Lamí bazar (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři tak akce nebyla tak hrozná jak se zdála,použila jsem asi 800 sh a mám hotový stonek,ještě tři úkoly na pravé straně a budu moci pěstovat na farmě jiné věci co chybí,než bude zase další akce,tato byla v klidu bez honění a vstávání ,prostě akce na pohodu krmím teda SK,všem farmářům přeji hezký víkend a já si jej budu užívat na reálných záhonech
     
    sovicka64 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    U lam mi schází jedna úloha, u dek 2. Čekám na akční.
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akci jsem udělala ke stonku a teď ještě 4500 akčního a 2 vlněné svetry a 165 lamích hraček. Také jsem krmila SK, no ještě jsem nakrmila navíc oranžové lamy, přeji příjemný víkend
     
    sisinka a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Nejspíš to tady asi nepatří,ale zajímalo by mně proč jen někteří vyvolení mívají rychlý chov jen za 16 korun?Já jsem to ještě nikdy neměla.Myslím si,že to není spravedlivé a mělo by se s tím něco udělat..:wuerg:
     
    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  5. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tu to akci jen tak projedu co bude sklidím o víkendu tu nejsem
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    hanynkach: Je to prostě o štěstí, co naděláš. Já na hlavní farmě tuhle nabídku neměla snad nikdy. Na vedlejší, kterou hraju jen tak bokem a hlavní důvod každodenního přihlašování je posílání dárků sousedům, se mi ta nabídka za 16 Kč objevuje tak 1x za 3-4 týdny.
    K akci: Do akce jsem se sice nepustila - tentokrát jsem opravdu odolala :) - ale došla jsem si alespoň pro výběhy a dílny. Jejich získání bylo dost snadné, tak proč to nevyužít?
     
    hanynkach, Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, do řádku na stonek mi chybí 1.722 pampelišek. Na druhém stánku dvě políčka, to je 5.500 pampelišek a dva svetry... tuším, že než půjdu zítra po noční spát, bude finito a mám potom malinký čásek doplnit zvěř, kterou jsem částečně prošlechtila a většinově rozprodala ve vedlejší neonové akci, než na nás zase z RT nasypou další a další a další požadavky na plnění k zisku omalovánek...
    Kdo válčí, držte se, kdo končí, tiše závidím, já tak nerada počítám... :)
     
    Honzulka05, ašada01 a mituli tohle ocenili.
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Světe div se-já si vytočila na kole oranž pletárnu,no prostě žasnu:music:o_O
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, mám hotovo, do neděle budu pěstovat pamprdlici, abych měla napěstováno, když zůstává, lamy a svetry dávám do stodoly. Dokonce se mi při BB povedlo dokončit páva (chyběl mi 2x poslední páv).. Tak teď mi už chybí jen 8 zvířecích chovných úkolů k dokončení. Jára
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak pestuju akcni, ale bez bonusu, takze mi lamy predbihaji... ted jsem udelal oranzovou, az otocim staje tak necham jen tu oranzovou... i kdyz bonus od dekorky laka si je nabrat a pak vytrhnout vsechny chlivky... svetr mam jen jeden, bohate staci, jen 4 do splneni akce a to s SK je hned...
    Takze 5 ukolu vlevo ke stonku a 2 ukoly vpravo, to je ted pampeliskovy beh do konce...
     
    Honzulka05 a tomaskomiska tohle ocenili.
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám dotaz,svetry nejdou urychlit SK,takže doba výroby trvá 8 hod,já se nějak nemohu dopočítat,že už někteří mají splněno den po zahájení akce.Logicky to totiž nelze;)použila jsem tedy SK a ejhle http://prntscr.com/nz84gt ,jak dlouho tedy trvá výroba svetru
     
    Naposledy upraveno: 8/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Modro.ocko2 - svetry jdou urychlit SK, příspěvek hned nad tvým to potvrzuje :music:
     
    Honzulka05 a tomaskomiska tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    evoku57 sice potvrzuje,jenomže já to mám jinak,a co s tím tedy??Večer jsem měla do konce výroby svetru 6 a něco hodin,dala jsem tedy SK a ono se to zvedlo na 12 hod do konce,místo aby se doba snížila,tak po použijí SK se zvýšila doba výroby.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - ale po chviličce se ta doba výroby určitě upraví na správný čas. Zkusila jsi se podívat po chvilce znovu, nebo zkus obnovit plochu F5, nebo přejít na jinou plochu a pak se vrátit ;)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nedavam bezne krmivo vubec, jen SK a pak vodu... v pohode je to rychlejsi nez vyroba lam, svetr pletou tryskove... zadny problem nemam, ale delam to pres stroje, proto mam tyhle chlivky na jine plose nez ostatni zvirata, abych omylem nedal SK i ostatnim...
    Za pul hodiny vytrham lamy, dam jen oranzovy a melo by to stacit i s rezervou, jen par svetru a lam...
     
    Honzulka05 a tomaskomiska tohle ocenili.
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobře děláš já pleskám SK i na ostatní chlívky, než si to uvědomím:(:)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak si Sk nameleme, získáme ve stonku, v úkolech... jde jen o akci kdy zkrátí dobu. A opravdu zkrátí i výrobu svetrů ,-)))).
    Taky občes nasypu i jiné zvěři.
     
    Honzulka05 a tomaskomiska tohle ocenili.
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Honzulka05 a tomaskomiska tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na závěr mi pomohl vytočený bonus +1 ks z pole na 6 hodin a mám hotovo!

    Všem přeji hodně štěstí do dalších bojů o zrno!;)
     
  20. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    velká spotřeba hraček jak pro výrobu krmiva, tak do plnění úkolů, to teda je myslím dost a dost napnutý,SK můžu dát ale z toho svetr neupletu,no jo,nebrblat a makat
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.