Letecké závody! (26.7. - 1.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Teda: 13.55 tvrdé přistání rovnou na břicho. xDxDxD Moc děkuju všem, kdo mě k němu popostrčili.
     
  2. .Marti.82

    .Marti.82 Pisálek fóra

    A doprčic, nestihla jsem to o 5 minut :-(
    Teď se to ve mně mele a mám sto chutí s celou farmou na dobro praštit. Po několika letech.
    Vždycky akce ještě trochu dojíždí a tentokrát to utnuli přesně na vteřinu.
    To se nepovedlo. Moc se to nepovedlo :-(
     
    kubidanka a dolarka10 tohle ocenili.
  3. ŠedýStrom

    ŠedýStrom Pisálek fóra

    Ahoj, mám stejný problém - měl jsem dostatek surovin, ale vyrobené palivo na přesno. Jelikož jsem přelétával mezi dráhama, tak jsem spotřeboval víc, a v posledních minutách už jsem nestihl dovyrobit jedno XXL. Surovin jsem na to měl mraky.
    Nešlo by to nějak udělat? Mám i floreny na 4xbiopalivo, ale už nejde koupit.
    Pls, dejte vědět.
     
  4. .Marti.82

    .Marti.82 Pisálek fóra

    Nejvíc mě štve, že jsem na tuto akci doslova "vyplejtvala" superhnojivo. Úúúúúúúúúúúúúúúúúplně k ničemu :mad::mad::mad::cry:
     
  5. ŠedýStrom

    ŠedýStrom Pisálek fóra

    Tak třeba se slitujou.

    Mě štve, že jsem si nevyrobil víc do zásoby. Musel jsem odejít od compu (pracovat), a vrátil jsem se ve 13:57. Pak jsem klikal jako zběsilej, XXL biopalivo jedno za druhým, a nedošlo mi, že jsem vypotřeboval na přeskoky víc, než bylo absolutní minimum. Takže mi nakonec jedno XXLko chybělo a už nejde dovyrobit, nic. Přitom plodiny i vypadávátka bych měl na třeba 20 XXLek.
    :-(
     
    .Marti.82 tohle ocenil(a).
  6. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Tak já jsem s kanystrem plným potu díky svým hodným sousedům závod statečně dokončila, i když to byly opravdu velké nervy, a vyhrála 1. místo. Velký dík sousedům mikeks, oisoft, HAHANKA, fandy, Lady Amazonka a azarubova.
     
    evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  7. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Tak já už vím kde mám to jedno letadlo. Tedy nevím, vyměnila jsem ho omylem v akci obchoduj a daruj. Jak je možné, že nikdy nic nového vyměnit nejde a teď jde vyměnit dekorace z právě probíhající akce? :mad: To mě tedy nenapadlo, prostě jsem to měla v inventáři, tak jsem to vyměnila.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj felis01,

    bohužel u dekorací tohle omezení nikdy nefungovalo, aspoň pokud si pamatuji z tvorby seznamů pro OaD.
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ani já jsem akci nestihla udělat celou protože jsem kvůli práci začala déle,ale vůbec mi to nevadí letadla mám čtyři, jsou nádherná a v parku vypadají úžasně, jak na přistávací dráze pěkně po dvou vedle sebe, i tak se mi akce líbila.
     
  10. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Také jsem akci dokončila s odřenýma ušima 10 minut před koncem,fakt mi na téhle farmě padátka neskáčou,ale dopadlo to výborně,jsem jen trochu v šoku,aera jsou moc hezký,minulá akce byla totálně o ničem,tahle se mi líbila;):)
     
    evainfo, majat7155 a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den a všem, co splnili gratulka a co ne ... splníte příště ;). Sem si všimla, že už chodí odměny za zbytky v této akci a u mě stále nic o_O. Sem poprvé dále pěstovala (na vždy volné hlavní a něco na plantáži), dokud padaly kanystry a čekám moc hezkou odměnu ... 115 880 BZ/43 390 TBZ/117 270 KR ... no proč to nevzít :p .. akcička supr a už je tu od zítra další chaos xD
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, všechno přepočteno a připsáno na herní účty a téma zamykám. Děkujeme za zpětnou vazbu.
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.