??? Úžasnéééé.

    Říkala maminka letci jdoucímu do války "A lítej synku pomalu a nízko nad zemí,ať se tě nic nestane !"
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Konečně je tu akce, která se mi líbí a je fakt skvělá :). Stonek je parádní, po prvním pohledu jsem se lekl aktivace každých 12 hodin :D, ale potom pořádně a bylo to 120 hodin, takže vše v pořádku ;). Je potřeba spousta lničky a kanystrů, ale myslím, že to do pondělí splnit půjde. Teď připravit farmu, všude karafiáty, po stranách pár stromů a na baha nechám stromy a snad to bude pořádně padat :p.

    No a za největší úspěch považuji změnu obtížnosti akce na vysokou, to je paráda :D.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  9. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Nejmenší spotřeba všeho vychází u té 3. varianty ( padátek 1021 místo 1216 a lničky 18290 místo 19760), ale protože je tam posun po 6 políčkách, není tam možnost přelétat mezi horní a dolní trasou, muselo by se pro přelet použít bio. Tak asi to bude potřeba nakombinovat, podle toho, o co má kdo zájem. Jestli jsem to teda dobře pochopila. I v popisu je uvedeno že s bio se může nahoru a dolů (+vpřed) a s ostatním jen vpřed.
     
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak doufám, že jsem si to dobře přečetl a dobře pochopil.
    Strategie: - 1 dole na 18 nahoru a doletět, 2 - celé nahoře, 3 celé nahoře, 4 - dole na 42 nahoru a doletět, 5 - dole na 18 nahoru a doletět. Tím bych měl jet na minimum potřebného. Jedu pořád na maximální palivo, kromě výškového přeletu a doletu. Myslím, že dostanu tu odměnu kterou přeletím (nemusím na ni sednout). Když letím nahoru a dopředu (např. z 19 na 20) tak dostanu nahoře odměnu z 20 a pokud bych ihned letěl dolu tak nedostanu nic (21 není žádná odměna a 20 nedostanu podruhé) - možná se mýlím a je to jinak a při letu dolů dostanu také 20. Dekorky ale stejně nepůjdou získat 2x protože již není kam letět dopředu. Stěžovali jsme si, že všechny akce mají střední obtížnost tak dali těžkou - asi se podívali z okna :p.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  11. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    evainfo: v kroku 64 je řádek do stonku nahoře i dole, takže pokud by to tak fungovalo, tak by teoreticky šly získat dva, ale mám obavy, že půjdou získat vždy jen odměny dole nebo nahoře, jinak by to bylo moc hezké :), uvidíme až vzlétneme :), hlavně bude potřeba včas zjistit, jak se ty odměny vybírají, pokud poletím dopředu a nahoru tak dostanu tu vpředu nebo tu vpředu nahoře nebo žádnou a bude potřeba lítat nahoru a dolů v krocích kde nejsou odměny?
     
    dana9494, prdelka010 a evainfo tohle ocenili.
  12. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Jestli to dobře chápu, tak půjde přeskakovat mezi horní a dolní trasou. Ale nepůjde "vybrat" např. všechny tajemnice (př. 54. krok v 5. závodě) - tam si musím vybrat jestli ty horní nebo dolní, protože s biopalivem sice můžu létat nahoru a dolů, ale vždy také vpřed!
    Chápu to dobře??

    kiki2305 děkuji za přesnou formulaci :)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  13. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No tak já to teda zkusím,ale když mi to nepůjde,zůstanu u koštěte-ne,nejsem Macháčková,jsem jiná čarodějnice,mě nikdy nesestřelili!
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    moc nerozumím těm trasám,patřím mezi ty farmářské stařeny...:p
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    olivka1180: Chápu to úplně stejně, v ofi je napsáno, že při použití bio lze přelítnout nahoru či dolů, ale zároveň se posuneme o 1 pole vpřed. Pak je ale vyloučené získat na tomtéž políčku horní i dolní odměnu.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    mithrandilka77: nemůžeš získat 2x stonek a na trase 64 je možnost dvou tras na jeho získání .. nemůžeš letět v obou trasách ..
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak nevím,tady se spekuluje kudy letět,ale jak čtu 5.závod se otevře po splnění všech předchozích,takže bych řekla že se musí udělat vše...
     
    Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  18. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Masakr motorovou pilou,rozumím tomu prd,v praxi uvidím,teorie vypadá složitě;)
     
  19. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    evainfo: jo jo, asi to chápu blbě, bral jsem to jako posun o jedno dopředu a pak nahoru nebo dolů, takže vlastně projdu obě políčka, ale asi je to myšleno jako posun šikmo nahoru nebo šikmo dolů :), škoda :)
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  20. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak mě se to taky líbí, akorát jsem zas z toho blb já snad budu jen lítat s koštětem po bytě než to pochopím
    věřím že sem někdo napíše nějaký rozpis jako minule kterého jsem si nevzala příklad (i když nakonec akce ukončená)
    tak at už je zítra hi
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.