Letecké závody! (26.7. - 1.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Na této farmě v týdnu bylo dolétáno a tak jsem se ve čtvrtek pustila do akce i na dalších farmách i když se mi do toho moc nechtělo:)Vypadá to že akce dodělám i když žádný JC, legenda také nedodělaná a přesto to padá:)Je to jednodušší než akce minulá aspoň pro mne:)Hezkou neděli a stále času dost na akci,tak ať vám to létáxD
     
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Jak tak koukám na to, jak kdo plní, nemohu se ubránit dojmu, že bychom si obtížnosti akce neměli všímat. Skoro to vypadá, že ta obtížnost ukazuje jen to, kolik práce měli s přípravou akce programátoři :)

    Tady bylo víc animací, tak jim to holt přišlo těžší než ten vrak, kde se jenom vlnily řasy :D
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj hezkou neděli,tak i já hlásím hotovo,ráno dopadaly poslední kanystry,chybělo 30 a tak mám přebytek 100 ks a ještě napadají,mlela sem jen xxl a jela pořád kupředu,odměny sem neřešila,řádek je v nebi a to se mi líbí,akce dobrá díky všem za dárky....:inlove:
     
  4. -kanistr-

    -kanistr- Pisálek fóra

    Nevím jak hodnoti hru vysoka střední podle čeho Jak vaskakuji kanystri tak hra jde lehce zvladnout ja si skaču u hry sam jako Kanistr
     
    blondmary a evainfo tohle ocenili.
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, díky, máš pravdu.. už jsem to konečně doletěla před několika minutama.. A pak se koukala na ten řádek v Fnebi.. že asi zatím nechám letadla na místech a dám je na ten řádek, až bude nějaká akce na padátka..

    Počítám.. řádek obláčků s letadly mi dá za 5 dní 45.000 BZ, tj. denně 9.000 BZ.
    V parku a na ostrově mi letadla dají každých 10 hodin celkem 5.305 BZ či BBZ a k tomu % ze sovy a vrány, případně co ještě budu mít aktivní na to..
    Pokud to budu klikat 2x denně, tak denně dají 10.610 BZ/BBZ - jestli dobře počítám.. (pokud to nebudu klikat, tak ne)
    Tak nevím...

    Ahoj.. Vidíš, toto mi nenapadlo.. Asi jsi trefil do černého.. :) A ještě když si vezmeš, že ty zvířata v letadlech kolikrát musely letět skoro celý den a celou noc a ještě půl dalšího dne, než napadaly potřebné kanystry a umlelo se z nich potřebné palivo.. jako u mě.. :D


    A všem, co mi posílali padátka, díky moc.. i ostatním, co mi pomohli jinak.. :)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/16
  6. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak mam vše také hotovo jinak přeji všem co ještě nemají hotovo at se jim to podaří také. Přeji krásný zbytek hry.
     
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akce dokončena. Trochu to skřípalo, ale z tajemných stromů ROLINIE. Takže maximální spokojenost.
     
  8. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Poté co jsem zdárně sehnala dřín při OaD se mi z podivuhodných stromů z této akce vyklubali další 3. o_O Takto to mám s novinkami, při nákupu na ně nemám štěstí, až jdou OaD a jednu získám tak pak při odtajňování akčních dárků TS a TCH se valí jedna za druhou. ;) Ještě potěšil lokvát XXL a oranžové opice.:)
     
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak já mám taky hotovo, i když jsem to viděla černě. V loni v listopadu mi zemřel manžel a 18, 7, mi tchýně oznámila,že byt je její a musím se do konce měsíce vystěhovat. Pomohly mi dcery s manželama a zvládli jsme to do 24.07. 28. 7. jsem měla nástup do lázní a momentálně přebývám v Darkově. I přes všechny tyto překážky jsem akci dopoledne dokončila. Tajemno je zatím v liště a na plochu dám po sklízení. Nějak jsem na to zapomněla. Akce se mi moc líbila. Všem co ještě létají přeji samozřejmě vítězství v závodech a zdárné ukončení akce. Hezkou neděli
     
  10. slootr

    slootr Baron fóra

    Margziam: Já bych viděl v tom výpočtu drobnou chybku :)

    Rozdíl mezi tím, co dají éra na stonku a jen tak v parku (na ostrově) není velký. Ovšem v parku (na ostrově) ti budou zabírat místo, ze kterého získáš BZ/BBZ z jiné dekorky, kterou tam tím pádem můžeš mít. Mě to vychází líp na stonku. Nehledě na to ostatní, co ta větev dá. :)
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Dolétáno včera, teď už kanystry padají z čehokoliv. Při odkliknutí řádku jsem nejdřív vyvalila oči na tu dávku BZ a BBZ a pak počet hodin znovuaktivace. Nečtu pořádně ofi, stejně většinou pochopím až si sama sáhnu. Co jsem měla z TS nevím, vrazila jsem na plochu skoro všechno s tím jestli tam nebude jezevec. Nebyl...vyskakovátek bylo pořád o něco víc než napěstovaného takže jsem v mletí kvůli kanystrům prostoje neměla. Děkuji sousedům moc za pomoc, bylo to poznat a hodně. U nás zrovínka začala bouřková mela, jdu vybrat pomyslnou vzducholoď kdyby vylítl net, co je doma to je doma.

    zdenkaamirek10 buď ráda za děti co máš, je to to nej když víš že se můžeš o někoho opřít ne když se ti daří ale právě v opačné situaci. V tomhle jsi bohatá a ty to určitě víš ;).
     
