Lamí bazar (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    485 vypadavatek? no vypada to dost, ale jen kdyz budu krmit SK, jinak bida...
    pojedu na dodavky do ukolu a SK, akorat to casovani postupne ziskanych chlivku bude trochu problem...
     
    fany2020 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Burds, neboj! Krmivo je i na farmě - dej si akční.
    402 padátek. Vzhledem k tomu, že jsem neměl těžký kalibr ani farmě, ani na ostrovech - dobré.
     
    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  3. burds

    burds Titán fóra

    Právě jsem chtěla napsat že už se mi na farmě objevilo.Asi měla pošta zpoždění.Honem sklidím,bouřka se ozývá.Co kdyby vypli proud.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    418 padátek s nejtěžším kalibrem xD hortenzie a sněhový keř,na Baharamě saquaro a 2JC.
     
  5. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    to ste dobrí ... ja mám 321 lamích hračiek, a to som mal 2 plochy karafiátov, 1 plochu stromov (farma) a na baha 2 plochy cukrový melón a 1 plocha stromy. Asi fakt musím tie stromy poslať spať ...
     
    burds, Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Celé jsem to znovu pročetl a promyslel a beru Lamu v základu + dílnu a zbytek nechám ležet.
     
  7. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    No uvidime ale cele to nedam, ale aspon daco, .....
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, troje lamí tlamky jsem nacpala eSKáčkem, ať honem rostou, dokud funguje kukla... Uvidím, co dnes přes noc ještě stihnu napěstovat a nachovat, ráno musím do peřin, protože zítra a pozítří noční dvanáctky...

    EDIT: Bezejmenný, v tom případě se na to vytento... po akci bude všechno v obchodě a v dílně. Základní a žlutá lama za krejcary, oranžová za Fl; výrobna jen základ, ale už jsem viděla oranžovou na kole neštěstí, když jsem se pokoušela o bonus...
     
    Naposledy upraveno: 6/6/19
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Akci jsem rozjela, těch pampelišek bez krmiva není tak moc. Protočila jsem 48 modrých lístků a podařilo se 100% do stodoly, takže 4 lamy už čekají ve skladu na dodání. Krmím je SK, mám ho dost, jen dnes mi z kola vypadlo 50ks. Krmivo začnu vyrábět až po akci, teď se nevyplatí.
    Ještě si počkám na další sklizeň pampelišek, abych dala přes noc lamí dílnu. Taky zrovna přibude dalších 6 lam z chlívků.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/19
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    alenko,já asi taky nebudu mlít,stačí mi chlívek a nazdar (výrobnu nepotřebuju,i když se bude moct vyrobit v dílně)
     
    alena1480 a fany2020 tohle ocenili.
  11. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Oba první úkoly splněny, ale přístřešek pro lamy žádný.... kde jsem udělal chybu???
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jarda.drak6: asi nikde, podívej se do lišty na farmě určitě tam bude ,-)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jako obvykle začínám co a kde. A až budu mít čas tak se podívám kolik a co za to. Zatím stačil letmý pohled, že sice dílnu bude možno získat po skončení akce, ale za nehorázné dodávky prken. Už několik let jsem s výjimkou OD v dílně nic nepostavila a nemíním na tom nic měnit. Ty co mám jsou pouze z akcí, vyhandlované, darované a ze "štědrého" kola a tak to i zůstane. A když se do něčeho pustím, tak mně to nedá a nedá xD
     
  14. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    tak díky bonusu+200% ze sklizně a 100% z chlévů čekám ráno na 20 lam a 6 svetrů,bonusy pomohly neboť mám pracovní sobotu a neděli:p
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, první svetr jsem zadala do výroby, to pude :) Dorostou další lamy, než bude upletený, do rána dorostou další a svetry už budou dva, než dozraje akční kliknu si dnešní dárek od Kubíka, kde je +1 na dvě hodiny... No pak od zítřejšího večera budou na polích dlouhodobky do nedělního rána a pak se uvidí :)
     
    Naposledy upraveno: 6/6/19
  16. klozka

    klozka Pisálek fóra

    šikula pracovitá,z květů si můžeš uvařit med a nebude chmýří
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Není potřeba plýtvat materiálem, když to můžu mít za pár akčních kytek a pár Lam.
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Napřed jsem sklidila a potom odklikla dárek od Kubíka. Nejsem já lama?:(:D
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky,
    tak mlít krmivo nebudu, fouknu přes Sk, včera jsem získala nejprve 2 ohrady lamího původu,
    před spaním přibyla ještě jedna, ráno jsem odklikla dekorku + zvíře na 12 hodin (NMK...čti neonová motýlí kukla)
    a z 5ti Sk bylo 8 lam... ráno získáno o ohradu více a už i pletařskou dílnu...
    musela jsem kvůli ní znovu do fag, bo jsem ji nemohla najít
    (čti hledá pod lama, nenašla lama... byla to pletařská...ehhmm že by lenin?.. ach ty LAMO!)
    a už se plete aj svetr a dekorka v parku číhá na spuštění
    (BZVZ... čti bouda zaníceného velikonočního zajíčka :D)
    a hnedle tu máme akci 1+1 zdarma :D :D

    to já ne.. to to vedro.. fakt ne... hezký víkend :D
     
  20. -amalka-

    -amalka- Rádoby autor

    Udělala jsem 2 úkoly a nemůžu najít lamí přístřešek prosím o radu dík
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.