Láska visí ve vzduchu I - III (10.2. - 26.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak první úkol již včera splněn, tulidomek je napěchován až k prasknutí i na dlaší 2 akce za 1SK, tak doufám, že nezapomenu, že nemám sklízet vše ;), pokud má hráč dost SK tak je to hračka
     
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Šlehtění za 1 SK jsem sice zachytila, ale nezachytila jsem že je jen v pátek, takže domek je prázdný. Nevadí, do akce i tak jdu. Táhne mě BB
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak mám od pátku také splněno, jen jsme měli návštěvu a odjeli až dnes. Nebyl čas podívat se do fora. Tulidomek jsem nenaplnila, ale nevadí. SK mám dost, tak příští týden nebude problém. Měla jsem pár odznaků navíc, další šlechtění udělám akorát. Krejcárky opravdu nepotřebuji. To si SK raději pošetřím.
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Úkol splněn ;)
     
  5. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Druhá část hotová :)
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Hotovo a jak se hodí na protihodnotu ty nové zvířata.
     
  7. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Akcia pohodička hotová za pár minút.
     
  8. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Hotová i druhá část.... To byl fofr :p
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Už?
    Já jdu teprve studovat, co patří do
    - členovců
    - obojživelníků
    - ptáků
    8)


    EDIT po 15 minutách:
    hotovo ;) Ještě mám přebytek odznaků, protože jsem nepočítala úplně přesně... ale to neva.

    Chtěla jsem získanou dekoraci vložit na Větev do Stonku, ale Větev ještě není aktivovaná. Je odměnou až ve 3. části.
     
    Naposledy upraveno: 17/2/23
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, taky hlásím hotovo, jen jsem si minule nezkontrolovala počet odznaku a jela podle těch v prvním kole a tak jsem musela dát do tulidomku ještě 30 členovců a zůstalo mi 30 odznaků ptáků,naštěstí mám dostatek SK
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky sem začala tulit, ještě pár minut. Pak uvidím, co jsem to posesouvala nebo jestli jsem dala tulit správně. I kdybych se spletla, SK je dost.

    EDIT: členovci nebyli správně, ještě dva odznaky. A mělo by být hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 17/2/23
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem využil přípravy z minulého víkendu, kdy bylo možno zadat šlechtění za 1 SK...
    [​IMG]
    ...a úspěch se dostavil.
    S dalším šlechtěním
    (s očekávanou sklizní o příštím víkendu) počkám do doby, kdy bude jasno, zdali se RT nerozhoupe a neumožní opětovně šlechtění za 1 SK (sice to neočekávám, ale do zahájení 3 fáze víkendové akce je času dost a dost).
    Všem přeju hodně přeskoků!
     
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    taky mám hotovo :) tyhle akce jsou fajn
     
  14. tomik12345

    tomik12345 Zelenáč fóra

    Také hlásím hotovo, a to během pár minut. Díky přípravě z minulého týdne a všem rychlejším hráčům, kteří se tu dělí o své rady a postřehy ;)
    Takže díky vám všem :) a hezké páteční odpoledne :music:
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo hned po 10 hodině na obou farmách, s naplněním tulidomku čekám na příště :)
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak se přidávám k vám ostatním ;).
    [​IMG] Také hlásím hotovo. Tyhle šlechtící akce jsou zkrátka super :).

    Hezký pátek přeji :)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    K akci jsem se dostala až teď - sklidila jsem tulidomek a bylo hotovo. Škoda, že není šlechtění za 1 SK - hned bych nachystala na příští týden. SK má dostatek, ale jsem škrt.
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tož hotovo.

    [​IMG]
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    U mna to islo ako po masle :music: Tiez pockam ci nebude slachtenie za 1sk ale to by sme uz asi chceli vela,RT nas nebude asi az tak romaznavat no jeden nikdy nevie a tak cakam xD
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    sovicka64 - kto si počká,ten sa možno aj nedočká. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.