Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alisek1984

    alisek1984 Pisálek fóra

    uffff splněno bylo to jen tak tak :) super akcička :)
     
  2. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Podarilo sa!!! Práve som aktivovala stonku.
    Pekný deň všetkým :)
     
  3. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Najhoršia akcia.
     
  4. Sumec

    Sumec Rádoby autor

    Hotovo s odřenejma ušima,bo od 8.00 hod ještě ke všemu ti nemožní erperáci vypínají na 8.hod. šťávu.Sice nadávám sám sobě neboť mezi ně také patřím.....ale proč zrovna dnes a u mě?????xD
     
  5. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Takže dnešní skóre: dlouhodobky a nepadlo mi NIC !! Takže se jděte vycpat.Chybí mi celých 40 špízů! I tak jsem tady pořád a je mi to k prdu. Gratuluji všem kdo mají hotovo. Bohužel nemůžu tu sedět do konce akce, takže sbohem stonku. Nebudu si kupovat nic navíc, tůůůdle ...>:(
     
  6. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Tak hotovo,ale s chlupem,vzhledem k tomu,že musím odejít a nebudu na konec akce..tak jsem ráda,že to z ranní sklizně dopadalo:D
     
  7. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Tohle nocni akce je hard
     
    petaM2001, Helena1313 a eli2006 tohle ocenili.
  8. zuzana57

    zuzana57 Rádoby autor

    Tak po dlouhé době akce nedokončená, ještě 50 netopýrů nakrmit :mad: dekorace mám ,stonek neeeee. Kupovat nic nebudu a příští akci si fakt rozmyslím. Hra už mě začíná hodně nebavit, málokdo si může dovolit sedět celý den u počítače aby stíhal a cpát do hry peníze to fakt už nebudu. Blahopřeji všem kteří dokončili a do dalších akcí hoooooodně trpělivosti a času!!;)
     
  9. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Mě chybí 9 nakrmených netopýrů, tak jsem zvědavá jestli to stihnu :-D
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kupodivu se mně povedlo celou akci dodělat + jsem ze zbytků dokrmil pár pejrů navíc. Nedává to už nic jiného než BZ. KR a sem tam
    fusekle, ve dvou případech brutálně smradlavejch. Takže s tím končím a jdu se ven nadechnout ....
     
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Zbylo mě spoutu pejrů tak jsem ještě zasadila akční a za 2 hod. je ještě nakrmím.:)
    Hezký den všem farmaříkům.
     
  12. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Hotovo. Ešte idem pohľadať toho dráčika. Stále nie je doma. Určite popíja niekde u suseda a tam sa zabudol;)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak to mi hlava nebere. Z celé plochy keřů (kromě stromů a stájí - z těch už ráno) nevypadl ani jeden protlak.
    O dárky se žádá v jiném vláknu, ale nedivím se, tam už to asi nikdo nečte :-(

    Janka42: pošlu ti. Už letěl ,-)

    skalara: díky, já vím ty nezklameš ,-)) taky tam chodím
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pitrýsku - mýlíš se :D, někteří do toho vlákna ke konci akce chodí a některým nešťastníkům pak padátka pošlou - pokud někomu chybí opravdu už jen pár hopsátek, tak pomoc smysl má ;)
    A jednu konzervu ti posílám :D;)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  15. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Tak já taky nestíhám - chybí nakrmit ještě 12 netopýrů a to už nedám. Vyplácala jsem si asi 1300 SH, zbytečně, dekorace mám, řádek ne .... Už je mi hanba škemrat o dárky a kupovat za reálné peníze prostě nebudu. Stačí, že platím kombajn, nenechám se vydírat prostřednictvím pár chybějících vypadávátek.
     
  16. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Abych dohnala skluz ze začátku, tak jsem dala pár set zelených kapiček. Ty byly z úkolů a rozumně použité mi snad nebudou chybět na nějakou bomba akci typu královna karnevalu.
    Jinak jsem si všimla, že to padá tak nějak pořád stejně, ať nasadím, co nasadím. Z pětihodinovky na noc mi vypadlo víc, jak z osmihodinovky, takže jsem v klidu točila ty plodiny, co potřebuju a doskákalo to.
    Pár padátek jsem taky už párkrát koupila, myslím, že to není nic hrozného, tak do 20, 30 se to určitě vyplatí.
    Určitě se nebráním použití pár prémiových prvků, pro jistotu, že dokončím. Ovšem pokud by to padalo jak na začátku a byla to nutnost použít, tak bych do toho nešla (právě proto, že jsem to vzdala, tak jsem pak musela hnojit zeleným).
    Ono můžou nás napínat a ponoukat ke koupi, ale tak nějak lehce, trošku. Pokud je to příkazem, že bez toho stoprocentně nedokončíme, tak se postavíme na zadní.
     
  17. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tak už aj ja stonkujem,vďaka dobrým ľudom,ktorí mi dnes na poslednú chvíľu poslali pretlaky :) Ale bolo to o chlp,pretože musím off a čakajú ma dôležité povinnosti. Ešte raz veľká vďaka :)

    [​IMG]
     
  18. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Tak jsem se včera pořádně mákla, i s SH a hurá mám taky hotovo!!!:p
     
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    i já se připojuji k těm co mají hotovo,sice tak nějak s odřenýma,ale jooo,ti nám dávají,tak finišujte a přeji ať se zadaří...hezký jarní den...:)(a ještě info,když sem na začátku akce otevřela hřbitov skoro mě porazilo,neměla sem zaseto,nevím jakým zázrakem se mi to podařilo,ale i tak sem se připravila o nějaká padátka,nu což,za blbost se platí)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  20. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No... stonek stonkuje. Stálo mně to pár (pár víc, pár hodně) FL, jinak bez šance. Po dlouhé době jsem zkusila akci dál než za první úkol a na dlouhou dobu to byla akce poslední. Ze slibovaných "náhodných" odměn jen samý bzíky a ponožky v počtu celého jednoho kusu atd, banány celkem celé tři! ... no, díky za akci, těšilo mne.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.