Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -tygous-

    -tygous- Pisálek fóra

    Gratuluji všem co akci úspěšně a v klidu dokončili, :) já pořád sklízím, ale jak to tak vypadá tak mi chybí ještě dost nezbedných netopýrů nakrmit. Jinak mi padali skoro samé body a krejcárky a dneska kombajn na 12 hod. který přišel v hod :)
     
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak mi bude chybět nakrmit 27 netopýrů. No to je dost,teď nakrmím poslední a finito,akce teď večer pro mě končí.Se stonkem se loučím,škoda. Jsem docela zklamaná :cry:.Co s dekorkama nevím,mám jich plno a nikam se už nevejdou. Z tajemna, co vyskočilo,taky nic. Chtělo by to ještě jeden dník navíc.
    Loučím se a příště snad bude líp.
     
  3. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj a hezký večer, tak mi chybí posledních 10 špízů, takže nakonec akci snad dokončím. Musím opět poděkovat všem přispěvatelům, já vím, píši to pokaždé, ale bez nich bych těžko zvládla včas dokončit. Když počítám +- 10 dárků plus 2 ze stromu denně, je to za celou akci docela pálka a přesně tolik by mi jich chybělo, takže bych se plácala někde uprostřed, nebo tak nějak...
    Odměny mi jsou celkem jedno. Nejvíce padaly body a krejcary, něco tajemna, z kteréhož se opět vyklubaly nesmysly do lišty, dva zl. banány, dvakrát kombajn na hodku, ( to je opravdu terno) a něco hvězdiček. Jo, a také ta kytka, jak urychluje růst, ta asi 3x. Šlo mi hlavně o řádek, takže spokojenost.
    Přeji krásnou dobrou.., a snad již mohu říci...Hurrrá na další akci..'doufám, že nejásám předčasně :p
    Zdravím, LF

    Immortal 67...já jsem teprve lvl 97 ale mám úplně stejné problémy. Ale rozhodně mě BP, ani sebelákavější odměny nedonutí při akci něco kupovat. Ony stačí korunky za pomocníky, mlýn a obvykle neodolám a koupím tajemno.( abych pak mlátila hlavou o zed':))
     
    Naposledy upraveno: 20/3/17
  4. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Ani omylem nekoupím žádný "doping"-holt tuto akci nedokončím na 100%,ale co svět se přece nezboří ;)
    Jsem 105 lvl a budu hrát dál tak jak nám říkají--Hraj zdarma :p ,i když to v poslední době znamená,že občas nějakou akci nestihnu dokončit.
    Což se mi stávalo jen zřídka,možná se mi to jen zdá,ale plnění akcí mi jde čím dál hůř xDxD.

    Gratuluji všem úspěšnějším krmičům netopýrů;)
     
  5. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Chybí mi do konce 54 špízů.A to jsem tu skoro pořád.Fakt jednoduchá akce >:(
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mám taky hotovo, akce se mi líbila:). Zpočátku to díky padátkům vypadalo na úplné fiasko, potom se to zlepšilo. Odměny fajn, docela hodně mi padlo TS a TCH, bohužel žádná novinka nebo růžovka se z nich nevyklubala. No ale zase jsem za ně nedala ani floka, takže kdo by si stěžoval - darovanému koni... a tak dále. Potěšily i hvězdičky nebo ZB (ten byl jen 1 :p) a sem tam nějaké SH a tak.
    A ještě jsem si trochu doplnila zásoby - takže za mne dost povedená akce:)
     
  7. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Tak mám hotovo.Nečekala jsem zázraky a můj předpoklad se splnil,všechno šlo do lišty.Ale stonek mám a to je hlavní.Přibylo pár bodíků a krejcárků,tak celkem spokojenost.H.
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    chybí mi poslední 2 špízy,ty už ráno dám a také mi to moc nepadalo,nejvíc jednou 70 a jinak z těch nejdelších plodin kolem 40 a to sem zkoušela všechno možné,ale už bude konec a jak tu píšete,je to horší a horší se vším,ani já už nemám takovou radost ze hry jako na začátku,museli jsme si hodně věcí zasloužit,dnes si to mohou koupit a to už není fér!!!
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    v poslední době se mi dařilo a plnila jsem dokonce z předstihem.Věděla jsem,že tuto akci nedám ani kdybych se rozkrájela.Nedostatek padátek na začátku akce.Potřebovala bych ještě jeden den,abych splnila no a jsme u toho.Nevydržela jsem.:sleepy:Zakoupila několik konzerv a řádek je.

    [​IMG]
     
  10. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    immortal67, Hezký večer, jestli Ti padá z 8-hodinovek 48 kousků, tak si nemáš nač stěžovat. To mně ani mnohým ostatním nespadlo ani jednou. Jinak s Tebou ale souhlasím.

