Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Závěrečná sumarizace odměn z truhel:
    • 145.000 Kr
    • 235.000 BZ
    • 170.000 BBZ
    • Superkrmivo 12×
    • Superhnojivo 15×
    • Ultrahnojivo 4×
    • Bornholm 5×
    • Lhoce 4×
    • Kobalt 4×
    • Hrobní květináč 6×
    • Strašidelná kytice 4×
    • Zlatý banán 1×
    • Hvězdička 3×
    • Pomocníci 6h
    Akci mohu hodnotit jako ne příliš zdařenou, dokud nebyl ze strany RT proveden zásah do množství vypadávátek, vypadalo to, že akci splní jen ti, co si koupí padátka. Dal bych přednost týdennímu otevření hřbitova bez akce.

    Hard Rock Hallelujah.
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj florish,
    ak myslíš z truhličky [​IMG], tak ti vyskakuje infookno
    ak myslíš z bedny s náradím [​IMG] , tak tú si otvoríš v inventári pod spotrebným zbožím
    Peknú hru prajem
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Přes problémy s technikou (PC, tablet, auto, telefon) akce dokončena včera dopoledne. Uff, ani jsem nedoufala, že to dám. Na forum jsem se nedostala a tak koukala jako puk, když vypadlo 20 krváků a z nich mohla nakrmit sedm netopýrů. Pak mi došlo, že asi znásobili padátka.
    Tentokrát jsem celou akci jela na polích 2x1, poprvé za dobu co hraji. Hnůj dodávaly slepice a kukačky, s tím problém nebyl. Spotřeba SH 400.
    Od netopýrů jsem celkem dostala 290 000 krejcarů, 170 000 BZ, 220 000 TBZ, 4 MJS, 5 TCH na Baha, 1 TS na Baha, 6 TS na farmu, 7 kytic, 2 květináče, nějaké kombajny, hvězdičky, ponožky, pouze 5 SK, ovšem 5 banánů! Díky nim a dalším 5 od Bambuláka mi chybí už jen 3 na otevření všeho nově přidaného v Chrámu.
    Akce dobrá, ale nervy s technikou děsný (nešlo mi nic, nejen farma), jsem úplně vyždímaná. Ale teď už to snad pojede.
     
  4. farmář010166

    farmář010166 Pisálek fóra

    najdou se tu nejakedobre duse??? jeste mi schazi 3 protlaky, abych mohla dokoncit ukol......predem dekuji
     
  5. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi!!!! Mám hotovo a mé velké díky patří hlavně Jitunka1444, evak, skalara.v, .hrach., pitrýsek47, Večernice a dalším (dlouhodobým) sousedům, kteří mě tentokrát zachránili posláním dárků, protože jsem splnění akce viděla fakt pesimisticky. Takže díky za dárky a až budete vy v nouzi, ozvěte se, ráda pomohu, máte to u mě!!!! Krásný den všem :)
     
  6. florish

    florish Zelenáč fóra


    Myslel som strasidelnu bednu zo stonku z akcie, co konkretne som z nej dostal?

    Vdaka
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakrmeno celkem 204 pejrů, dostala jsem asi 6 TCH a dráčci se nekonali. Dnes už pejři dávali jen BZ, BBZ a KR, škoda, tak ráda dostávám SK, hvězdičky, banány a TCH a kde nic tu nic. Ale celkově akce pěkná. A zbylo jen přes 200 uší
    ;)
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    florish: to se dozvíš jakmile bednu otevřeš. Najdeš jí v inventáři u Dekorek ve Spotřebním zboží.
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  9. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    By mě zajímalo, proč jsem si myslela, že to končí až v 15 hod.? xD
    Ale stonek jsem urvala už včera, tak aspoň že tak ;)
     
  10. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Dopoledne jsem proklopýtal cílem,nervy zůstaly asi kilometr pozpátku roztrhané v příkopu a to bude další akce. Nevíte někdo jestli RT nedává nějaké rekondiční pobyty?
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hezke odpoledne vsem! ;) Na Vysocinu prislo jaro, takze tradicne forum prilis nestiham (poslednich 20 stran doctu nevim kdy), nicmene letani v noci dnes odzvonilo a je cas na zaverecne hodnoceni (jako ve skole): 1*
    + adrenalinovy zacatek s utazenymi kohoutky padatek (akce na 7 dni, kterou maji vyssi lvl za 2-3 dny hotovou je nudna)
    + minimum akcni kytky tzn. nebyl pro nizsi lvl problem pestovat do ukolu v druzstvu, syslit do stodoly, odemykat slechteni atd.
    + spousta neocekavaneho casu na hrbitove, ktery se otevira jednou za mesic na par hodin
    + radek na stonku prakticky zadarmo
    + moznost ziskavani dalsich odmen po dokonceni zakladni casti akce (nakrmene netopyry "nad stonek" jsem nepocitala)
    + slusne odmeny
    2 ZB, 15 hvezdicek, kombajn na 30 hod., 7 MJS, 6 strasi kytek, 5 hrobnich kvetinacu, 4 SK, 5 XXL beden s naradim, 17 TS, 6 TCH, 200 tis. TBZ, 220 tis. BZ, 190 tis. kr., 3 ponozky, 2 vrtule, 2 SH

    Btw trochu me zde na prvnich 15ti stranach prekvapili mistni mazaci svym hodnocenim... hlavne tedy casey, kteremu usmev ze rtu prakticky nemizi, ale treba se ho na dalsich 20ti nedoctenych stranach prece jen dockam ;)
     
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jsem já to trubka, jsem zapomněla vyndat ty tajemné.
    No nic oni nikam neutečou.
     
