Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    dasa1143 - tak to tedy jedeš, mně padají hlavně body, bahabody a krejcary. Ostatní jen okrajově - 3 TS, 2TCH a sem tam to ostatní
     
    Naposledy upraveno: 20/3/17
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ani jsem nedoufala, ale napadalo to z náhrobních kamenů, což je super a stonek již v nebi, mám radost, jen z tajemna žádná radost, vše do lišty, nu což........je to jen hra:wuerg::wuerg:;):):)
     
  3. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Blahoželám všetkým, ktorí už majú hotovo. Mne stále chýba 15 špízov (tj. 90 padátiek) - no čo už, nepadá, nepadá ...
     
  4. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    o_Ouž třetí kombajn?? celkem na 14hod...o_O pejři se nezdaj :p...ale kupony by byly lepší 8)

    ...:pse mi líbí, jak pejr tu truhlicu dycinky vyprdnexD

    EDIT: tak ještě jeden kombajn na 3 hoďky:p, abych snad neměla pocit, že mi už dlouho nedali žádné pomocníky zadáčoxD díky tedy...
    o_Oo_Odalší kombajn na 12h??? ...co tím jako RT sleduje??xDxD...už vííím :D..že to pěkně flákám, tak mi chce ukázat, jak se to vlastně hraje:p
     
    Naposledy upraveno: 20/3/17
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tie potvory ma úplne vycicali, a ešte 18 ks stále doráža že chcú svoju dávku. Do zajtra snáď budú nažraté všetky.
    Najlepšia odmena je 1hod. kombajn najmä ak som tesne pred tým pozbierala ručne celú farmu. :D:D:D
     
  6. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak u mě taky završeno stonkem nakonec! Jak už jsem to tady v týdnu vzdávala, v neděli jsem si přečetla náhodou xD, že se zdvojnásobují padátka.. takže jsem se do toho opřela, teda i nějaké SH použila a nyní chyběl poslední kus - jak jinak -ale je to tam..

    Odměny padaly i mě spíše BZ,TBZ a kr po 5k .. ale co, i jedna bedna xxl a možná 2-3banány, 1x3hvězdy, kytka a květináče jednou mjska.. z taj chlévů 2xplameňák a jednou malé pandy a dva čekají na odtajnění, třeba bude ještě dráček, který by se hodil k tomu jednomu..

    Já už bych chtěla nějakou akci, která by šlapala od začátku, jak má a nemuselo se pořád něco řešit za běhu akce, ok? 8):D

    A díky sousedíčci za dárečky :inlove: tady se počítal každý kus ;)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak rano bylo dost vypadavatek na komplet akci, ted uz delam jen akcni v predstihu podle toho co se stihne namlit - doporucuju at kazdy uz zacne, je to na dlouho a pak jeste dodavat, at pak nejsou tady zbytecny vykriky ze se nestacilo dodat!
    Dostal jsem 4 banany, nekolikrat SK, dost casto TS a hodne kytic, to se hodi :)
    Je to ale dost o sousedech, takhle na jinych plochach se da naplanovat co a kdy dodat, pouzit efektivne SH a vubec si s tim pohrat, Hrbitov to ma nalinkovany napevno...

    Vypadavat ma 125 protlaku/den, v tuto chvili ma byt 645 (nebo chybet 105 ), mam 840 (chybi 0 ), mam 112% hotovo.
    Stav uchokytek : idealne 4085 kusu (792/den ), mam 5851 z 4750 (123% ).
    Zatim uplynulo 85% casu, zbyva 20 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn 125* krvavym spizem, celkem za 11 hodin.
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Zbývá nakrmit poslední čtyři "cicavce" a taky budu :D. Byl to boj, ale je to za mnou. Potěšily 4 MJS, 7 SK a 3 banány. Pokud se tajemnice nějak extrémně nezblázní, bude to zase sakumprásk lišta :eek:. A můžeme přivítat květinové děti. Už je středa?...;)

    P.S.: vřelé díky skalním sousedům za protlaky, tentokrát byla pomoc dvojnásob vítaná :inlove:.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tak na testovací farmě právě dokončeno. No nevím, nebýt toho dvojnásobného vypadávání, tak by se akce asi splnit bez nákupu nebo použití SH splnit nedala. Ještě statistika pro ty jenž stále nejsou v cíli.
    [​IMG]
     
  10. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    konečně hotovo a děkuji všem mým sousedům za dárečky
     
