Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hmmmm, aktuálně LVL 33 s body 1669/1790

    píšou, že do konce akce 7 dní.

    Žraločí akci mám hotovou, pro dnešek všichni nenažranci obslouženi...
    A chybí mi do Mraveniště: 121 b. + 10.580 b. (za 35 LV až 39 LV)... To už asi nenasbírám -.-

    EDIT: Nedařilo se mi v rychlosti dohledat, tak jsem propočítala z úvodního info ještě jednou, kolik denně můžou max. Zákazníci "směnit" celkem bodů (1.165), tzn. že můžu ještě nabrat 6*1165 (6990), tzn. že se k Mraveništi nedohrabu... jedině, že by ještě akce po Žralocích měla nějaké body v odměnách...
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Štika

    Štika Mistr fóra

    Odtajněno šest havýšů, 3x žluté želvy mi opravdu udělaly radost >:( no co napsat........škoda všeho co jsem nacpala do ledu,mravenec byl opravdu zadaraxD,dál už nejedu a až bude další sezona vím co dělat.
    To pro všechny co nestihnou a bude je to mrzet.
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak mám splněn předposlední úkol a konečně jsem získala mravence. Tajemné komůrky naprosto zklamaly. A co jich bylo!!! Ten poslední úkol už pro princip dodělám také, je to bezva hra a moc mne baví. Ledasco hned nepochopím, ale najedu do diskuzí a je jasno. Všem kdo akci děláte, přeji dodělání.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hlásím, že Ledovcovou sezónu jsem úspěšně dokončil (ještě jsem nic neodtajňoval, to si osadím plochu tajemnostma a podivuhodnostma až po dokončení Farmářského expresu) a chtěl jsem se pokochat tím, jak budu mít všechno odškrtnuté jako splněné... ale co to? - Systém tvrdí, že poslední úkol mohu plnit opakovaně! Mám snad tedy kvůli jedné podivuhodné (potenciálně havýšové) stáji a něco BZ, TBZ a Kr pokračovat v dodávání (zhusta tolik potřebných expertních) plodin a dalšího materiálu? - Myslím, že si dám do další Sezóny oddych (zásoby nejsou bezedné a stačí mi vědomí, že jsem akci skutečně splnil celou).
    Takže dávám Ledovcové sezóně pápá a všem přeji, aby se jim v případě splnění celé sezóny podařilo vymáčknout z RT aspoň jednu stáj s havýšem!
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Včera dokončeno: [​IMG]
    Z TS místo havýše a mravenců samé žluté stáje: vlci, želvy, ježci, čápi apod. Škoda slov...písmenek xD:cry:
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Měla jsem obavy že nedokončím, takhle to vypadá velice slibně.:D
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tiz uz mam hotovo no este skusim jedno tajemno ziaskat ,uvidime co z toho bude hamyz alebo....
     
    berkaKolchoznice, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,pokud někdo honí bodíky a potřebuje havýše na trhu AY,písněte-jsem tady ještě pár hodin!Pomůžu.
    Ani se nedivím,že ho tam nikdo nedá-max.cena cca 16000krejcarů.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký dník v ledovcové sezóně :) tak druhý havíšek je už s kamarádem v akvárku a to byl hezký konec této sezóny :inlove:

    [​IMG]
    No díky žralokům, kde to pěkně naběhlo o 4000 bodů jsem ještě jednou otočila a nic, ale je ještě pár dní do konce a další otočku zvládnu, dodávky si už vybírám a do třetice .... tak uvidím a i když nic nebude, nevadí :p


    [​IMG]


    Tak z dalšího jako havýška byl bobřík, dál už nejedu a hned jdu nakrmit ty svoje xD

     
    Naposledy upraveno: 9/2/20
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bylo mi divné,že poslední odměny v sezoně se nezaškrtli tak jedu dál,no neva, jen z tajemna též samá žlutá a oranž,už mě to docela zmáhá ;)Vláček mi to pomáhá aspoň zčervenat .....
     
    Naposledy upraveno: 8/2/20
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    LVL 35 309/2000

    Tak jestli se doskrabu k Mravenisti a budu na nej jen divat z povzdali...
     
    -migos- a evainfo tohle ocenili.
  12. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Doděláno, mravenec a "skorohavýš" jsou v rukávu, teda spíš na louce s dalšími třemi "skorohavýši", tož su zvědav, co se z toho vyklube xD Kdyžtak se hnedle projedou rychlíkem :).

    Nějak se mi nepovedlo nikde najít, dokdy zůstavají sezonní žetony. Budou vyměněny nyní za pár dní, anebo zůstanou do pokračování a budou vyměněny někdy na konci roku, až skončí úplně celá "sezóna"? Předem díky :)
    edit: díky Skali
    edit 2: Tak "skorohavýši" poněkud zmutovali, než se vylíhli: žlutá želva, oranž bažant, morče a činčila..., to asi bude znamení abych přestal tolik kropit zelenou xD
     
    Naposledy upraveno: 9/2/20
    -Jiřulka-, Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - ahoj, výměna žetonů je po skončení sezóny - tedy každé sezóny. Takže je utrať co nejdřív ;)

    upload_2020-2-9_11-42-7.png
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  14. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Stale plním zakázky a žraloky mám také hotové a jsem v 35 levlu. Na mravence už to nevidím to by se musel stát zázrak. Kdyby byla ještě nová akce, kde by se dalo zjískat nějaké body, tak to by byla tá správná pomoc, ale to chci mnoho. Holt nemám štěstí ani při odrývání tajemna, stačil by aspoň jeden mraveneček a to už někteří hlásí, že mají i tu novinku stáj s havýšem. Kam se to hrabu a jen koukám jak to jojo.
     
    -Jiřulka-, evainfo a -migos- tohle ocenili.
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jitule , hlavu vzhůru a na tváři úsměv,mravenečka ti při první příležitosti daruju,už jsem si tě zapsala ;)
     
    evainfo, Veselka a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    To by bylo něco úžasného, moc bych si toho vážila to bude radosti jestli se to uskuteční a to si pak pěkně vyskočím a poskočím a třeba budu moci také poslat něco z toho co mám.
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Stále ještě stoupám vzhůru,ale zítra bych měla dosáhnout vrcholu.
    To je tak,když někdo prvních deset dnů nejistě přešlapuje u ledovce a přemýšlí, jít či nejít dál a co si vzít na sebe :D
     
    Naposledy upraveno: 10/2/20
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    LVL 35 1.474/2.000

    Njn, tak se k Mraveništi už nedopracuju. To mám z toho, že jsem se pár dní soustředila na jinou akci a zapomněla jsem ty "nenažrance krmit". (a nabídka v poště mě potěšila. Dík! ;) On ví, koho myslím)
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, sezóna dokončena. Nabídku balíčků s bodama za FLoreny a rama-mince jsem ani jednou nevyužil. Posledních pár dní už jsem zakázky neplnil. Vše bylo z akcí, zakázek nebo permice. Ještě mi chybí pár bodů do otočení poslední úrovně, tak už si zakázky vybírám.

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 10/2/20
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj farmaříci, dneska v noci mne málem kleplo!
    Z akce jsem získala 2 skorohavýše a byl tam jeden havýš! To je u mne k neuvěření, protože novinka mi z TS vypadne tak za 4-9 měsíců a dokonce i jeden Ferda, ale nevím z čeho...
    Za mne s Ledovcovou sezónou převeliká spokojenost :inlove::inlove::inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.