Lenošivé dny rysů (4.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tento způsob šlechtění zdá se mi poněkud šťastným...
    [​IMG]
    Jinak celkové skóre po 3 x 132 šlechtění obyčejných rysů vypadá následovně:
    [​IMG]
    Teď to jdu hodit do excellu (*1), abych zjistil, jak jsem na tom s protihodnotou (396 slunečních brýlí je dostatečné).
    Tak všem hodně přeskoků a aby nám z toho nepřeskočilo!;)

    (*1) EDIT: Sortiment šlechtěnců a rysů pro splnění úkolu je rovněž dostatečný, stálý úkol budu plnit průběžně během další Baby Boom akce v době, kdy bude třeba šlechtit savce kvůli odznakům. Nemusím mít všechno hned... Inu šetřit se musí!

    [​IMG]
    ... opravdu byl dostatečný!
     
    Naposledy upraveno: 5/7/19
  2. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    Tak přeskoky zatím nic moc, nejvyšší šlechtěnec vyskočil hádankář a to třikrát a 520 SK v čoudu. Hodila jsem tam další várku a snad něco vypadne. Tuto akci chci dokončit a získat růžovky, protože šlechtěním je to u mě bez šance xD

    ps: tak jsem se taky dočkala, asi po tom co jsem se naštvala a vzala to kombajnem :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/7/19
  3. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tuhle akci jsem začala,ale přeskoky se vůbec nekonaj,na trhu o žádného šlechtěnce nezavadím :(
    Všem ostatním přeju víc štěstí na přeskoky nebo odchyt šlechtěnců na trhu ...

    Dala jsem do tulidomku 1x šarlatový+3x rys,s tím,že asi o vše přijdu,pak si postěžovala a světe div se,něco málo vypadlo :)
    [​IMG]

    Já tu akci možná zvládnu ,ale bude to zázrak ;).Budu potřebovat ještě trochu toho štěstíčka.Těch 832 000 poskládám.Chybí mě jen 1200 000 hodnota.Posledních 1 500 000 mám šlechtěnce dělník .Jen už nemám rysy,ale množím je na ploše jak můžu.
     
    Naposledy upraveno: 5/7/19
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak také 3x otočen plný domek a růžové je doma, základních rysů ve stodole 199 kousků. Také vypadl rysí dělník ale toho jsem si nechala doma a nahradila stínovými a několika azurovými. A teď napěstovat tuny kopřiv na rysí krmivo. Přeji příjemný víkend u nás bude zítra vesnická venkovní svatba, tak budu jukat. No když bude pršet ale to jim nepřeji, tak nic neuvidím.
     
    evainfo, Honzulka05 a -migos- tohle ocenili.
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Přestože jsem se dál nedostala než k 1dělníkovi a to genetikou ,růžovky jsou na ploše.Jedna akce za mnou xDTěm, co mají nej přeskoky gratuluji...
     
    evainfo, Honzulka05 a -migos- tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Království za rysa ,-))) jsem lenošil a teď nemůžou lenošit oni, pořád je jich málo.
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsem lehčí o 20mega za 100 rysů a pořád mám málo:cry:xD
     
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    :inlove::inlove::inlove:

    [​IMG]

    Vypadl další hádankář +2x šarlatový a je hotovooooo,paráda.Měla jsem jen cca 800 rysů,na trhu žádnýho nekoupila a stačilo to.Bomba,mám obr radost z těch nečekaných přeskoků.Přeskoky v genetice vůbec,ale v mixech se občas daří.Včera jsem vůbec nedoufala,že bych akci mohla zvládnout,jedině snad nákupem šlechtěnců na trhu,pokud by se objevili ke konci akce,protože teď tam o žádného nezavadím.
    Přeji všem hodně štěstí ve šlechtění...

