Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    takž 80+6=83 podle RT,asi. Dárků jsem sice dostala šest, ale připsalo mi to jen tři body do úkolů:cry::(:cry:S takovým přístupem to určitě neudělám celé, tři dekorky mám,ale o stonku si můžu nechat zdát
     
  2. lebowski78

    lebowski78 Zelenáč fóra

    ahoj, kytice zrychlí produkci,takže před sadbou-květináč dá více BZ, takže před sklizní :)
     
    ell1956 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Ani jsem v to na začátku akce nedoufala ale pak když to začalo padat líp tak to šlo.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tý brďo - z akčního ucha 25 padátek x2= 50 :Do_O. Teď už nerozumím vůbec ničemu. Evidentně na mém serveru povolili konečně ty zaškrcené kohoutky (bo jinak si to vysvětlit neumím). Kdyby to takhle padalo od začátku, mohla jsem ušetřit spoustu zeleného slizu -.- Ale hotovo je a to je hlavní. Z beden mám 8 tis BZ a XL krabici s nářadím (snad v ní bude i pár fošen) :music:
     
  5. -Andree72-

    -Andree72- Pisálek fóra

    Tak ještě nakrmit 18 netopýrů a bude hotovo.Snad to dám:)Dík i za sousedům za dárky....
     
  6. xyxao

    xyxao Pisálek fóra

    Hotovo .Akci jsem dělala jen že vypadne nějaký ten banán,prdlajs......ani jeden..... náhodné odměny RT jsou čím dál tím ubožejší.
    Tajemné stromy čtyři na Baha a devět na farmě, taj,výběh 8x Baha a farma 2x.
    Opět pro mě nepovedená akce. A nějak ani nejsem zvědavá v levelu 104 na oranžový výběh pro slepice a žlutý výběh pro pštrosy.:p
    To jen pro příště.
     
  7. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    hullk1 - co takhle "kouzelné slovíčko" ?

    A o dárky musíš požádat (slušně) v sekci " Uživatelé a hra" a v ní vlákno "Zasílání a výměna dárků". Třeba se ti podaří....



     
  8. iveek

    iveek Pisálek fóra

    hezký den všem.
    tak už jen 26 netopýru nakrmit a bude to...
    i když 26x6 je ještě hodně padátek, ale snad to dopadá:) i když už musím jet se SH. Vím, že bez SH bych to nemohla zvládnout a i tak to nemusím zvládnout s použitím SH. no uvidíme. moc to nepadá, ze sklizené plochy cca 12 padátek
     
  9. lase2

    lase2 Magnát fóra

    xyxao : a jaké tajemné chlívky na farmu ti to jako dalo ?
     
    petaM2001, GordonSargent a ell1956 tohle ocenili.
  10. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Taky mi to začalo padat, ráno jsem dokrmila poslední pejry a teď hledím, že mám ještě na 10 špízů, tak jsem zasadila další uši. Sice většinou BZ a kr. - ale co kdyby? 2 banány padly a dokonce i 1+3 SK, tak můžu pokoušet štěstí dál. Pomalu už mám do světluščího úkolu plodiny, ještě světlušky a třeba taky jednou začnu o děsivkách syslit do stodoly ;). Zatím makách do úkolů a než to vyčistím, tak přijdou další.
     
  11. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Jupííí, mamka, já, brácha i babička máme hotovo;);):):)xDxD
    Pěstuju dál, odměny se hodí.
    Hezkou hru všem a ať se daří.
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak a je to za mnou už krmím navíc ale zatím jen samé bz nebo krejcary:sleepy:
     
  13. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    3x hurá-konečně vypadlo něco co nemám a to je vodní dráček!To to trvalo,ještě kdyby to tak fungovalo u taj.sazeniček.Ještě namlet 2 špízy a hotovo.


    lv 99
     
  14. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Zdravím všechny farmáře a gratuluji Všem,kteří již dosáhli na stonek.Chtěla bych touto cestou poprosit,jestli má někdo již zbytečné dárky a už je nebude posílat,tak pokud by chtěl,tak bych za mě byla moc vděčná.Bude mě chybět jen pár špízů.Ale nevadí,hra je hra.Všem hezký den
     
  15. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem také konečně dokrmila, z 8 hodinovek jich vypadlo 14 x2 =28, takže žádná sláva. Teď už budu krmit nad plán, jestli ještě něco vypadne, tentokrát to byla velké bída a nouze. Doufám že se příští akce polepší:oops:
     
  16. pralinka10

    pralinka10 Pisálek fóra

    tak a ja mam splnino:D:D:D dobra akce jen mohla bejt v rijnu a v listopadu:D:D:D
     
  17. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Nevíte někdo,kde zjistím,kolik jsem již dodala špízů?Zelenou linku mám již dávno celou vyplněnou a pořád nemám stonek.
     
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj gazelo52 - na hřbitově kámen s netopýrem vedle Jackova obchodu - nahoře nad linkou je napsáno třeba 120/125
     
  19. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Děkuji za radu
     
    petaM2001, ell1956 a myš59 tohle ocenili.
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně hotovo.Fajn akce, dostala jsem 5ZB, dva dráčky, hrocha, nevím kolik BBZ ale postoupila jsem. Jinak nějaké tygry,červené pandy, velbloudy atd. Stromy šly do lišty všechny.:p Kdo ještě finišujete, držím palce.:) Já ještě něco napěstuji do Kouzelné čistoty, ten úkol je snad začarovaný.:p;)

    Tajemných stájí mi napadalo opravdu hodně, třeba dnes 5 jedna je ještě zasazená
     
    Naposledy upraveno: 20/3/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.