Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Se přiznám, že jsem v tom měla taky nějaké nejasnosti, tak jsem musela vznést dotaz k zasvěcenějším, aby mi to osvětlili ;)
     
  2. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Né a né a né! Na minulou sezónu jsem se nechala zlákat, vyplenila stodolu a samozřejmě do vysněného konce nedošla. Takže tentokrát už opravdu ne. To raději budu plenit stodolu v družstvu. Věřím, že mraveniště je dostatečná motivace, ale trpělivost růže přináší a jednou přijde v nějaké akci. Navíc při plnění zakázek byl požadován Havýš, kterého nemám a na trhu samozřejmě také nebyl. Navíc těch souběžných akcí je stále více a orientace v nich stále těžší. Tak vám, co půjdete pro mravence držím pěsti!
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A hele, teď se ukazuje, kolik Ferdů je mezi lidmi.
    :D
    Pro "Zentagl" se určitě budu plahočit, abych dostal mé milované kravské mlíčko žluté.
    Možná, že se při tom i vejpůl přetrhnu.
    xD
     
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Přidávám se k těm,co nebudou reagovat na vymýcení stodoly.Mravence mám a zbytek nestojí za to.Z tajemností zase budou lištovky a zbytek odměn napadá ze stonku nebo z beden.Nechává mě to v klidu a bez starostí jak na to.
    teď jsem sklidila z poslední akce "úhoře" a opět vylezly trapárny do lišty,tak na co se snažit v této akci o tajemné stáje.
    Nově LV 219
     
    Naposledy upraveno: 14/1/20
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A co to je ta sezona?:D;)
     
    -migos-, vilm4 a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    U mě sezona nestála za nic. Jen jsem vyplenila stodolu a z mravence se vyklubal žlutý krtek. Takže se na příští sezonu nechávám v klidu. Hezkou hru těm, kdo do toho půjdou.
     
  7. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Kdyz jsem to vcera cetla, byla jsem trochu sprosta. Furt nevim, jestli do toho pujdu. Ty zakázky mne vazne vytáčí a odmeny krom toho mraveniště mizerné. Kde jsou ty doby, kdy aspon bývalo zvykem davat do odměn 3 x TCH nebo 5 x TS.... kvuli jednomu kousku tajemne staje ci stromku ( ze kterych skoro stopro vyroste jen šepleť) nebo kvuli remeslnnemu produktu, kterych mam ve stodole tolik, ze lezou okny i dvermi ven, se mi proste nechce dávat me tezko nabyte zasoby.
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak se mi to plundrování stodol nějak nezdá! Nemíní, náhodou, naši provozovatelé při přechodu na nový formát, zcela nám vygumovat vše, co jsme pilnou prací získali? Pár takových "zakázek" jsem si prohlédl - odměna tak směšná, že se o ní ani nedá uvažovat. Pár kousků nářadí, krejcarů a body. To zboží bych obratem ruky prodal za 100 x větší obnos, nářadí mi padá z beden, polí, stonků a body? Co s nimi, když v odměnách nic nemotivuje? Jeden mravenec na konci? Mne tedy ne. Budu si dál dělat svoje a produkty a plodiny nasázím do úkolů, i když i tam jsou odměny někdy spíše k zasmání...
    Všem, kdož se budou pinožit, zdar a sílu k dokončení!
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...a za pár dní bude mravec aj tak ležať v lište.
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, první sezónu jsem nedokončil. Druhou ano, tak snad tuhle dám také. Dekorace vypadá docela slibně. Jen doufám, že pak na konci roku nenapadne RT dát chybějící upgrady za FLoreny, tím by vše co se do sezóny za rok nahází bylo k ničemu.



    Hezkou hru ...
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Znova jsem koukal kolik nám daj trhovci za 29 dní a mělo by to bejt (100% splněné zakázky):
    29x934 SB = 27.086 (bez Jahodky) + 13.240 SB = 40.326 SB
    29x1.004 SB =29.116 SB (s Jahodkou) + 13.240 SB = 42.356 SB
    Jelikož spousta hráčů(včetně mně) nemá prémium,tak tyhle trhovce do počtů nezahrnuju!o_O
    Čili nějaká rezerva tam bude i pro neplatící!!!8) Ale moc bych to raději nepodceňoval.Každej bodík dobrej.
    Ještě by mně tedy docela zajímalo,jak se bude chovat kompletně upgradovaná dekorace po skončení celé taškařice?!? Jestli bude dávat jenom BZ,BBZ bez navýšení bonusu ke sklizni,tak si to hodně rozmyslím,jestli se téhle roční pakárny účastnit!!:p
     
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Mravence mám,ale Sezónu dělat budu.Jiné akce většinou vynechávám,při téhle se zbavím zásob ze stodoly,kterých mám spousty z beden.A těch pár kytek snadno koupím.Líbí se mi,jak každý den nemusím nic krmit,hnojit a zalévat.A hlavně-utrácet floreny,všechno dokoupím za krejcary.
     
