Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Havýše nemám, permanentku nemám, zakázky neplním, ale cosik jsem z té sezóny vytěžila a žraloci možná ještě něco přidají; zatím mám na tom kolečku číslo 21...
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    VeraDekeresova, ahoj Verka, vieš, že si moja jedna z najobľúbenejších susied;):D
    aha ho, žraloky sú už na štarte, už sa zbiehajúxD
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak napsat to do reportu můžeme, ale rozhoduje si BP :)
     
    evainfo, DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    úspěšně jsem dokončila, točit nemíním ani jednou, měla jsem v liště 5 pseudohavýšů (i z předchozí akce), vylíhli se mi oranžový: ježek, vlk, páv, chameleon a červený kachník, ze stromků mám 3 am. topoly a 2 or.olše.
    Pokud někomu schází am.topol, napiště si o něj při OaD, daruji bez nároku:D
     
    -Jiřulka- a evainfo tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    a k cemu ten pohar je? vzdyt je to jen dekorace, ne?



    EDIT: aha :-O tak daleko jsem, Skali, nedocetla. dik za info. k upgradu se stejne doskrabu horkotezko. doplnuju 29. LVL. tak uz jsem pohar vystrcila na plochu ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/2/20
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - není dekorace, jako dekorace - kuk tady ;)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Teď jsem z toho jelen.Podle FAQ bych měl mít po dokončení Ledovcové sezony upgrade na Sezónní pohár II.Ano ten jsem získal a upgradoval ale popis říká něco jiného.

    [​IMG] [​IMG]

    Jsem z toho volaký zmetěný. :p
     
    Skali a evainfo tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    satelit - nebuď jelen. Zrovna teď řeším, že základ, co jsme dostali, se nejmenuje sezónní pohár I, ale základní sezónní pohár. Takže to vypadá, že upgradovaný je sezónní pohár I. Zjistím, jak to je :)
     
    evainfo, satelit a k.vitek tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    satelit teď na to taky koukám jako jojo :D sem ho předevčír nasadila a nekoukla, co je vlastně zač :p a mám to tam stejné.

    No už se to blíží ke konci a díky další akcičce ten konec otočím ještě jednou, vždyť je to zadara s nereálnými dodávky a nacpu tam vše, co bude potřeba, protože můj havíšek chce kamaráda ... no ukecávám ho dopředu, že je lepší být jednička xD


    Skali jsi náš anděl a určitě to zjistíš ;)


    [​IMG]



     
    alexandrakerulova00 a satelit tohle ocenili.
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    evainfo - no my už jsme dva.xD

    [​IMG] [​IMG]

    Díky zítřejší akci se tam ještě podívám.;)

    [​IMG]
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak k dekoraci sezónní pohár - zdá se že došlo k přejmenování názvů. Bude to upraveno ve FAQ ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    satelit ti tiše závidím ;) ale mému havíškovi říkám, že než mít nějakého žluťáka za kamaráda, je lepší být hvězdou na farmičce xD alespoň než přijdou další a další ...
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Takže aktuálně LVL 30 s body 1094/1500

    píšou, že do konce akce 8 dní

    Tak to jsem zvědavá, jestli "dám" aspoň Mraveniště anebo se se probudila už pozdě?
    V Rama obchodě už mám jen 2x 100 bodů. Chybí mi na jejich odkup 37 rama mincí 8) tak jdu otevírat bedny ;)
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    k.vitek: již jsem psala - teď ještě ve šlechtící akci žraloků získáš cca 4.000 sezónních bodů
     
  15. Lorraine81

    Lorraine81 Pisálek fóra

    Tak mravenec doma i bez pernamentky , mám super obrovskou radost,kdyby nebylo mraveniště v odměnách,tak bych ani nedodávala :_)
     
    Apachie1 a -migos- tohle ocenili.
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;), právě jsem si koupila v obchodě za 5 pírek - Více zisku pro tvá pole +1. Ale nevidím ho v inventáři. Doufám, že se ten bonus neaktivuje s nákupem:wuerg:
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ano,bonus je aktivní hned po zakoupení,vyzkoušeno :(
     
  18. VeraDekeresova

    VeraDekeresova Pisálek fóra

    DANKA272--ahoj Danka. Odvčera som tu nebola. Celú noc som cestovala do roboty. Viem, že som tvoja najoblúbenejšia. Preto si si ma dnes asi vyhodila z priateľov. Ale aj tak ti darujem jedného hav hav cez inú farmu. Pripomeň sa mi potom. mám ich už viac.Myslím hav
     
    GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Už zodpovězeno, mimochodem je to v fag:

    [​IMG] jen mě poněkud zaráží , kde vezmu ty sezónní žetony na opakovaný nákup?
    VeraDekeresova, nedělej to, pokud vím tak Danka rozdává svým oblíbeným sousedům, ještě by mohly skončit u mě ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/2/20
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Verka, to bolo omylom, už som Ti písala v pošte, mám Ťa späť ;)

    zatiaľ mám 4 skorohranáčov, ešte párkrát to otočím, snáď sa nejaký zadarí:)

    [​IMG]
     
    evainfo, Apachie1 a GordonSargent tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.