Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ako to robíš, že máš len troch krtkov na záhrade?
    my sa ich nevieme zbaviť, zato korytnačky chytáme aj na vodnom diele, hranáče nemám, ani v akvárku:D


    [​IMG]
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mám rozum... jen polnosti a sady pečlivě chráněny před zvěří. Předpokládám že zítra dojde na bizony, tam jsem taky na nule.Kdyby jste tady neukazovali havýše tak ani nevím jak vypadá.

    Edit : měla bych asi začít sázet sportku:xD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/1/20
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Havýšův vzhled znám z oblasti krmiva, nějaký krejcárek jsem si tam přivydělala. Živočicha nemám... vůbec mi to nevadí, sezony neplním, jen co mám z akcí... Njn, se s každým postupem zbytečně trckám. Ale já si hraju, nesoutěžím. Dokavaď omalovánky budou, pojedu si po svém ;)
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jaruna si opravdu vybírá z nejmenšího počtu zásob ve stodole xD
    Teď to na mne zkouší: obrázek nedám - na úložišti probíhá velký úklid:
    4x želva, 4x vlk, 4x kohout a 4x krunýřovec. A nedám!!!xDxDxD

    Stav: 24/197
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Dneska dala pokoj...

    [​IMG]
    ...ale podcenil jsem sokoly...

    ...zase zabloudila na vedlejší farmu a tam nezklamala.o_O

    [​IMG]

    Stav:
    [​IMG]
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Konečně brablenec! Toho moc potřebuji, tak plním co se dá. Je to náročné, ale jsem čerstvě v důchodu, tak mám více času. Je to fajn zábava.
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dneska byla Jaruna skromná, tak dostala vše.
    Stav (po akčních bodech, ještě mi zbývá jeden kousek): 27/962
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jak? Dnes opět bez havýše,Jaruna se lepší.xD

    [​IMG]
     
    modro.ocko22, zdarsky79 a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký víkend všem :) jsem trošku přestala skrblit a abych víc pokročila, občas hanýše dodám, protože do dalších úrovní to bude chtít dodat asi docela hodně, i když to vypadá na skvělý čas - ještě 20 dní :p lepší dřív než pozdě ....


    [​IMG]
     
  10. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Opět havýš bohužel dodat nemůžu, nemám a na trhu ani chlup,asi nestihnu chce to čím dál tím víc bodů jsem před splněním 32 a po takovém průvanu ve stodole nabídnout tajemničku havýše na konci je od RT pěknej dárek k výročí farmy.To se zas vytáhli

    Mravenci budou zítra,ze dvou havýšů vyskočil žlutej ježek a bobr ....skvělí :D tak na tu další tajemnou komoru fakt nejsem zvědavej, ale zase další dobrá zkušenost až se objeví ledovej vydřiduch budu mít na farmě dovolenou.
     
    Naposledy upraveno: 5/2/20
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zdarsky79 - ahoj, ještě máš naději na tajemničky se skorohavýšem v akci Narozeninová bonanza u husy Ingrid v druhé části :)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na dosažení 40 úrovně mi chybí cca 18.000 bodů.Takže bych to teoreticky zvlád pouze s trhovci.Času je opravdu dost a SB v úkolech bude ještě hafo!!:)
    Aktuálně 31 LV 92/1600
     
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    kaolín11 - Já jsem na 31 LV / 1039 a právě jsem se chtěla ptát, zda je to jen s trhovci splnitelné:) Jestli to má někdo spočítané. Kupovala jsem jen za rama mince, jinak body z akcí a od trhovců.
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen s body od trhovců to splnit nejde! Musíš udělat i nějakou akci.Pernamentku,balíček a body z ramakrámku kupovat člověk nemusí!;)
     
    modro.ocko22 a njklmn tohle ocenili.
  15. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Totál vyčištěná stodola... Akce náročná a přitom nudná, ještě jsem se nevzpamatovala z podzimní sezóny a je tu další měsíční plenění. Kašlu na to, je to v zásadě nesplnitelné.
     
  16. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Skali, prosím, nepodařilo se mi objevit, kde získám Robinsona Kusoe


    Děkuji Skali, jsem slepá
     
    Naposledy upraveno: 31/1/20
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Nemám Megan Liškovou,momentálně
    nedělám poslední akci,jsem z té narozeninové vyčerpaná:p
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Už se blížím ;)

    [​IMG]
     
  20. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Já mám hotovou 36 a připadá mi, že mi Ti vychytralí zákazníci dávají čím dál míň ptačích bodů... na začátku okolo 40 ceti a Jahodka a Croft klidně jen 10. Pěkní šejdíři :)
     
    Naposledy upraveno: 3/2/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.