Soutěž Lennyho experiment / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Richards76 příspěvky jsem ti sloučil. ;)

    Další aktualizace průběžných výsledků bude dnes večer.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jsem jako na trní! Výšlo to,nevyšlo to?!?:cry:
    Všem zůčastněným gratuluji k výsledkům!:)
     
  3. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Gratulka všetkým víťazom aj ostatným súťažiacim k úžasným výsledkom a poďakovanie organizátorom súťaže za skvelú možnosť!
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zhodnocení: Za soutěž samozřejmě děkuji všem organizátorům, je to určité zpestření hry a pobavení.
    Vyhovuje mi jen registrace, bez udání výsledků apod. pro hráče velká úleva. Aktualizace výsledků v pořádku, podmínky soutěže také.
    Podle výsledků na dalších místech (pod 10) nejsou nějaké propastné rozdíly v bodech. Záleží na náhodě co systém přihodí. Když nabízí jen jednu věc i po změně 3x stejnou, neudělám nic. Víc bodů se dalo nahrát tím, že "odskočí" 2-3 monstra najednou (ale zase náhoda) a pak bonusy. Z těch jsem měl "hokej" jsou spíš pro stratégy, mně se o nich nechtělo přemýšlet ;), ale proč ne.
    Ještě jednou díky za práci a námahu, zahrál jsem si i nad limit minihry.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47
    Nejlepších výsledků mohls dosáhnout pokud jsi dal 4-5 monster najednou a poté 3-2 monster najednou.Takže spotřeba SH opravdu vysoká.Odhadem 6-10 tisíc .
    Osobně jsem si na kartu v pravo nachystal 5 dílků a z druhé karty doplňoval na vhodná pole,poté složil 5 monster najednou.Pak už jen 2 monstra najednou.Ze začátku jsem skládal 4 monstra najednou a poté 3.:)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj :), tak já tuto soutěž zhodnocuji také kladně, je to fajn zpestření. Určitě za mne je vyhovující pouze registrace a pak už jen snaha a chuť odehrát si, co nejlepší výsledek ;). Také mi moc skládání nešlo, chvíli jsem se pohybovala cca okolo 15-20 místa v tabulce, ale potom už jsem se hluboce propadala :oops::D. Každopádně velké poděkování za vaši úžasnou práci s touto soutěží a tak nějak se vším, co k farmě patří.
    A samozřejmě také gratulace vítězům ;):).
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ahoj, děkuji za prima soutěž a už se těším na další ;)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín11: Jo, to chápu, víc monster, víc bodů. Uvedl jsem jen příklad 2-3, tak doplňuji a více. Právě, že velká spotřeba SH a taktika, ze začátku byla jen jedna možnost odkud brát.
    Každopádně gratulace k prvnímu místu, ať se daří dál.
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Krásný večer vespolek, přidávám se a také moc děkuji tvůrcům, organizátorům a všem lidičkám v zákulisí za povedenou soutěž a velké díky za pěkné odměny :)
    Za mě koncept OK, jen bych se malinko přimlouvala, kdyby to pro příště šlo, aby se takové akce konaly nejlíp v zimním období, kdy je více času, bylo to přece jen časově náročnější.... ale je taky docela možné, že to s tím časem je jen můj problém, v tom případě na to neberte zřetel.... jen jsem to zkusila, no xD ;)
    Gratulka všem výhercům i zúčastněným a velký potlesk patří kaolínovi, pořád nechápu, jak se mu povedlo to číslo 342 :eek: úžasné!
    Mmch, obětovala jsem jen něco kolem 3-4 tisíc SH, asi na tom do příště budu muset zapracovat:wuerg::D
     
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Gratulujem víťazom top 10, nuž mne sa ušlo 11.miesto, škoda. Niekedy nabudúce.

    A zase musím porušiť pravidlo, keďže nemôžem upraviť príspevok. Ale musím reagovať, lebo dinoalesi ma posunula na 11. miesto, ale keď čítam koľko materiálu obetovala a v časovej tiesni hrala, tak zaslúžene. Gratulka.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/10/22