Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Ještě poslední dva krvavé protlaky, které už snad napadají a je s odřenýma ušima hotovo. Stálo mě to necelou tisícovku SH a další podpůrné prostředky, jinak bych akci nebyla schopna dokončit.

    Velké poděkování hráči evok, opravdu moc děkuju za zaslané protlaky. Doufám, že ti tvoji pomoct budu moct někdy v budoucnu vrátit.
     
  2. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak umě stonek také stojí mam už také hotovo musel jsem dokoupit 100 protlaku jinak bych akci nedodělal. přeji všem příjemnou hru.
     
    petaM2001, skalara.v a blondmary tohle ocenili.
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Omylem jsem zasadila pětihodinovku, doháje, tím pro mě pejři končí SH na to házet nebudu:cry:
     
    petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Hurá ted poslední sklizeň podpořena všemi produkty co se daly sníst a vypadalo přes 30 krváků. Akce dokončena :)
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    dasa1143, ak tou poslednou sejbou akciu ukončíš, pohnoj to tým zeleným. Škoda by bolo nechať si ujsť stonku. A SH postupne určite doplníš. Nevzdávaj to. :) Držím prsty.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek mám od včerejška, už jsem krmila jenom na dárky z bedny:p;)
     
  7. eilleen116

    eilleen116 Zelenáč fóra

    Tak já se připojuji k těm, kteří stonek nevybojovali. Ale mám všechny tři dekorky ( ostatních moc nemám ) a ty mi dají dost Bz navíc.
    Z tajemnic mám 3x papoušky ( no dopadl někdo hůř? xD) a slivoň XL.... a přesto nezoufám, s úsměvem hraji dál.
    Fajn hru všem ;):)
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Místo v letu v noci jsem skočila do přichází jaro :p. Znám jednu dívku ta má dukáty má dukáty. A chalupu dostane od táty (RT). Nakrmeno, ještě něco stihnu a dál na to ha ha ha. Mám toho hafo, dnes nevíc dukátků a chalupa na farmě zatím stojí. Nakonec to šlo, kromě potento kombíku, nevíte proč krmíme komáry v noci když pak padá stroj??? Padla mi další tajemná stáj ale radši na plochu nedám, úkol s drakem mám už splněný i bez toho že bych byla dříve jeho majitel, takže na ploše jeden stačí. Jdu se mrknout na jaro, jenom jsem viděla nechtějí toho moc a akce na první počtení nepochopitelná. Tak jdu dobrovolně poznat že tykve nerostou jenom na hřbitově ale sama mám jednu na krku kvůli dešti. Nakonec, je to lepší než v ní něco mít a nemoci to použít když se srazím s vůlkem co nemá vůli cokoliv měnit 8). To není narážka na nikoho z farmářů ale na jednu milou paní která neví co může a co musí. Hezkej den, jdu zjistit že vím i když nic nevím nebo jak to je. Martina
     
  9. eilleen116

    eilleen116 Zelenáč fóra

    rampusák, dám 3 papoušky za tvého draka v liště :p
     
    petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  10. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    Nevíte někdo, kde ve stodole najdu plody chapadlové vrby ? V děsivých předmětech je jablko temné královny, ale chapadla tam nevidím.
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    milena8111 jestli bereš neodtajněné tajemno s klidem ale abych neměla tři papouchy (mimochodem mám jenom 2 ramena) :) a ty gunáno s mákem fuj mák a k tomu třeba žluté opice :). Když se vylíhne druhý dám ti vědět a je tvůjm dám ti klidně i toho prvního na farmě, ale musíš si při OD napsat na pučmelounci. V tajemnu ti ho nezaručím, jenom toho co mám na ploše. Nejméně jsem měla SK a kombajnu jako šafránu z toho na nic, většinou padl po pracně udělané sklizni ale od, dokud ho dávají mají nás rádi.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    milena8111
    Hledej ve stodole v kategorii "všechno"
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak ani zdvojnásobení mi nepomohlo, zvládla jsem nakrmit pouze 60 netopýrů, takže nejenže jsem nezvládla akci, ale ani se mi nepodařilo napěstovat dostatek rostlin, abych si aktivovala chov netopýrů -.-.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jóóó podařilo se ,-))) díky všem milým přátelům a díky SH jsem stonek zvládl.

    Z bedny 4x strašidelná světluška.
     
  15. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj a fajn farmaření. :inlove:
    Hlásím hotovo a navíc nakrmeno 22 netopýrů (bez finanč. podpory, jen voda a hnůj).
    Počáteční hrůzu zachránili naší úžasní modíci, takže nakonec docela spokojenost. Zábava byla (možná největší při včerejším hledání papírku s čárkami u výherxD), odměna stonek:inlove:, dodělané 2 úkoly v družstvu.
    Jen tajemničky zase nezklamaly. Dráček? xDhihi, nemám ani hrocha, natož draka, můj mega úspěch je, že z předposl. tajemniček vypadl jezevec xD(za toto peníze fakt nedám) :p Stromky si raději nechám na později aby mě tolik štěstí naráz nepoložilo. ;)

    Výsledek: 250000BZ, 160000TBZ, 165000KR, 24SH, 4ZSH, 2ZUH, 8SK, 5MJS, 5 hrobních květináčů, 10 straš. kytic, 22h kombajn, 9 hvězdiček, 2 banány, 4x podiv. baha výběh (2x oranž. opice, tygr, ?), 4x podiv. baha strom(?), 2x podiv. strom(?)
    Moje hodnocení: 63%
    Ať se moc daří a kéž by byla další akce aspoň na 88% ;):inlove:
     
    petaM2001 a jandak tohle ocenili.
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Od 161 nakrmených netopýrů jsem dostala 1 ZB a žádnou! bednu s nářadím. Ze strašidelné bedny v inventáři jsem měla mít bednu s nářadím a bednu s nářadím xl a ve stodole mám jen jednu obyčejnou bedýnku. Nevím kam se druhá ztratila ale takhle tedy prkna na rozšíření zvěřinců dohromady nedám.
     
  17. florish

    florish Zelenáč fóra

    Jak zistim, co mi vypadlo z bedny?
     
  18. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Zloděje nepodporuji....co víc dodat.
     
  19. mmacicek

    mmacicek Zelenáč fóra

    tak akce se mi nepovedla dokončit chybí 8 kousků no co už
     
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Akci jsem skončila, jsem ráda, tenhle typ se mi docela líbí, jen je prodleva mezi nakrmením a zobrazením dárku, což je pruda, stejně jako čekat na netopýrka. Těžkému začátku s padátky jsem se vyhnula, neb jsem byla pryč, uf !
    Odměny hezké, byly i nějaké ZB, SKáčka, děsivé kytice... Jsem spokojená.
    Jen bych se přimlouvala za to, aby u tohohle systému akcí, které jdou "přeplnit" byly zobrazeny odevzdané (nakrmené) počty. Např. 186/125 = nakrmila jsem 186x ze 125.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.