  13. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Akci už jsem měla dokončenou, úkoly v družstvu splněné, tak jsem sázela a krmila netopýry. Po mém dokončení akce jsem ještě získala toto: farma body - 180 000
    Bahama body - 65 000
    peníze - 95 000.-
    zuzana - 4
    kombajn - 12, 3, 1, 12, 1, a 1 hod. celkem 30 hodin
    boty - 6
    hvězdičky - 9
    MJS - 1
    SK -5
    SH - 2
    ZB - 1
    květináč a kytice - po 1 kuse
    stromek 4 ks.
    chlívek - 4 ks
    To vše jsem získala krmením netopýrů, když už jsem měla stonek. Já jsem s touto akcí spokojena, jen mně zklamaly tajemné chlívky. Získala jsem pandu červenou, velbloud oranžový, lenochod c++ a pandu červené vylepšení. Dráček si ke mně nenašel cestu.
     
  14. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Totální propadák, první akce, kde jsem musela dokoupit 25 vypadávátek, abych získala stonek.. Takhle si RT rozumět nebudeme >:(
     
    petaM2001, milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hlásím také splněno, akce se mi líbila. Bylo to napínavé - nejdřív jestli to vůbec dokončím (to se podařilo včera večer), a pak ještě co dalšího mi netopýři dají. Dostala jsem 2x zlatý banánek, pár TS a TCH - a z nich nic převratného. Já se toho dráčka ale určitě dočkám už brzo! Zatím jsem pozvaná o víkendu na oslavu padesátin, tak si dráčka můžu pořídit tam.
    :music:
    Jinak mi padaly nějaké BZ, BBZ, krejcary, MJS.... nezapisovala jsem to, ale každý dárek dobrý, že.
    Za další úspěch pokládám dokončení všech děsivkových úkolů v družstvu.
    Moc díky věrným sousedům za výměny dárků, škoda že nejde oplácet vždy v plném počtu.
    No a hurá na přípravu na jarní akci.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  16. -amalka-

    -amalka- Rádoby autor

    Prosím, poradte mě akci jsem splnila a chybí mě jedna dekorka,která byla jako první
     
  17. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Ahoj lidičky, znáte to pořekadlo kdo chce víc, nemá nic tak to byl dnes můj případ , jsem si ráno vytočila +100% . Tak jsem si ještě deset minut před koncem nasadila vampíří rajčata abych toho využila co nejvíc a pak jsem na to zapomněla>:( . No nejsem já trubka a akci jsem splnila a dokonce dráček přiletěl:)
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec jsem umlel 166 krmiv ale jen 164 uplatnil, mlel jsem posledni kratky kytky ale bohuzel asi nekdo zamaval cesnekem a za posledni minutu jsem nakrmil malo upirku, takze cas byl ale nebylo koho...
    Nicmene spokojenost s odmenama, akorat to padani eliminovalo pripravu a byla nutna vydatna podpora sousedu, nepomohlo nic jinyho (a nebude uz ani Premium, pokud teda vubec ma OPRAVDU vliv a ne ze na to programator u akce zapomene), takze uvidime co bude ze staji, ty si necham nekdy az bude klid = nebude hned dalsi akce...
     
  19. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný večer přeji,
    fajn akce akorát ty kombajny se nemuseli aktivovat hned :).
     
  20. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Akci hodnotím velmi kladně. I přes počáteční trable s padátky kvůli nastavení od RT, jsem na své farmě neměla problém akci s předstihem dokončit. A to mám Legendu 25/30, SH jsem použila jen na jednu otočku na rozpěstování a do akce nedala ani korunu. Myslím že mi hodně pomohlo, že jsem první dny pěstovala jen kratší kytky (na dekorky) ze kterých to tentokrát padalo lépe než z dlouhodobek, a samozřejmě můj velký dík patří všem, kteří mi posílali protlaky.
    Nejvíc si z této akce cením, že jsem měla hřbitov otevřený tolik dní a mohla jsem si pěstovat co jsem chtěla. Pak samozřejmě možnosti dodávat i po dosažení stonku a také odměn jako takových. Přikládám tabulku jak to s odměnami u mně dopadlo. Ono když si to člověk nezapisuje, tak se může zdát že mu padlo jen pár hloupých BZ, TBZ nebo třeba tajemných. Když se to pak ale sečte za všechny dny, vypadá to už na celkem slušné odměny.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.