Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Jak je možné,že manžel má každý den bednu s měšcem se semínkama ve Spotřebním zboží a já ne? děkuji za odpověď

    Jinak 26her a 33řádků
     
    Naposledy upraveno: 14/4/23
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, v inventáři ve spotřebním zboží se ukládají váčky prastarých semínek, takže do vyhledávacího okýnka vepiš třeba "váč" - pak bys je měla bez problémů najít

    váček prast. semínek v invu.png
    Hezký den
     
  3. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    vepsala jsem a nic se neukázalo,prohlídla jsem celou nabídku spotř.zboží a nikde nic.

    Co dál?
     
    Naposledy upraveno: 14/4/23
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - a nemáš je všechny, co jsi doposud získala, už otevřené ? Když váčky otevřeš přímo v minihře - nabídne se ti nějaký počet k otevření ?
    otevřít váčky.png otevřít.png

    PS: Semínka z otevřených váčků jsou vidět i zde
    semínka.png

    Pokud máš nesrovnalosti, bude asi nejlepší se obrátit na herní podporu a požádat je o prověření.
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak na baha to nějak nepadá...
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Jako vždy mám málo semínek úžlabní růže.To je při téhle hře pravidelné.Uvidím kam dolezu.
     
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Padátka mám už v plném počtu, tak odpoledne se pustím do skládání mám odehraných 9 her to zas bude, než ten zbytek poskládám, akorát dělá vám to taky, že po každém křížkování musím aktualizovat a to bude zdržovačka uvidím pročistila jsem si PC jestli to bude dělat zkusím klienta, jinak to budu muset přežít.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca., pokud zrušíš minihru křížkem je potřeba kliknout na Zpět, vrátí tě to na plochu a pak kliknout znovu na tygra (vstup do akce) a hodí tě to do minihry. Tak to tedy fungovalo u mě.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    skali - no jasně,to bude ono!Dělám to tak.Manžel totiž po tolika letech co to hraje pořád někdy nechápe pravidla a postupy.Tím ho nechci pomlouvat,ale je to tak.prostě mě zblbnul. dííík
     
  10. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Mám akci hotovou obě strany a zírám jako blázen, že jsem mezí prvními.:p
    Všem držím palce k úspěšnému ukončení akce a krásný víkend:)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) tak já zatím trčím jen na padátkách z bahamky, protože všechny želvičky posílám do vzducholodě, tak u mě není žádná :D na farmě je padátek dost a tak to vidím až na neděli, kdy budu moct po semletí použít všechny bonusy z levé strany. Přidám Jacky a něco k tomu vytočím z kola :p věřím, že to za ten den dám a držím pěsti ostatním farmářům ;)



     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem u sebe dokončila. Výpliv měl méně skládaček a tak mu chybí 453 píchavky, ale to se hravě po večerní sklizni na Baha doplní.
    Co ještě napadá, umelu a dám na trh. Tato minihra (oproti minulé) je opravdu oddechovka.
    Přeji všem ať se daří a pohodový víkend.
     
    Naposledy upraveno: 14/4/23
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne treba do stonky odohrať 10 minihier,ale chýbajú mi pajdátka zvitky.Do zajtra by mi mohli napadať z dlhodobiek.Ak nie tak si počkám do nedele.Dúfam že túto akciu zmáknem dokonca.Ešte sú na to 4 dni aj kúsok;);):D.
     
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dave Lister Díky dnes mi to fungovalo normálně, včera když jsem zadala křížek, tak mě to hodilo hned na plochu a když jsem klikla na tygra tak jsem musela aktualizovat, všechny hry poskládané teď už jenom napěstovat tak snad mě ten počet vyjde je toho přece jenom dost, vypustila jsem 3x jacka a 100% do zlatého slotu.
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám padátka a asi už ani mít nebudu. Na Baha mám tři JC přehazuji je z plochy na plochu a nic. Už nevím co tam strčit.:(;)
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Večer bude poslední sklizeň lablabu a bude namleto přes 60 kousků, odehraji to až zítra, pěkně v klídku ;)
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Akce hotová, šlo to dobře.
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    KŠ stávkuje a tak jsem si musela poradit bez něj :music:
    Pěstováno na polích 1x2 + MJS + 8ks ze hry na akční + ZH + 1xJack = zisk z pole [​IMG] :p

    Upraven počet s Tygrou, urychleno SH a vystačilo akorát ;)
    [​IMG]

    Edit: Na Baha jsem pěstovala Lablab, sklízela ráno a večer s pomocí 14ti žabáků ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/23
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mne to stoji tiez na pajdatkach z baha, no mam cas do nedele aby napadali ;) Zajtra idem poobede este do roboty a tak na to nebude cas :oops: Posielam gratulku rychlikom a nam ostatnym co sa vlecieme osobakom drzim palce :)
    Prajem pekny vikend :)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taktéž napěstováno(odehráno 60 her).[​IMG]
    Použito: 200% do diamantu,1x Jack,zuzana,vytočeno 100% na kole a plus 7 ks z akce na první sklizeň(poté už +8 ks),3x řádek na SH,vánočka,bílá nevinnost a dekorka na zkrácení plodin
    Zisk z jednotlivých polí(2x2,2x1,1x1)
    [​IMG]
    Zde je jasně vidět o kolik bych se připravil plodin!!
    Jel jsem 88 polí 2x2 a 10 polí 2x1.Výsledky jsou trocha různý,bo sem asi jednou zapomněl na zuzanu a na jedný ploše sem po první sklizni zapomněl vyměnit několik polí 2x1 za 2x2! Do akce "kulový blesk" sem se pustil po 14 hodině(pěstování asi kolem 14:30) a hotovo kolem 17 hodiny!:) Tohle je asi ale pro dlouhodobější hráče,protože nevím,jak dlouho by trvala sklizeň bez řádků na SH!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.