Lenošivé dny rysů (4.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Rysové už si lenoší v růžovém chlívku :inlove: Zůstanou na ploše všechny chlívky, protože mi zbylo 7 obyčejných a 2 stínoví. Ale stálo to za to :)
     
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak mám asi začarovanou farmu ale přeskoky u rysů nic moc krom šlechění nepadl ani jeden ze 3 posledních za mě palce dolů. Janča

    Příště se na to asi vykašlu vůbec žádná náhoda aspoň 1x dělníka vysím a nevím vůbec zda to stihnu došlechtit dokud je baby boom už vím proč já to šlechtění nesnáším...
    Hlásím nedodělám nemám šanci bez ještě jednoho baby boomu jsem úplně nahraná ani jedinkrát do poslední chvilky 3 poslední ani jediný nepadl. Pěkně vypečená akce je jasné že tím končí snaha do budoucna šlechtit. Jsem vyléčená na dlouhou dobu...
    Nevěřím ale díky jedinému hádankáři jsem nakonec nasázela všechny ostatní a s bídou to mám hotové dobře aspoň něco tedy štěstíčko dorazilo na poslední chvililinku juchůůůůůů uf. Janča
     
    Naposledy upraveno: 7/7/19
    Apachie1, waldemar71 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak tentokrát jsem probendila skoro 1900 SK. Do úkolů dodala jenom do rama mincí a čekala jsem, že ze zbytku si vytvořím zásobu do budoucího šlechtícího úkolu v družstvu. SK skoro na nule a ani jeden nejvyšší šlechtěnec. Tak to je fakt bída. Si příště rozmyslím jestli kupovat SK.
     
    Honzulka05 a Janka79 tohle ocenili.
  4. vladca

    vladca Stará škola

    u mňa preskoky nič moc ... z asi 200 rysov ... 2x šarlátový, asi 7x modrý, zvyšok tieňové ...
    urobil som po odmenu č.8 a zabalil to ... aspoň som konečne dorazil kukučky do stonku ...
     
    Honzulka05 a Janka79 tohle ocenili.
  5. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já na všech farmách už včera hotovo i s růžovkama a ještě jsem si trošku zašlechtila navíc a mám všechny kromě posledního.Zkoušela jsem i míchat a docela se to vyplatilo.Tohle šlechtění se mi moc líbilo,přeskoků bylo vyjímečně dost.SK zásadně nekupuju,raději vynechám nějakou akci a syslím sk do stodoly,něco namelu,něco vytočím na kš,něco padá z beden.Snažím se mít pořád zásobu přes 1000 kousků.Zatím se daří. :)
     
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak mám hotovo, projela jsem přes tulidomek něco přes 3000 rysů, úkol splněn a je všechno připraveno i na případný šlechtící úkol. poskoky jsem při BB měla i na předposlední o 4 , což jsem často nezažila. Jára
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ze 390 šlechtění je výsledek opravdu žalostný:
    [​IMG]
    Proto mě šlechtění fakt nebaví! Těm, co přeskakovalo lépe - gratuluji!
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    dochazi mi SK o_O musim protocit Kolem stesti, vymest ruzne bedny, projit odmeny v ukolech vDruzstvu.... snad jeste neco vyhrabu. Ehm, nez mi dojdou Rysove ;)

    EDIT: a FL na koupi SK tez nemam 8)
     
    evainfo, Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    k.vitek: A farmářské mince nemáš? Za pade máš 20 SK.
    Jinak jsem na vážkách zda mám své pracně vyšlechtěné rysy vrhnout do úkolu nebo ponechat na další výcvik a chov.....
     
    k.vitek, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem je vrhla do úkolu, růžová výrobna je sice v liště, protože lízátka mám momentálně nad svým limitem, ale růžová odchovna maká, postavila jsem i druhou oranžovou ze zbytků, protože mám rysí deficit... xD Na nic dalšího nečekám, veškeré chovatelské úkoly v družstvu čekají na někdy příště... šlechtím, jen když to má smysl - nová stáj, nová výrobna, Vegas vylepšení...
     
  11. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Já splněno nemám. Potřebuji ještě rysy za 90000, abych se dostala ke stonku. Brýlí mám přebytek. Mohl by přijít alespoň krátký baby boom nebo musím dochovat rysy. Gratulka všem, kdo má splněno, a držím palce ostatním.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :D
    no, neboj, ze jsem nepouzila i Farmarske mince! Protocila jsem taky cca 200 beznych listku a 100 Party listku, vymetla vsechny pouzitelne bedny, dokonce jsem pouzila Hvezdy na Strome moudrosti!... a pokud mi jeste dorostou nejaci Rysove, snad dochovam na Ruzovy chlivek i vyrobnu ;)


    EDIT: A na trhu BD neni ani jeden rysi slechtenecek, ze bych si pomohla "zkratkou" a vymetla i krejcarove konto :p
     
    Naposledy upraveno: 8/7/19
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,včera večer jsem po návratu ještě stihla BB a to je výsledek 396 šlechtění:
    [​IMG] [​IMG]
    Jsem ráda a mám oba růžováky!!! Za mě spokojenost!
    Akorát nechápu ty ohromný rozdíly ve výsledcích šlechtění mezi různými farmami-to mi hlava nebere.
     
  14. Aoiffe

    Aoiffe Pisálek fóra

    Akci jsem bohužel nestihla, nemám našlechtěné rysy. Moc prosím o denní baby boom.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Aoiffe - ahoj, my jsme tady malí páni, to v BP řídí kokrhání. A vzhledem k tomu, že akce zítra končí, tak nevím, nevím....Leda šlechtit bez BB. Sice nezískáš navíc tolik zvířátek, ale zase získáš farmářské mince ;)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce dávno splněná. Ale moc sem tedy nelenošil.Stálo to skoro půl miliardy krejcarů a zhruba 1400 SK!
     
    alderonka a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. monča81

    monča81 Pilný autor

    Dobrý den, se omlouvám, pořád nechápu odměnu více bz chovatelských chlévů 2000% , z čeho konkrétně je
    ( myslím tím co mám dát abych měla 2000% ) děkuji všem.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    monča81:Ahoj,pokud se nepletu,tak to je při šlechtění?
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    monča81 - dobrý večer, znamená to, že dostaneš více BZ/TBZ při šlechtění zvířat v chovné ohradě (tulidomek). Bez tohoto bonusu je zisk z jednoho šlechtění 50 BZ/TBZ
    chovná ohrada.png
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lenoším pořád ,-) stonek mám dál nejdu ,-).
     
    satelit, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.