Lenošivé dny rysů (4.7. - 10.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    S 56 ks rysů nic nenadělám,tak akci vynechávám.Zítra jdu opět na koupaliště,tam je růžových těl...

    LV 213
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jak sklidím lesní jahůdky, prsknu na plochy žluté rysy a s pomocí valentýnka a kuliček je budu točit. Sice jich mám 1400, ale ta růžová odměna - se raději strhnu. Akce trvá týden, to by bylo,aby nebylo. Se šlechtěním počkám na BB, neb když nic jiného občas vrátí základní zpět. A to se vždy hodí. SK v tuto chvíli 4080, další přibudou, tak není důvod jim neutrhnout peříčka. Prostou genetikou bych se jich nedožil. Hrrr na ně! Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme!
    Tož jsem na plochu dal už 7 stájí, neb jsem sklízel tajemno. Nic, co by nadchlo:((((
     
    Naposledy upraveno: 3/7/19
  3. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    Do akce nejdu,za prvé mám asi 5 rysů a za druhé jsem zjistila že chov u mě není ještě možný...tak si udělám akci na baha.Aspon bude volnější týden a doplním zásoby.Jinak všem držím palce co do akce jdou :)
     
    Honzulka05, evainfo a burds tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Rysů mám přes 200, nic moc, ale dá se to udělat.
    Cena jednoho na trhu BB: zatím na 220.000 kr.:oops:
     
    Honzulka05, maribeja a -migos- tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Rysů bezmála 2500 a lízátek necelých 1400, ty asi budu prodávat. Šlechtit budu v každém případě, kdyby vypadli skoro nejvyšší šlechtěnci, tak do akce nepůjdu a vyrobím si sama. V opačném případě spočítám hodnotu rysů ve stodole a teprve pak se rozhodnu
    :music:
     
  6. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    Tedy ten řádek je opravdu ubohost,
     
    Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce o ničemo_O
     
  8. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Do šlechtění se pouštět nebudu, rysů mám dost málo na to, abych dodávala do úkolu, spíše je tedy šoupnu na trh
     
    Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    A Baby boom nebude? Nebo jsem něco přehlídla. Pokud ne, tak se do akce nemá cenu ani pouštět. Kdo nemá dost chlívků rysa, může zakoupit za krejcary v tesařství.
    Tesařství-ikonka košíku, pak ovce.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/19
    Honzulka05 a GordonSargent tohle ocenili.
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    řádek sice nic moc, ale ty dvě růžovky děsně lákaj, faktem je, že když se šlechtí nové zvíře, tak jsou přeskoky častěji než za normálního BB, kdy osobně žádný přeskok nemám už několik let. Skusíme a uvidíme, rysů moc nemám jen 218 SK o něco víc, ale na akci málo
     
    Honzulka05, evainfo a -migos- tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na zisk růžovek určitě lepší,než nekonečné šlechtění s nejistými výsledky!:p
    Jen tedy nevím,jestli se mi podaří získat potřebnou protihodnotu.Ve stodole 592 rysů.:music: Neustále je nedostatek krmení.o_O
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci samozřejmě nevynechám. Odměny dobrý, ale ten řádek, vymyslel pan tragéd. Rysů bude něco kolem tisícovky, tak snad to bude na akci stačit. Jinak sem čekal změnu složení krmiva protože z té kopřivy si myslím má tak akorát vyrážku.

    Ceny na trhu jsou naprosto šílený
    kopřiva
    [​IMG]

    krmivo
    [​IMG]

    rys
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  13. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    dotaz - po skončení akce budouš lechtěnci co zbydou vyměněni za BZ nebo bude dlouhodobý úkol
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, jen tak letem světem bez záruky:
    - potřeba na celou akci k získání růžovek 390 brýlí tj. 780 SK. 150 SK dostaneme zpátky, takže spotřeba je 630 SK. Výhodou je, že brýle budou padat i ze šlechtění ostatních zvířat.
    - celková hodnota dodávek je cca 4,630.860. Základní hodnota rysa 933. Pokud by chtěl někdo splnit dodávkou pouze rysů v základu - bude jich zapotřebí asi 4.935 ks.
    Snad jsem se nepřekoukla...
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    m1mo - ahoj, šlechtěnci, kteří ti zbudou, ti zůstanou (jako u ostatních zvířat). Jak s nimi naložíš, je na tobě.
     
    Honzulka05, maribeja a michnaj tohle ocenili.
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Rysů mám 35O a půjdu cestou nejmenšího odporu. Čím méně se budou na farmě roztahovat tím lépe. Večer nakoupím 8O stájí a ráno je zhodnotím neonovou kuklou a bonusem chovných výnosů. Pak je během dne trochu nakrmím SK a určitě mně to bude stát méně krmiv, než kdybych se k růžovým jedincům chtěla dopracovat přirozenou cestou. Pozítří ráno ještě sběr s dobíhajícím bonusem. Trochu to bude potřebovat hlídat sloty a přehazovat , ale což. Pokud bude mini babyboom zítra dobře, jinak počkám až na víkend :)

    edit: pokud si vytočím na modrém kole party lístky, tak je mám ve zvyku okamžitě protočit, no bude to zajímavé
    [​IMG] xD
     
    Naposledy upraveno: 3/7/19
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem byla na tu akci zvědavá, náročnost mě nepřekvapila a snad jsem na ni připravená. Růžové chlívečky budou fajn, ale ten stoneček by mohl za tu dlouhou dobu zrání dát alespoň nějaký cukrle, no né xD by jim neubylo. Určitě taky počkám na BB o víkendu, které snad bude jako vždy :p. A asi ještě šoupnu chlívečky na plochu, ať je co prodávat :D.
     
    Honzulka05, michnaj a Apachie1 tohle ocenili.
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Já do této akce na 1000% nejdu. Akce čím dál horší:wuerg:
     
    Honzulka05, modro.ocko22 a burds tohle ocenili.
  19. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Vyzerá to pekne .... na prvý pohľad
     
    Honzulka05, modro.ocko22 a burds tohle ocenili.
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoj :) jsem na tom stejne :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.