Letecké závody! (26.7. - 1.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    kraketice: poslala jsem ti a neboj, vyjde ;)

    já teda hlásím, že ač jsem začala opožděně, tak jsem ve třetině pátého závodu a před půlnocí sklidím ze 4 ploch pohopolí lničku a asi to dokončím (dnes jsme byli s dětmi v merlinově světě, takže farma pracovala sama :)). pokud by něco chybělo, tak to holt dokončím ráno. zkraje to vypadalo docela divoce, ale padátka tentokrát padala naprosto vzorově ze všeho, i z té lničky, takže nebylo třeba sázet na noc nic jiného. za mě této akci palec nahoru :)
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Za to že som prebicyklovala Slovenský raj a kúsok Tatier a mám hotovú aj túto akciu, som na seba hrdá;)
     
  3. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Mám hotovo, děkuji za pěknou akci i za vypadávátka
     
  4. Margziam

    Margziam Stará škola

    já ještě těch dekorek, co dávají hodně BZ/BBZ, tady tak moc nemám. Ale taky jsem pak ještě uvažovala o tom, že jak hodně spím a potřebuji ten spánek, a taky nemám pomocníky a ručně vše klikat mě zmáhá, tak že asi bude lepší mít ty éra na obláčkách a klikat je jen 1x za 5 dní spolu s ostatními - pokud tu budu..

    Jinak - z TS a TCH jen to, co už jsem měla, ale jsem ráda za více jeřábů a želva se taky hodí, i to ostatní.
    Na Baha mě potěšila Rolinie - moje první. Ale Ledvinovník/kešu pořád ještě nemám.. a další...
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no pánové a dámy já čumímj ako blázen pro mě naprostá novinka rolinie(to je novinka či co muším proštudovat)a plameňáci super tento vejkend se mi povedl všem přeji podobné úspěchy z tajemna;)(a ještě děkuji Flexce za Labutěnky,opravdu po dlohé době super vejkend )
     
    Naposledy upraveno: 31/7/16
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pechfógličko, co se divíš? My čerti náhodou mívali křídla, ale protože jsme konkurovali andělům, tak jsme o ně přišli. I když tedy sám nevím, kdy... Ve středověku nás malovali ještě s křídly dračími, ale v našich pohádkách už jsme je neměli. A včil - babo raď!:p;)
    :)Samo, že bych měl úkol dříve, ale to bych musel farmu totálně zdemolovat a to tedy ne! I když možná někdy přijde akce, kdy to budu muset udělat. Třeba akcička na dodej 40000 deseti hodinových bylin. Ale spíše bych zdecimoval SH, si myslímo_O
    PS: se mi taky povedl dobrý kousek - místo oranž medvěda jsem si vzal oranž sovu, kterou mám už 2x, hm,hm, jsem si ani nevšiml, že mě Zuzka vzala zobákem přes hlavu...
     
  7. oblacek631

    oblacek631 Zelenáč fóra

    Ahoj, začínám takže se teprve rozkoukávám a nesplním ani první let, ale mám jeden dotaz. Jak je to když dostanu BBZ a přitom na Baharamu ještě nemám přístup?
     
    dana9494 a Margziam tohle ocenili.
  8. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, ale jsem pořád v práci a chvílemi se snažím i farmařit. Chybí mi padátka na posledních 5 paliv. Takže ráno to dodělám. Hurá! ;):);):p
    Ten vrak jsem zvládla jen na 72 % a to jsem fakt dřela. Tohle byla i při těch směnách parádička - a to létání si užívám... Zdravím všechny sousedy a děkuji za padátka:)
    TS i TCH zrají, vzala jsem si 4 na baha a 4 na farmu, jen omezeně kupuji sazeničky, při strombole jsem měla celkem pech, tak snad něco vyjde - rolínie, bugenvílie, bohužel, štědřenec a dračinec v tomto nefigurují. Jediné 4 stromky, co se mi zatím nepodařilo získat
    :)PS: měla jsem v mlýně ještě posledních 5 kousků kerosinu , úplně jsem na ně zapomněla, tak jsem všechny porazila už dnes - jupííí
     
    Naposledy upraveno: 31/7/16
  9. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, já když jsem tady začínala a byla akce, tak jsem dostávala BBZ, i když jsem neměla ještě Bahamu otevřenou, dokonce jsem postupovala v levelech na Baha a když jsem ji pak otevřela, tak už jsem tam byla v kolikátém levelu.
    Takže - pokud se nestala nějaká změna, neměla bys o ty získané BBZ přijít, ale měly by se Ti počítat do postupu tam..
     
    Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  10. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    hlásím dokončenou akci :D:D:D zbylo mi 40 ks lničky xDxDxD, 1 ks xxl paliva xDxDxD a kanystrů teda hafo... kouknu se... 223 - jak už jsem psala, u mě padaly na jedničku s hvězdičkou.
    takže dobrou noc, zaktivuji stonek a jdu finkat :p:p:p (jak já se těším na postel ;))
     
  11. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tahle akce byla super, bez nervů, v pohodě, dokonce i padátka vypadaly - bez řádku a JC, co bude ze stáje a stromů uvidím zítra;), takovéhle "těžké" akce by se mi líbily:)
     
  12. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Tak tedy skutečně tápu, kdo určuje stupeň obtížnosti úkolu a hlavně podle čeho. Minulou akci (potopenou loď) se střední obtížností jsem dotáhla na poslední chvíli a tuto těžkou akci mám hotovou tuším od sobotního rána... Na polích je pořád lnička a melu palivo, koukala jsem, že bude vyměněno v dobrém kursu. Z TS mám bugenvilii a z ní velikou radost (jeden z mnoha stromů, co se mi dosud vyhýbaly).
    Fajn hru všem;).
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  13. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Bolfi, posílám ti kanystřík!
    Já jsem svoje létání dokončil včera po obede, kdy napadaly poslední padátka. Jel jsem po jednom políčku, abych si mohl vybírat odměny, tak mám spoustu TBZ A BZ. Vybral jsem si TCH na baha , neb nemám červenou pandu - byl z toho kobercovník žlutý. Ještě před měsícem bych si řekl fajn, ale teď mám oranž, takže... Stromy jsem tam hodil teď a jinak pěstuji zeleninu, neb mám funkční řádek... Díky sousedům za padátka a kdo ještě finišuje: nevzdávejte to! Letádélka za to stojí!!
     
  14. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Je možné mít aktivovaný stonek a přitom mi chybět jedna dekorka (ryba na suchu), jak mi to hlásí? Něco jsem přehlédla?
     
  15. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Felis, zkus se podívat do parku nebo na ostrov, eventuelně restartuj hru pomocí F5.
    Hlásím, že stromečky byly celkem úspěšné - ledvinovník(můj druhý), liči a tomel xxl, tamarind xl. TCH mi dalo velbloudinec červený a ten se mi taky moc hodí. Střádala jsem zrovna velbloudology na oranž chlév, tak je mohu použít do úkolu. Samo, malé červené pandičky by byly lepší. Co se dá dělat, nejsem sama, komu se vyhýbají. Na stromy na farmě jsem zase zapomněla, tak až příště...
     
    duna.duna1 a evainfo tohle ocenili.
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj felis01,
    možné to není, je možné, že ji máš uloženou třeba v jiném řádku, v parku, na ostrově, nebo jiné herní ploše. Pokud ji nikde nenajdeš, kontaktuj podporu: Jak kontaktovat herní / platební podporu
     
  17. PavlinkaM91

    PavlinkaM91 Pisálek fóra

    Ahojky, akci jsem dokončila, ale nezobrazil se mi magický stonek, hru jsem i znovu odhlásila a přihlásila a pořád nic, mohla bych někoho poprosit o radu? Děkuji
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj PavlinkaM91,
    je možné, že řádek hledáš v jiné větvi stonku. Rozklikni si buď "Vše", nebo "Předmětové". Pokud ho nenajdeš tak kontaktuj podporu, viz o příspěvek výše.

    milí farmáři:
    toto vlákno je diskuze k akci, nikoliv vlákno na výměnu. To se nachází zde: Zasílání a výměna dárků
     
    Naposledy upraveno: 1/8/16
  19. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, tak nějak se v těch akcích poslední dobou ztrácím. :) Tato akce označená jako "těžká" a šla udělat úplně v pohodě. A předešlá akce jako "střední" a z mého pohledu nešla udělat bez otrockého vstávání a jiného kalkulování ani náhodou. Jinak tato akce byla opravdu na pohodu. Bez žádného honění v sobotu bylo hotovo.:p:sleepy:
     
    maminka78, blondmary a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    Mno, já jsem se dostala ke kroku 36 v prvním závodě, víc už nezvládnu. I tak jsem spokojená, ze začátku to vypadalo, že vůbec nevzlétnu 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.