  12. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak i já ráno dolítala a z tajemniček vypadl ledvinovník,2x clausena,2x mangostan,amherstie xxl. Škoda že rolinie se mi zase vyhla ,snad příště. Takže docela spokojenost. Jo a papoušci c++ - ti se mi množí.
    Akce dobrá,do práce jsem nemusela,tak jsem stíhala v pohodě.

    zdenkaamirek- máš můj obdiv jak se pereš,a fajn že máš kolem sebe rodinu,co tě podrží.To pak i ty nejšpatnější dny se zvládají snadněji,i když snadné to určitě nebylo. A Tvá tchýně?-hm,asi ,,milá to žena".
     
  13. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    tak letecká akce super,včera v pohodě hotovo i vypadávátka dost padaly ,tak jen tak dál s každou další akcí
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ráno jsem dolétal poslední kousek - 4 místečka a řádek je zaplněn, ale neaktivován. Počkám si, až bude nějaká ta akcička. Tahle akcička byla super, vrak stál za pendrek, i když i tam mám stonek... Vzal jsem si tch baha - butik žlutý, fuj. Pak stromy baha 4 - 1 mangostan, 2x budha, 1 baobab. Na 4 atlasy si počkám, dostala přednost slunečnice na pohopolích.
    Díky sousedům za dárky. ;)
    Zdenkaamirek - drž se a říkej si: ještě, že je babka zlato kočičí, jinak už by byla ve frcu, aby ti zaplatila to stěhování. Doufám, že tvá rodina jí řekla svůj názor na věc.:mad:Byt může být její, ale mohla to řešit kapku jinak, no, paní Justitia se postará o patřičnou odměnu - je sice slepá, ale ne hloupá!(tím nemyslím ovšem tu světskou, ta stojí mnohdy za pendrek.)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/16
  15. gegeruša

    gegeruša Pisálek fóra

    Tak já vám nevím co se děje, po předchozích zkušenostech s akcema a vypadávátkama jsem už ve svém snažení polevila a pomalu všes farmařením vzdávala. A tak jsem s létáním začala se zpožděním a dost to flákala a nakonec už mi chybí jen 2 XXL a bude hotovo. To mi hlava nebere. A dokonce mi padl jezevec :-D.
     
  16. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Dolétáno po dlouhé době splněna akce, ale podivuhodnosti dost zklamaly...na to, že jsem level 98 mohlo to být mnohem lepší ještě čekám na Baha co z toho vzejde, ale nečekám zázraky :-D
     
  17. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Tak hlásím taky dolétáno, stonek v nebíčku a má dušička je momentálně herně spokojená. Za mě chválím RT za velmi vydařenou akci, která šla splnit v pohodičce a klídku. Problém s padátky nebyl a myslím si, že tomu pomohl fakt, že jsme mohli pěstovat na všech plochách. Ono je rozdíl když nám akci okleští jen na některé plochy anebo když můžem pěstovat všude, to je znát i na padátkách.
    Milé RT za mě dle našeho školního řádu máte velkou jedničku s hvězdičkou. Jen tak dál a budete mít více spokojených hráčů a méně nářků zde na foru.:);)
    Všem kdo ještě létají přeji šťastný dolet do cíle a úplně nám všem pěkný zbytek neděle.:p
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já ty slunečnice nedopěstuju ;) vždy když mám 10 tis., tak kouknu na trh a oni se stále skvěle prodávají, tak už tam šly 3x a asi 3 mil. jsou doma, skvělá akce, za dva dny hotová a ještě vyděláno
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jejda, teď jsem si vzpomněl - někdo tu sděloval, že dostal slona++. Já je dostal,jak byla ta akce s novými zvířátky. Od té doby na zlatoušky(slony, papoušky, opice, lenochody)nedám dopustit. Mám totiž v pralese konečně světlo! Do té doby tam bylo pochmurno a to nemám rád. K tomu oranž pandy a moc se mi tam teď líbí.
    Zbytek lničky jsem umlel, budou nějaké ty bodíky, doufám...
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Panebože, tak už i Trepifajks dolétal - tak to jsem asi v pytli.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.