    [​IMG]
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Po včerejším experimentu, abych poznala co farma nabízí ... no mohla jsem si to odpustit , když jsem použila vše, tak jsem se včera dopracovala :

    [​IMG] o pár hodin později :[​IMG] vychází mně z toho,že nula od nuly pojde a není důvod proč si blokovat sloty :)
     
    Naposledy upraveno: 5/7/19
  10. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    rysov som bohviekoľko nemala (cca 250 kusov), takže mi to ide ťažšie a musím do nich investovať nemalé peniaze. Nevadí stonka je už doma (sorry, ale stojí za prd), teraz ešte musím našľachtiť na tie posledné 2 ružové ceny, kvôli ktorým som do akcie šla.
    Počkám však ešte na pokles cien rysov, lebo takto je to cenový masaker. :music:
     
    -Kuteno-, jesterka74 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zacal jsem s 2000 rysu a jsem po 3 plnych otockach na 500, ale je fakt, ze do ukolu davam jen dva nejnizsi... chtel jsem jen jeden, ale to by asi nevyslo... mam stonek ale skusim i ty ruzovky...
     
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    dva dny jsem na hlavní měla 42 chlívků s rysy a vyplatilo se, z původních 218, jsem navýšila na 748 za použití bonusu +1 a plus 3, zůstalo mi sice pouze 105 základních a prví tři šlechtěnce,tzn. po sněžného rysa(32,28,6),ale je hotovo a růžovky na ploše, moc přeskoků nebylo,ale jsem spokojená.Kvůli brýlím jsem šlechtila i ostatní zvěř a až po baha zvěř mám všude první tři šlechtěnce ve výši 20,15 a 5 ks a tady mi konečně spadlo i dost přeskoků,takže vůbec nelituji SK, které jsem skoro vše spotřebovala a že ho bylo požehnaně:D
     
    evainfo, -migos- a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak růžovky jsou doma.Mám i jednoho dělníka a jednoho folklórního se mi zdá,že to tentokrát přeskakovalo daleko víc. :)
     
  14. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Akcia ukončená. 8)
    Prajem, nech sa čím skôr zadarí aj ostatným.

    Dobrú noc! ;)
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Tak už mám bez větších přeskoků také hotovo. ;)
     
  16. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Jako v klídečku.
    Rysů víc, než potřebuju... Co mě zaráží je - měla jsem asi 526 sk, použila je jen na šlechtění rysů a to dnes.
    Pokud dobře počítám, je tam potřeba 390 slunečních brýlí, které podle mě vypadly ze všeho ( dle grafiky ), a to by mi měly tedy nadbývat.
    Ale ouha, musím dál šlechtit vyhraným sk jen kvůli padátkům, protože mi jich přesně 130 chybí, na poslední dvě dodávky!
    Nebudu psát na podporu, chci zpět sk.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sabma411 - jestli jsi prošlechtila 526 SK, tak jsi šlechtila jen 263x, bo na jedno šlechtění je třeba 2 SK. Tudíž máš správně cca 263 brýlí. Řekla bych, že je to v pořádku :)
     
  18. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým.Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace
    do prčic.......... Omluva převeliká! :music::music::music:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/19
    GordonSargent, Y_n_O a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sabma411 - to nic, to se přihodí ;)

    Edit: Pokud reaguješ na příspěvek přímo nad tvým (jako teď), nepoužívej tlačítko odpovědět, ptž odpovíš i s citací toho příspěvku. Nejlepší je začít psát do nového příspěvku a dotyčného (v tomto případě mě) jenom oslovit. Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 5/7/19
    Honzulka05, Y_n_O a sabma411 tohle ocenili.
  20. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Stonek je doma 8), ale nějak došli rysi :sleepy:. Mám na noc v tulidomku na rysí růžovku, šlechtěním ryb zítra dorazím i ta růžová lízátka. Nemusím být hned první den, no ni :D?

    Přeskoků dneska moc nebylo, vybral jsem si to minule ;). Ze základu 1 hádankář, jinak první řádek šlechtěnců.

    Ve stodole mi toho moc nezbylo, ale mám téměř dodáno: [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.