Soutěž Květinový záhon (6.5. - 30.5.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bucifal

    bucifal Aktivní autor

    bucifal
    Id: 1509208
    [​IMG]
     
  2. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,
    hlasování je ukončeno a můžeme tedy vyhlásit vítěze. V kategorii "Farma" bylo hlasování velmi těsné, na 1. místě se umístila Twinulka. V kategorii "Tropy" je výsledek jednoznačnější, na 1. místě je Borůvka1972. Napište nám v tomto vlákně, jaký strom jste si vybraly - jestli dřín nebo clausenu - a následně vám budou odměny připsány.
    Zvláštní cenu (1x bedna s nářadím XXL a 1x kupón na pomocníky (24 hod.)) získává eufrozka za příspěvek Romeo a Julie za svitu měsíce.
    Blahopřejeme!
     
  3. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Ahojik,
    jé děkuju, moc. Nečekala jsem to a skoro zapomněla, protože obrázky tu byli fakt moc pěkné,
    ale pokud tedy můžu, tak si přeji clausenu.
    Ještě jednou díky Borůvka
     
    evainfo a fialka40 tohle ocenili.
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Dobrý večer. Díky za nabídku na výběr výhry i za hlasy, které jsem dostala. Až tak jsem neměla dojem, že je můj obrázek nejhezčí, dokonce jsem tam měla jedno chybné políčko, na které jsem zapomněla, když jsem kombinovala barvy, ale jak je vidět, asi si toho nikdo nevšiml :)
    Děkuji za soutěž jako takovou, byla to pastva pro oči, co zde šikovní lidé dokáží vytvořit. Můj obdiv mají všechny obrázky.
    A protože je tedy na výběr ze dvou stromů, prosím stejně jako Borůvka clausenu. Díky moc a těším se případné další soutěže na které budu umět zareagovat, protože například u trpaslíků jsem dost tápající xD
     
    fialka40 tohle ocenil(a).
  5. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj, odměny máte připsané, stačí aktualizovat hru.
    Ještě jednou blahopřejeme.
     
  6. eufrozka

    eufrozka Rádoby autor

    Ahoj,
    mockrát děkuji za zvláštní cenu.
     
    evainfo a fialka40 tohle ocenili.
  7. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.
    Blahoželám najkrajším, určite bolo ťažké vyberať, všetky obrázky sú veľmi pekné a milé
    :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.