Lamí bazar (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Normálně ve zvířatech pod ikinou bedny-jako všechny stáje- ahoj:p;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, v liště, zvířata, ale na Farmě.
    Dej si do vyhledávače písmenka, třeba lam.
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zajtra to už zabalím čo mám v pláne zoberiem a viac ani mäkké F.Aj tak tie stajne nie je kam dávať už ich je toľko a ešte ich bude pribúdať.Kupovať nebudem a stavať tak isto aj tak som minul dosť dosiek a ostatného náradia na ružovku hrnčiarsku dielňu.Náradie to sa bude ešte hodiť,lebo človek nikdy nevie čím na nás RT vyrukuje:D;);).
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Drobná rada pro ty, kteří se chtějí co nejefektivněji dopracovat rychle k většímu počtu lam:
    1) Máte-li Zvěřinec, neváhejte a nasaďte tam získané výběhy pro lamy (klidně i méně než maximální možný počet)... ušetříte místo pro akční plodinu
    2) Používejte SK (ušetříte akční plodinu a padátka a budete mít lamy dříve) - vím, člověku je líto SK, ale zde se to opravdu vyplatí
    a zde je ta rada (snad) nejcennější:
    3) Pokud můžete, využijte služeb Motýlí kukly V - z obyčejného Lamího přístřešku dostanete 2 lamy (a to už je nárůst o 100% zisku!)

    Poznámka: Omlouvám se, pokud nejsou mé nápady originální a někdo je zde již uvedl. Jsem motivován snahou ulehčit kolegyním farmářkám a kolegům sedlákům nezměrné úsilí, které věnují Farmeramě...
     
  5. -amalka-

    -amalka- Rádoby autor

    Dík už ji mám
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jan.svátek, jedu, tak jak píšeš, jen nemám zvěřinec, tedy volný... No co už, i ak budu mít nachováno a vyrobeno rychleji. Ráno padl bonus + 1 na stromy, a dílny, tudíž ušetřím nějakou tu lamu zase na výrobně ještě k tomu. .-)
    A Pak, že to jsou bonusy k ničemu. :music:
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    bonusy jsou fajn, pokud se šikovně sejdou - akorát "dozrála" motýlí kukla a kolo (ne)štěstí se zřejmě porouchalo, takže z něj vypadlo + 200 % do stodoly, to už je pak na výsledku hodně znát ... ;), jen teď musím ten bonus využít co nejvíce, tak snad nepřijde šéf xD
     
  8. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Omlouvám se-pročetla jsem 2 poslední stránky a nenašla-dílna se nedá "nakrmit" SK?
    Už mne to také napadlo, že jsem 2 dala do úkolu, díky za upozornění, jsem to taky lama;)
     
    Naposledy upraveno: 7/6/19
  9. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    janar53: dá. Neschází ti ke krmení lama?
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Použila jsem dostupné bonusy v liště na dílnu i zvířátka, k tomu ještě 100 % do stodoly a jde to samo.Jen jsem ráno sklidila a pak teprve vytočila bonus:pTěch lam tu bude víc;)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Darona34

    Darona34 Rádoby autor

    Ahoj, prosím , kde vezmu lamy na odevzdávání do úkolů? Děkuji za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Darona34 - ahoj, mrkni tady (klikni)
    A přečti si ten příspěvek důkladně (celý) ;)
     
  13. milteska

    milteska Expert fóra

    včera vytočeno 100% do stodoly a dnes +1 na produkty z dílny.........paráda,paráda. Lamy krmím SK,svetry ještě 2 a ty budou všechny. Levá strana hotovo 2 a pravá 8........pak už jenom pěstovat pampelišky
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky se mně to pěkně sešlo. Sice když si večer vytočím 200% do stodoly znamená, že si musím ráno přivstat a sklízet už po osmé.

    [​IMG] kukla nebyla zralá tak jsem využila : [​IMG] a navíc jsem měla bonus na výrobny z řádku. Pár SK jsem"vyhodila" zbytečně a po další sklizni půjdou stáje a dílny do lišty, kde počkají, možná na vždy, na méně náročné krmivo.
    A když jsem se už bonusy zaobírala, tak jsem byla překvapena, jak se těch pár nových skluzavek činní... ony vlastně nejsou až tak ošklivé :music:xD


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/6/19
  15. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Poraďte pls,jak pěstujete akční plodinu?Na poho políh s SH ? Bo na pidi pole se SH asi nevyplatí dávat-děsná spotřeba.Rozpěstuju samozřejmě na 2x2 polích s SH+Zuzino+voda+hnůj,ale pak ?Je to 6h,pokud by to byla 4h,tak neřeším pole a pojedu na malých,ale už si moc nepamatuju,jak jsem pěstovala před 2 lety,budu ráda za rady,díky

    Edit : Skali díky (MJS tu jsem nepsala,je samozřejmá,jak píšeš)
     
    Naposledy upraveno: 7/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - nevím, jak ostatní, ale já pěstuju na pidipolích s vodou, někdy přidám bobky (a MJS je samozřejmostí). Pohopole se SH používám, když se mi podaří vytočit na KŠ bonus 100% do stodoly. Rozpěstovávám na polích 2x2, pak šoupnu třeba i 2x1 (podle nálady a zásoby SH). Záleží na každém, co je ochoten do hry "vrazit" ;)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tož tak:
    [​IMG]
    A co jako budem dělat o víkendu?o_O
     
    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Honzulka05 a zahradnice4 tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No zadne posileni jednoho nebo druheho, ale SK to jisti, takze postupuju... pochopitelne jdu po chlivcich, ostatni prijde potom samo, takze ted 4 lamy a 1 pletarska, do vecera bude o par vic...
     
    Honzulka05 a marketka47 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - máš to ňáký rozbitý o_O
    U mě je to v obou mlýnech OK. Zkusila bych restart a když nepomůže, tak nejspíš herní podporu.

    krmení.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.