Láska visí ve vzduchu I - III (10.2. - 26.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Peto121 nestraš nám sovičku :D ať si pěkně počká a určitě se dočká, ale já jsem nečekala a naplnila tulidomek za 2 SK, protože zapomínám, či není nějak čas a potom je tulidomek při akci prázdný :p se už stalo a ne jednou.

     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    druha cast dokoncena, tulidomcek nechavam prazdny ak by chcelo byt slachtenie za 1sk :)
    zatial som maximalne spokojna z tejto akcie, lebo mi dava vela farmarskych minci :D :D uz sa tesim na buduci tyzden :)
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja len ze by som otocila daco ale ked nepustia chlp tak tulidomky iba naplnim :p
    evainfo neboj mna len tak nevystrasi ;)
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vzhledem nachystanému tulidomku také během pár minut hotovo.
    Ale málem jsem na úkol zapomněla, ještě že máme forum.
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Měla jsem rušný víkend. Jen sklízet a set. Akci jsem stihla také rychle a tentokrát přesně, nic nezbylo. Tak šup do dalšího týdne, ať už je pátek.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek řádkuje ;)
     
  7. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Akcia hotová, riadok riadkuje, bola to rýchlovka.
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To já si počkám na zítřejší slevu, právě v pravou chvíli, už jsem chtěla naplnit tulidomek.
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    .macca. sleva je dnes, běží už od 10 hodin.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, ano, došlo ke změně a slevová akce již běží :)
    Info zde
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Akce hotová, nemusela jsem čekat do zítřka.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Láska je láska...už i ve vzduchu hotová ;).
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak řádek vcelku o ničem je doma, ale i to se počítá, jinak by to superkrmivo zpráchnivělo :p
    [​IMG]
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj hotovo,takové rychlovky mám ráda
     
  15. babina51

    babina51 Veterán fóra

    To byla zase jednou rychlovka.Řádek hotov,máme den slev tak si trochu zašlechtím.SK nadbytek,proč toho nevyužít.
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG] Ahoj, tak už také stonkuji ;):). Za mě skvělá akce, rychlovky mě baví. Všem, kdo má hotovo, gratuluji. Přeji hezký víkend :)
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, mám taky hotovo.

    [​IMG]
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Taky mám hotovo. Byla to rychlovka a ještě za 1 SK. Teď ještě by to chtělo nápovědu, co do domku strčit za zvěř.
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Také hlásím hotovo. Sice jsem tulidomek zapomněla nachystat, ale za dnešní 1 SK to nevadilo. Jen ty přeskoky se nějak nekonají, alespoň u mě ne.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja este nehlasim hotovo,este len som sa k tomu dostala ale bude to rychlovka a samozrejme,ze urobim este dake otocky ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.