    Sice jsem také dokončila, ale jen díky absolutnímu nasazení a omezení prostojů. Nejvíc jsem měla 23 před zdvojnásobením konečného počtu. Poté asi 2x po 17 a pak se to zcvrklo na 9-12. Na druhé farmě 4-9. Takže to zdvojnásobení byl takový dar nedar. Touto akcí jsem znechucená. Co se týká cen, ty neřeším, 1 pod. výběh a z něho lenochodi, pár sazeniček, také nic zajímavého. Jó a hafo pomocníků, na vedlejší farmě by mě to ohromilo, ale na hlavní pravidelně kupuji a mám spoustu kupónů. Samozřejmě ale neurazí a beru s povděkem vše, co je darované. Jenže ta náhoda takřka ve všem je už otravná, rovněž diametrální rozdíl mezi jednotlivými farmami. Takže manžel, kterému to jindy padá docela dobře, tentokrát zřejmě nedokončí, i když se snažil, seč to šlo.
    A "technická připomínka": Akce měla být zařazena do vysoké až extrémně vysoké náročnosti, aby se hráči mohli rozhodnout, zda do toho jít.
    Tak snad ke konci akce by se to mohlo ještě zlepšit, aby i ostatní dokončili!

    Na další akci si už netroufnu tvrdit, že se těším, spíš mám obavu. I když jsou akce pěkně udělané, RT nakonec dokáží překvapit nastavením. A to je k zamyšlení! Dávat penize, energii a čas do něčeho, co přestává dávat radost, je pofiderní!
     
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Dnes 30 špízů a na ráno tam mám 10 dalších padalo to jak bláznivý vždy když dokončím akci na padátka tak to začne chodit :D:D..
     
  12. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Tak take dokonceno a posledni tajemny chlivek z ukolu ...Dracek.... jinak vse do listy , vcetne stromu.
    Ale jinak. Omlouvam se ze pisi sem ale nemuzu se dostat do diskuze na tajemne chlivky.

    Porad mi to pise ze nejsem prihlasena ale ja jsem. Vsude jinde normalne muzu psat ale tam ne.

    Asi se boji me reakce na podivuhodne chlivky, protoze ze 40ti tajemnych ani jedny Bizoni. Asi proste pro Farmy ve 100 levelu a vyse jsou proste novinky zakazane a nejak bloknute. Uz minule se mi to stalo , jsem ted si to chtela overit a zda se ze je to pravda. Proste kdyz chci mit novinku , musim si koupit balicek za 600 florenu......takto si vazi lidi , kteri hraji 6 let a vice a davaji do farmy nemaly peniz. Ja jsem toho prikladem. Ale timto zjistenim ze si opravdu nevazi stalic a starych hracu, timto uz do hry prestanu cpat realne penize a co bude bude. Je mi to lito ze hracum kteri hraji farmu od zacatku vzniku nedopreji ze 40ti tajemnych ani jedny Bizony...ostuda.....
     
  13. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    právě jsem dosáhl na lvl 107 a baha 334
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  14. tetkaodvedle

    tetkaodvedle Zelenáč fóra

    Snažila jsem se, co mi síly stačily, ale chodím do práce a to i o víkendu, takže mi to připomíná, ten výsledek, metodu "Šrapnel". Chybí mi 44 špízů = 264 padátek, musím jít spát, ráno jdu do práce a až se vrátím, bude už po všem. Pozdě lituju, že jsem se na akci nevybodla a nejela si úkoly v družstvu - taková příležitost se mi zase znova hned tak nenaskytne...
     
  15. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Základ akce úspěšně dokončen. faktem ovšem zůstává, že neřvat příliš hlasitě a důrazně zde na foru, valná většina hráčů - včetně mě, starého veterána - by tuto akci zdárně nedokončila. Podrobnou statistiku vyklikaných odměn přinesu až po konci akce.

    Hard Rock Hallelujah
     
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak nakonec ukončeno.)

    Jinak jediný co mi vadilo, že to do soboty tak málo padalo. A pak další věc....padl mi 3x 1h kombajn ve chvíli, kdy jsem měla naseto a opravdu NIC nepotřebovala.
    Přimlouvala bych se příště za kupón.
     
  17. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    tak mi dokonce akce chybí 10 špízů, snad to z té houby dopol. vypade, moc prosím.
     
    petaM2001, Helena1313 a pigi1313 tohle ocenili.
  18. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak i já jsem před chvílí utřela z čela krvavý protlak...hotovo.:p
    Popravdě, kdybych vyklidila plochu, asi bych to zvládla lépe. Takto jsem musela dokoupit 18 transfúzí. Je to potřetí za mou farmářskou éru, kdy jsem nezvládla padátka. V práci se na net nesmí, tak teď letím ke strojům, ať si na těch 18 FL vydělám.-.-
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Akce zdárně ukončena.
    Od netopýrků jsem získala 4x ZB, 1x H, 1x Bednu XXL, 3x MJS, 6x hrobní květináč, 10x strašikytku, pomocníci na 29 hodin, 6x TCH do lišty, pouze z 1x TCH jsem poprvé získala z TCH něco růžového - růžové pandy, 9x TS - do lišty, 14x SH, 8x SK, 2x ZSH, 12 ZUH, 195 000 BZ, 285 000 TBZ, 210 000 Kr.
    Děkuji všem sousedům a přátelům za krvavé protlaky!
     
  20. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Jeste nakrmit jednoho drakulu a je hotovo, ale bylo to jen tak tak.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.