Lamí bazar (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, máš pravdu, to sem nepatří ;) A navíc k těmto individuálním nabídkám nemáme žádné informace.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Tak pravá strana se stánkem hotová, teď ještě dodělat levou.
    Právě jsem sklidila a hotovo. Všem přeji dobrou noc a zase zítra.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hojky po obídku. Jedu jenom kvůli oranžovým chlívečkům bo kupovat je nebudu a než mi jich TS vychrlí plnou lištu nevydržím. Lamy se povedly moc také se mi líbí. Vzhledem k tomu že mám k dispozici necelých 250 pidi políček pravou stranu stále nemám hotovou. Sice už mi zbejvá dopěstovat 3100 pampaeluch ale ruku do ohně za dojetí akce teda dávat nebudu :p. V nejhorším se rozloučím s up výrobnou stejně nás nemine šlechtění někdy v budoucnu. A nevěřím ani tomu že mi z puntíků vyleze činčila :). Pokusím se leč nezblázním se asi tak. Krmila jsem střídavě mletým z mlýna nebo SK jak to vycházelo. Akce mě osobně nenadchla ale ani neurazila a hlavně nezabrala farmu kromě políček tož ja su spokojená :). papáček Martina
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Po jednom poli ty zásoby pampeluchy přibývají pomalu. Nu, neva. Namelu krmivo, až bude s kaštany. Prozřetelně už jsem je dal na plochu, aby plodily, co mají. Stav 3045 pampe a čekám sklizeň a průběžně doplňuji stav hraček, nyní 1265. A to už jsem třeba na baha otočil 2x v pralese třtinu na pohopolích - nemoha čekat na dozrátí. Mladší farmy též čekaly na mou odbornou pomoc. To je pohodička bez těch otravných miniher, co jen člověku kradou čas na spánek...
    Tak jsem právě zjistil, že sladký kaštanovník spolu s bratříčky tiše dříme ve stodole! Já trubka je dal na mladší farmy, ale na svou ne.:oops::mad::(
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak to já mám napěstováno pampelišky něco málo přes 1600 na semletí krmení po akci. Lamárny odpočívají v liště a pampelišku začnu pěstovat, až to nebude akční kytka, ale v kategorii květiny. Pak využiju stonek +1 a věnec +3 aby to přibejvalo:p Sladkých kaštánků mam v zásobě 4000 ale díky Trepifajksl hodim alespoň dvacku stromků na plochu aby byla zásoba;)
     
    zejdy66, 8erulenka a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Tak já nevím tahle akce mi nevychází, chybí mi skoro 750 hraček a končím v 5 ráno.
     
    8erulenka a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mkuře - a proč nedáváš na Baha dlouhodobky,v této akci není Baha potřeba tak tam můžeš pěstovat nejdelší plodinu a budeš mít padátek habakuk.
     
  8. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    satelit - dala jsem jen jednu plochu na Baha rostlin zbytek je mix do úkolů :cry:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mkuře
    chceš akci?Úkoly ti neutečou
     
    Honzulka05, Mkuře a Xenie6161 tohle ocenili.
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoj :) Tak nakonec tu akci dokoncim ale az sitra no tentokrat jen taktak uff....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj. Pravá polovina hotová, puntíky jsem dala na plochu až po vybourání 4 pidinek a urychlila florenem no nevím jestli tohle sehrálo nějakou úlohu náhodu nebo co to je. Ale je pravda že mi chybí už jen manty, světe div se činčila se u mě zabydlela. Štěstí tudíž vybráno na pár dalších novinek dopředu, nevadí budu se chvíli kochat činčilou. Je to normální? obávám se že moc ne ;).
     
    Honzulka05, mituli a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    :inlove:Tak super akce končí,děkuji týmu farmeramy za hezké lamí chlívky a výrobny svetrů a ani jsme nemuseli kupovat výběhy za floreny
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja uz mam taky hotovo o)))))) No kdybych nemnela dlouhe vedeni tak bych to taky zmakla driv :D No nez mi docvako o cem tu tocite tak jsem mlela krmivo a tim padem mi porad chybeli hracky :(((( A ted mi jeste i zustanou :D
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jupííí, činčila (kamarádka k jedné v liště).
    Dobrá akce, chválím čas, který stačil i pro lenochody jako já, padátka i lamí stáje.
     
    dingičko, Honzulka05 a Trepifajksl tohle ocenili.
  15. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Akce se mi líbila, času habakuk, takže to byla pohoda, klídek , prostě super :inlove:. Všem co ještě finišují přeji úspěšné dokončení
     
    dingičko a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.