  13. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Múže mi prosím někdo napsat, co to bylo v minulé sezóně za tu skvělou dekoraci? Já sezónu sice cíleně nedělala, ale jak jsem plnila ostatní akce, tak jsem prostě nějak postupovala i v sezóně, a dostala jsem se asi do 30 levelu, možná i výše, tak jestli jsem ji třeba nezískala :D
    Když mi to psalo postup v sezóně, tak jsem to jen odklikla, aniž bych sledovala, jaké mi přišly odměny :) Děkuji

    Jinak sezóny mě nijak nenadchly. První jsem dělala, a nedodělala, druhou jsem vůbec neřešila, a ani tuhle dělat nebudu.
     
    jana151049, kutílek1929 a Iwuska tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zemanka01 - ahoj, v minulé a předminulé sezóně jsme mohli získat upgrady Sezónního poháru. Ten je teď zajímavý hlavně tímto: Po skončení Zimní sezóny budou poskytovat od 9.1.2020 ve 14:00 do 16.1.2020 ve 14:00
    - Sezónní pohár I (Sezónná trofej I) - 820x level BZ/TBZ, bonus +1 ze sklizně chlévů na 23 hod.
    - Sezónní pohár II (Sezónná trofej II) - 825x level BZ/TBZ, bonus +2 ze sklizně chlévů na 23 hod.

    (a v průběhu Zimní sezóny dávaly 100 nebo 200% BZ/TBZ ke sklizni)
     
    Naposledy upraveno: 14/1/20
    švestinka a zemanka01 tohle ocenili.
  15. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Aha, děkuju :) Hm, tak nějak nemůžu najít ani tu základní dekoraci, tak si s tím přestávám lámat hlavu :D
    Jen mě napadá, že v poslední době se v té farmě nějak hůře orientuju. Jedna akce stíhá druhou, do toho nějaká souběžná, a jelikož mám i svůj soukromý život, tak mi občas něco unikne :(
     
  16. sisa222

    sisa222 Zelenáč fóra

    nejde mi kúpiť sezónny lístok,cez kreditnú kartu, v minulosti problém nebol. stalo sa to už niekomu?
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skali: jenom bych si ráda potvrdila, že chápu dobře: tenhle nový pohár se všema upg. bude už jenom dávat BZ/TBZ a bedny a ta dekorka v uvedeném období nějaké SH a zrychlení SH, tzn. žádná+1(2)zvířátka navíc nebo cokoliv v kusech navíc? Pokud tedy nepreferuji bodíky a tu dekorku, je to alespoň pro mne zbytečné plenění stodoly? Radši se zeptám, abych měla jistotu a pak nehonila bodíky. Díky za odpověď.

    Edit:
    Děkuji, skali, za potvrzení!
     
    Naposledy upraveno: 15/1/20
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Apachie1 - ahoj, žádné +1 nebo +2 na cokoli tam nevidím. Takže asi ne (leda by nám vsunuli třeba později mezi sezónami nějakou kulturní vložku - netuším, tudíž to nemohu potvrdit ani vyvrátit - znáš RT za ty roky - nejsou příliš sdílní).
    Já sezónu pojedu, ptž je mi v podstatě jedno, jestli to láduju do družstva nebo do sezóny. Nakonec vyprdnout se na to můžu vždycky.
    No, musíš se rozhodnout sama ;)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    sisa222 - ahoj, právě jsem permanentku bez problémů zakoupila (platila jsem kartou).
    Přes novinky ve hře
    permice.png
    ledovcová permice.png ledovcová permice01.png ledovcová permice02.png

    Edit: Zkus se odhlásit a znovu přihlásit a zkus to znovu. Pokud ti to nepůjde, můžeš se obrátit do Technických dotazů na kolegu, nebo kontaktovat herní podporu.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/20
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Kde vidíte v odměnách Mravence? o_O Jsem prostě slepá?
    ...Hodil by se mi ještě 1 "stáj". Ale ta cena...


    EDIT: 8) a navíc, dohledala jsem v liště dekoraci Základní sezónní pohár. Ale bez jakýchkoliv upgradů, takže...

    EDIT pro Skali: Jéééé :music: jsem vážně slepoň. Jsem totiž hleděla na pravý sloupec "...s permanentkou", kterou stejně nemám koupenou :D
     
    Naposledy upraveno: 15/1/20
    Skali tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - zde prosím
    39.png
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.