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jdu hodnotit. Akce začala v čas a nenastaly žádné problémy s jejím spuštěním. Graficky povedené. Nastavení obtížnosti hry na těžká, to se RT fakt nepovedlo.Tak jak byla spuštěna, obtížnost byla na úrovni "brutální". Děkuji RT za přehodnocení náročnosti a za uvolnění padátek. Bohužel zvýšení vypadávání nastalo až po tom, co jsem spotřeboval pár set SH. Akce byla i přes to náročná. Moje počáteční nadšení z řádku se zmírnilo po tom, co jsem obdržel a dle zdejší diskuze i hromada dalších 2000 BZ, ale možná se časem začne vyplácet. Kladně hodnotím možnost získání TS, popř. dalších nestandartních odměn, (bohužel, z TS u mne pouze lišta) a plusová je i možnost v pokračování krmení netopýrů po dokončení akce. Po delší době dávám akci kladné body a to 70 %.
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak také se konečně hlásím k těm, kteří už dokončili akci a jsem ráda, stromky a chlívky sice všechny skončily v liště, ale bodů a krejcarů bylo dost, tak je to dobré, snad se i Vám ještě podaří také nakrmit všechny netopýry, děkuji též mým sousedům za dárečky, bez nich bych to asi neudělala.
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já mám už několik akcí vysledováno, že čím míň lidí je na české Farmeramě zrovna v tu chvíli kdy sklízím, tím víc vypadávátek či přeskoků při šlechtění. Takže nejlepší je sklízet ve všední den dopoledne či po půlnoci (teda spíš až tak v 01:30). To mi to padá nejlépe. Naopak nejhorší je víkend, to ve stejný čas sklízí větší počet lidí a počty vypadávátek jsou znatelně nižší. Možná je to jen můj subjektivní dojem. Proto budu ráda když někdo z vás udělá také takové sledování při příští akci a buď mi tuto domněnku potvrdí nebo vyvrátí.
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový večer,
    poslušně hlásím, že akce je splněna, stonek stonkuje a protože mi zbyly nějaké ty kvítky ušatice libezné a určitě budou konzervy s husí krví vypadávat i z ostatních rostlinek děsivých nocí, tak si akci ještě o pár hodin protáhnu. A důvod? Ten je jednoduchý - po nakrmení 126.netopýra - zlatý banán, 127. - tři hvězdy, 128. - strašikytka, 129. - tajemná stáj na dráčky ( hned ji zkusím prubnout, ať vím na čem jsem), 130. - 3x SK - takže usuzuji, že jsem si už dost vybral v BZ,TBZ a krejcarech a je čas i na jiný druh odměny. Ale nebudu křičet hop, ještě jsem definitivně nepřeskočil.(Anebo mi definitivně nepřeskočilo?) ;)xDxD
    petaM2001 - díky moc za jelení nabídku, určitě se o příštím OaD ozvu a pokud bych se mohl revanšovat něčím jiným, co by potěšilo zase Tebe a bude se to nacházet v mém inventáři, rád tak učiním. :D:)
    Závěrem musím poděkovat svým sousedům, kteří přiložili ruce k dílu a mají na dokončení akce svůj nezanedbatelný podíl a nemohu zapomenout našich modíků, kteří zpětnou vazbou na RT podstatně změnili podmínky pro padátka a mnohým z nás umožnili dotáhnout tuto akci do vítězného konce. :D:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 20/3/17
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    121/125
    Sklízím za hodinku dlouhou kytku, takže budu mít hotovo ještě dnes.
     
  16. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    8)tak jo...vážení... [​IMG] hlásím hotovo:p

    [​IMG]
    k tomu toto [​IMG] a ještě mi teď pošlou draka :p
    ........a už se skutečně budu cítit jako VENI, VIDI, VICI xDxDxD
     
  17. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    chybí mi 16 protlaků (kdyby měl někdo dárek navíc, byla bych vděčná), zítra se v práci nepřipojím, takže akci asi nedám, jsem nachcípaná, odmítám k tomu v noci stávat...Opravdu se jedná o sředně náročnou akci?
     
  18. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    mám hotovo, stonek splněný ale z tajemných nevypadlo vůbec nic zajímavého, jen obyčejný šunt, ani ze stájí , ani stromy
     
  19. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    tak super akce, jela jsem s tím, že určo nedodělám, práce a tak, ale po trocha pěstování a plno SH mi chybí jeden špíz, to pujde, jinak padl dráček a to 2x huráááá ... pak plno kombajnů, bodů a penízků...další užitečné věcičky...takže po tom začátku, paleček horeeee
     
  20. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Pěstoval jsem poctivě a SK použil jen jednou.Přesto nakonec budu muset asi na pár kousků dokoupit protlak.Začínám si myslet,že BP má podchycený lidi co jsou náchylnější k tomu,že akce dokončí tím,že so chybějící kusy dokoupí raději,než by to nechali být.A těm pak padá mín padátek,aby byli prostě nucený dokupovat,jelikož se ví,že jsou to hráči a prostě to udělají.Já mám vše splněno,zapnuto a používám každou existující marmeládu či pomůcku.Jsem 123 LV a přesto mě padá z 8 hodinovek 48 kousků což je tragédie.Zajímavý je,že na začátku to padalo víc,pak třeba jen 12 z celé sklizně.Takže mě to děsně s** píp píp píp píp,ale jako hráč to prostě dokoupím a na to oni asi vsází.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.