Let v noci (15.3. - 21.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    to vyzerá super, už sa teším :)
     
  2. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Moc se těším. Čekala jsem, že to bude chtít netopýry, tak je tu pěstuji a šlechtím abych byla připravená, ale tohle je lepší. Asi to nesplním celé protože budu hodně v práci. Víc takových akcí prosím a budu velice spokojená :);):inlove:
     
  3. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    no teda fuj ..... ty napíchnutý uši jsou fakt nechutný .....:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 16/3/17
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce je pěkná, řádek s dvojí otočkou za den a dobré odměny.... to stojí za to do toho jít. Žádnou akci jsem nevynechala, tak se poperu i s touto. Bude záležet na tom, jak budou padat vypadávátka...750 kusů na jednu plochu je celkem dost. Jsem zvědavá, zda budou fungovat strašidelné pomůcky na pětování, ale jedná se o akční rostlinky a na ty nikdy nic nefungovalo. Začínající farmáři by byli asi v nevýhodě.Přeji všem příjemnou hru a zítra ať nám to padá.;););)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak na této akci je pozitivní to, že bude jen na hřbitově, tudíž není třeba nikde nic bourat a přestavovat a můžu si jít s klidem za svým cílem, dokončit určitý level a přitom ještě můžu plnit akci. A ještě sklízet v klidu bez přesunů J.C. V odměnách je řádek a ten mám ráda a tak jsem spokojená. A asi po hodně dlouhé době z lišty vyvětrám kouzelný stromky, přeci jenom nějaký ten protlak z nich vypadne, přestože akce nějaký ten den potrvá a protlaku bude určitě dost. Ale nic nebrání tomu, že čím víc protlaků, tím víc můžu pěstovat akční a získávat odměny. I když asi zas tak ty odměny nejsou zázračné jako třeba u Opičí královny a tak se raději budu věnovat pěstování pro plnění stálých úkolů, za tu docela dlouhou dobu by se toho dalo stihnout dost. Ale teď nejsem ještě plně rozhodlá, uvidím až při akci.
    Doufám, že když je to jako akce, nebudu na hřbitov zapomínat. Většinou když je děsivka, tak jí nějak zazdívám, i teď mně mrzí, že nemám zasetou na začátek akce tu nejdelší děsivou plodinu..... Zapomněla jsem tehdá před měsícem přesadit a mám tam asi jen tu žlutou krátkou. No co se dá dělat..... [​IMG][​IMG]
     
  6. smolice01

    smolice01 Pisálek fóra

    Ahoj...vypadá to na dobrou akci,tak se těším.....
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To vypadá báječně a řádek je luxusní :) A ti netopýři jsou roztomilí.
     
  8. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Hmmmm, opravdu, šikovná akcička! Už se těším. :):)
     
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zadaním taká jednoduchá akcia, v jednoduchosti je krása a tu to platí aspoň dvojnásobne. :) Takže idem do toho s plným nasadením. :)
     
  10. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Vypadá to hodně dobře, už se těším. A k tomu ještě řádek. :) Teď už jen těch vypadávátek aby bylo dost.
     
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Vypadá to skvěle, teď ještě jak to bude padat :)
     
  12. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Super, nemusím prekopať celú farmu, dosť že teraz prekopávame doma celú záhradu. a nemusím ani volať traktoristu , ten cintorín si budem kosiť ručne a do tretice sú aj odmeny zaujímavé. Volám 3x Hurá :D (mala som dať výkričník, ale ten sa vraj nesmie):p ;):D
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, jdu do toho s chutí - jako už dlouho do ničeho... Fakt to vypadá zajímavě, jen asi bude brzda moje práce, ale co se dá dělat. Snad ten řádek dám. Na ploše být měl být mix 8 a 6 hodinových plodin, tak snad i úvodní sklizeň bude úrodná.
     
  14. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak na akci se také těším a snad se vydaří vše přeji všem příjemnou hru
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Pohodový a klidný den přeji. Tak na rozdíl od Tomboly (Toolboly) mě tato akce oslovila, i když musím přiznat, že mám raději Ozzyho Osbourna a Black Sabbath než netopýry... ale to jen taková komická vložka. xDxDTohle mě bude bavit, i když je toho potřeba hodně napěstovat a nechat napadat (snad se tím nebude řídit sníh) a v konečné fázi semlít. Odměny vypadají zajímavě a snad i Štěstěna mi bude nakloněna a bude to stát za to.;):music:

    Btw, dovedete si představit Trepíka s voskem v uších.... a na něho hulákající Lucifera, že peříčko ze slepice málem zničilo Knihu kouzel? A Trepík nic, jen se blaženě usmívá a má to v koudeli. xDxD

    Všem přeji mnoho zdaru, ať to padá a odměny jsou podle představ jednoho každého.
     
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Moc se na tuhle akci těším a na řádek.Ten mi chyběl u posledních akcí.Jsem zvědavá jestli budou fungovat urychlovače na hřbitovní kvítí.
     
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No super akce Duchovní jdu do toho bude to tiptopáčkový,snad to bude padat a růst mě z toho vlasy na hlavě jako vždy u akce.
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky. Akci nevynechám, řádek mě docela láká.Uvidím jak to půjde,přeci jen je to jedna plocha.Blížím se ke 100.levlíku a honím teď každou trošku BZ. Netopýrci se doufám budou taky činit.
    Chybí mi něco málo do úkolů,tak se dlouhá děsivka hodí,jindy nemám moc šanci. Sklidím a zaseju,někdy 2x a šlus.
    A už mi ty úkoly v družstvu straší dost dlouho,musím se jich zbavit.Nějak nechtějí ubývat,spíš přibývají.
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Řádeček :inlove:. Stačil by mi k radosti, ale celá akce vypadá parádně a těším se moc, i když jsem zvědavá, co mi během pracovních možností napadá a jak půjde pěstění. O řádeček zabojuju, těším se na něj kolik akcí, a vypadá pěkně, moc nevěřím, že bych pohnula i nějakým starším úkolem, pořád nevím co dřív, jestli nějaký úkol, nebo dekorku 1x2, nebo stáje pejrů či vran, nebo třeba šlechtění? Teď to aspoň nemusím řešit, prioritou bude akce a pokud bude pěkně přibývat, tak bude dost času si rozmyslet, na co se zaměřit.
    Těším se. :)
     
  20. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásný večer všem, akce se mi moc líbí. Největší radost mám ze stonku, ten mi v poslední době u akcí chyběl. Co dodat, snad jen to, ať se nám všem daří a padátka padají. Zítra se jdeme bát.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.