Lenošivé dny rysů (4.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Já se k té Růžofce snad nedohrabu o_O
    Momentální součet protihodnoty: 1.382.400 b.

    Ještě neházím flintu do žita, ale Rysové vymeteno... a šlechtěnci na trhu BD 0


    EDIT: Jj, vyzvedla, už před pár dny ;) Nebyla jsem na akci totiž připravená ani Rysi ve stodole, ani SK... takže jestli to zmáknu s těmi původními 220 SK? 50 ks Rysů ve stodole a 18 FL na kontě, tak jsem akční farmářka :music: Protože jsem vymetla kde co (úkoly v Družstvu, Rama-obchod, 250 normálních lístků a 120 Párty lístků na Kole štěstí, otevření všech možných i nemožných beden, dokonce větve na stonku a dekorace, co dávají lístky i SK)... nemluvě o tom, za kolik krejcarů jsem nakoupila na trhu základních Rysů na trhu :D


    EDIT2: Dokonce jsem se výjimečně zapojila do akce Recyklomat :D abych získala další Rama mince a vyměnila je za SK!


    EDIT3: Uaaaah, akce ještě 58 minut... a mně chybí 60.500 b. protihodnoty. Chjo, škrabu, škrabu...


    EDIT4: Za 10 min. konec akce... musela jsem rodině chystat oběd. Už bych možná zašlechtila 1x, ale nebudu riskovat, že vypnou akci o minutu dřív. Takže jsem nakoupila 45 základních Rysů, abych ten zbývající protihodnotový deficit 42.534, který mi chyběl, dodala prostě v základním...
    ZÁVĚR: Ufff, to byla akce. Ale raději takto, když vidím konkrétní cílové odměny. Než nějaké bedny, tajemné stromy/stáje atpod., kde vlastně nevidím, o co hraju. A výsledek nakonec skončí v liště.
    Růžovou mám ráda 8)
     
    Naposledy upraveno: 10/7/19
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - ahoj, a ze stromu moudrosti jsi už toho mutanta vyzvedla (rys hádankář) ?

    Edit: aha, tak vyzvedla (viz předchozí příspěvky) :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.