Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, jsem měla zasazenou osmi hodinovku, ale vylítlo jen 17 krvavého protlaku .... snad proto, že mám po obědě xD ... tak teď jedině točit a hnojit a hnojit :p ... to bude hoodně napínavé.
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    tak mě vypadli pouhé 4 kousky.Tak to bude hodně napínavéo_O
     
  3. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    mi vypadlo jen 14 protlaků a začla jsem teda i bez kombajnu, jen mám jeden dotaz....Kdopak vy vybílíl celou zasobárnu? Mám tam vymeteno ,jako po nájezdu musláků či kobylek!!! Ani špetka prachu, natož marmelády, pečiva :(
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nečekala jsem, že to z děsivkové plochy bude padat jako život, takže mých 27+2 dárky je ještě docela dobrý stav :) Když bude nejhůř, mé zásoby zelených kapek, které šetřím na nevím co, se budou hodit. Zatím počkám, času na hraní mám výjimečně dost, takže ono to půjde.
    Co Casey, nemá už namleto? xD
     
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    teda, já zírám, jenom 4 protlaky? No nevím,jest-li to bude u mne tak mizerně padat ,tak to bude víte ,kde;)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    50 minut doba růstu - se SH, nevinností, bubukytkou, bubuřádkem a květinovým řádkem, vodou a hnojem :) Vánočka se už nevešla, chtělo by to slotík navíc ;)
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Twinulka: Casey akci dokončil už před třicátým únorem :D
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem na hřbitově našla 4 světlušky, 4 chapadlovky, jednu jabloň a zbytek pidipole měsíční rosy, poprvé za dobu, co hraju, jsem nedala na pauzu osmihodinovku, protože mám obojího relat. dost a potřebovala jsem šestihodinovku, tak se mi to vyplatilo - celých 11 padátek. Celkem mě to zchladilo. Stonek je až poslední odměna, tak tohle tedy nevím... jedině že by se to krapítek rozpadalo. ;)
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak z Vampýřích rajčat to fakt nepadá xDxD Otočila jsem je teď dvakrát na zbytku plochy, než dozraje první várka akčních a světe div se, ani protlak o_O
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Z plísňové houby na 156 pidi mi vyskočil jeden protlak, tak mi to vychází jako obvykle nastavené vyskakování, když máme 3 plochy. Aspoň mi to takto nějak 0-2 skáče u běžných akcí z prosa.
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jen 17 kousků .... -.- opatrně milé RT, na tyhle počty nejsem zvyklý, obvykle mám skoro nebo úplně nejvíc ze všech .... :p:music:

    Nevím proč tady řešíte Caseye, jestli už to má hotový. Casey totiž už šlechtí Bizony a ty ještě vůbec ve hře nejsou. Casey tady ve hře,
    to je něco jako Chuck Norris. Casey stejně jako Chuck dvakrát po sobě napočítal do nekonečna .... :)
     
  12. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Tak z pidipolí keříku plných očí a k tomu dvě chapadlové vrby vypadlo 14 ks. No, jak už tu někdo psal, na tuhle akci padne asi hodně superhnojiva:oops::p
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nevěřili byste jak já miluji sousedky, které mi v době akce s vypadávátky
    vytrvale posílají nářadí nebo parfém. Jsou k zulíbání.
    :D
    Milé dámy, takhle ty netopýry nikdy nenakrmím.
    :D
     
  14. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Toto bude ťažký nočný let . S 9- timi bandaskami krvavej nafty doletím maximálne za hranice a nie k Drakulovi na superpárty .:p
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    uf už jsem se lekl že mých 28 kousků je těžkej pod průměrxDxDkrom jednoho pole všude plísen
     
  16. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    tak 10 protlaků není žádný zázrak, snad RT povolí kohoutky,
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nezměřil jste si někdo, jestli funguje strašidelná kytka, já jsem zalila a pohnojila, než jsem se stačila kouknout.
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    33 kusu = nejdelsi kytka, 4 staje, nekolik stromu, sousede... neni to presne to co bych si pral, ale nejsou tu JC ani akcni neni dost dlouha... takze se bude prokladat dlouhodobkou, teda kratkou a dlouhou, tak aby vydrzela zbytek dne a noc nemam...
    Kytka nevim, ale stonek funguje, mam kratsi dobu nez ma byt...
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak já 8 protlaků.Zkusila 1x namlít,nakrmit a z bedýnky na mě vykouknul strom TS na bahamu,jinak asi od nás čekají přísun financí,že to tak málo vypadává;)
    Stašidelná kytka funguje.S řádkem,SK vodou hnojem za 48 minut od zasazení.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/17
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    18 kousků vypadlo,myslela jsem že to je málo ale vidím,že to je docela slušné vzhledem k tomu že je asi utažený kohoutek.Zároveň se musím omluvit sousedům že jsem neposlala akční dárek nějak jsem zaspala:-(Sklidila jsem ráno i modrásky ,jsem trdlo mám jich docela dost:-(Doufejme že nám to napadá všem a akci celou dokončíme:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.