Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo :) něco přepěstováno ,v pondělí nebo v neděli to hodím na trh a farma jde do původního stavu.
    Na Baha jsem zasadila Perilu a docela to z ní dobře padalo.
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno nic moc ale 2,5 dne v práci to prostě líp nepůjde :( a to jsem nevěděla jestli do toho jít, tak že možná dobrý:p
    [​IMG]
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, já zatím jen lovím pajdátka, na nic víc není čas. Ostatní přijde na řadu o víkendu po práci.
    Zatím nalovíno takto:
    padáátka.png
    To pude :)
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, baha padátka jsem dohnala dvěmi otočkami v tulidomku, měla jsem štěstí, vytočila si 200%, přidala jsem svůj 200% bonus a pomoci stonku, vánočky s nevinnosti a pohopolí, jsem napěstovala potřebné množství ještě dřív než mi vypršely všechny bonusy z levé strany, farmu jsem dala do normálního režimu a ráno dodala pravou stranu .
    Všem přeji pohodový víkend a štěstí při plnění akce
    [​IMG]
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno všem :) na baha jsem tomu trochu pomohla s SH, kolo něco dalo a hned ráno jsem nasadila semínka na divoké i hlavní louce. Bonusy z levé strany jsem stihla všechny do sklizně, přidala Jacky a teď už pěstuji jen na hlavní louce a zatím takto :p
    Dvě pikolka tanec v listí, křeččí past a třetí kouknu ráno :)



    [​IMG]
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Brzo ráno odehráno 66 miniher, napěstováno a je vše hotovo ;), ještě rostliny zbyly, půjdou na trh, ale až se trh rozjede. Vesele jsem používala křížek na vyskočení ze hry, když to nešlo hned složit a šlo to docela rychle, už jsem se asi naučila
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonka už je aktivovaná.Na ľavej strane mi chýba zložiť 17 skladačiek a vpravo uvidím či ju urobím celú alebo nie;);).
     
  8. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    ja idem na to postupne, a ako som si myslela že hra mi nepôjde, tak mi ide veľmi dobre, takže za mna super akcia, neviem ako to budem stihať celkovo, ale čo urobim to urobim :)
     
  9. Plea

    Plea Pilný autor

    Akce hotová, akorát bych ty přebytky raději použila k druhé otočce pravé strany odměn :p
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, když mi vypadlo tolik padátek, tak jsem akci přehodnotila a udělala 40 her, akorát na stonek, na kolik to vyjde na pravé straně to neřeším, pro mě je dobrý už jen to, že to vyšlo na něj.
     
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce kulový blesk dokončena, vytočila jsem si 2x 100 % do stodoly, použila 2x Jack, 2 řádky na zkrácení SH, vánočku, kytici a také nějakou zuzanku. Semínka i sáčky ještě zbyly. Přeji příjemný víkend. Jdu zasadit bedny a skoroželvy. Tak uvidím co na mě vyskočí.
     
  12. máťochov

    máťochov Stará škola

    Akce dokončena, pikolky na mýtince a už po otevření první z nich maximální spokojenost. Akce se rozhodně vyplatila.
    [​IMG]
     
  13. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Ahoj, právě jsem dokončila stonek a nechápu, proč do něj nejdou dát dekorace z akce. Já vím, že je to už v návodu, ale stejně mi to hlava nebere. Když k té akci patří, tak proč? Takže zůstanou v liště, protože pole rušit nebudu.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .mamaz., tak není to první a ani si myslím poslední akce kde je možné dát libovolné dekorace. Navíc tyto poskytují bonus, takže se najdou určitě hráči co je dají na plochu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tak akcia takmer hotova o 20 minut pozberam posledne potrebne na dodanie a zvysok uz len pomalicky na biznis. Akcia celkom fajn, ale co ma fakt nastvalo je ze +1 zo stromov, vyrobni a chlievov na 8 hod. z pravej strany sa spusta automaticky okamzite po dodani, pri dodavani ani vo FAQ na to nie je ziadne upozornenie (to je iba pri bonusoch na akciovu na lavej strane). Takze taky dar nedar. Hlavne tie chlievy ma stvu, lebo konecne zajtra budem mat cas na farmu (rano ma seklo v krizoch a tak mam nedobrovolne kludovy rezim) a chcem spustit okamzity chov, takze by som to vyuzil maximalne.
    No co uz, prezijem to, stavaju sa aj horsie veci, pisem len, aby ste si dali pozor.
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádek je doma tak už jen v klidu pojedu
    [​IMG]
     
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    až keď to pestujem tak som si všimol, že to sťažili oproti minulej akcii. Minule stačilo 3krat sklizeň a všetko hotové. takto musím dávať aj vrtulky a aj 2 jacky. :/
     
  18. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj akce hotová od včera pomohla jsem si Jackem ,také odtajněno tajemno a vše šlo do lišty jako pokaždé,doopravdy co nezískám v sezoně jako jisté tak to nemám,už jsem si zvykla a vždy se těším na sezonu ,z pikolek z akce a ze sezony 2x pogoshow,1x festival světla a 1x lovec pokladů a nesměl chybět tanec listí to by byla velká škoda,jinak se mi líbí minihra mám takové minihry ráda,všem přeji dojet do zdárného konce a získat z beden a tajemna to co si přejete.Hezký zbytek víkendu
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, v podkladech pro akci toto nebylo nijak specifikováno a při přípravě jsem to zapomněl ověřit, tímto se za chybu omlouvám. Do FAQ k akci to doplním. Díky.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na řádek by bylo. Devět miniher odehraných, na 31 namleto. Dnes jsem se na farmu v procesu nedostala, neb nechápu určování přestávek. Na první pauzu jsem čekala pět hodin a kousek, druhé střídání bylo po další hodině a půl. No, měla jsem sklizeň na Baha připravenou na čtvrtou odpolední, což byl předpokládaný termín, pískli to dřív. Co už xD Zítra to snad bude lepší. Ale na řádek to uklikám, záleží na tom, co bude padat za semínka, abych taky v pondělí napěstovala něco na pravou stranu s odměnami.

    EDIT: tak lovím pajdátka z tulipaneláku. SK dostatek, na mývaly zbyde a další dopadá ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.