Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    fikejza
    Těžko radit,neznám tvé možnosti farmy.Pěstuje se toho docela hodně.Každopádně nejvyšší výnosy jsou z polí 2x2.
    Výnosy s použitím MJS:
    1x1: 4ks
    1x2: 5ks
    2x2: 7ks
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Padátka mi padají přiměřeně. Na Baha jich mám méně, ale to se vyrovná, až budu pěstovat akční rostliny. Teď mám vyseté ještě dlouhodobky až do noci. Zasekla jsem se před první premii +1. Tak počkám klidně do zítra a začnu s premii. SH nějaké mám, tak to bude odsejpat. Gratuluji rychlíkům.
     
  3. fikejza

    fikejza Zelenáč fóra

    Děkuji
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    s tými 21 JCčkami čo mám tak to presne vychádza na 15 produktov denne takže presne 4 dni tak ako minule.
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    [​IMG] Takže zítra budu skládat :music: Chci využít všechny bonusy na zisk z pole ;)
     
  6. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak nevím, padátka z farmy mám víc než potřebuji, z baha zatím jen 30%, tentokrát je baha nějako zakletá i když na každé ploše mám něco jiného, tak mi z každé plochy vypadne 63 ks, jen z probyšky mi jich ze 188 polí vypadlo 66ks, ale to bylo včera, uvidím, zda při večerní sklizni to vypadne jinak, ráno to bylo 3x63, ještě nikdy jsem na baha tak velké potíže neměla.
    kaolín11 co jsi napsal je sice pravda, ale při osetí celé plochy jsou jiné počty:
    velká pole 2x2 celkem na ploše 44 + 26 1x1 je celkem 308+104=412ks -70 na osetí tj čistý výnos 342ks
    malá pole 1x1 celkem 202 a to je 808ks -202 na osetí tj čistý výnos 606ks
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ano to je samozřejmě pravda! Nevím ale proč bych měl dávat na první sklizeň malá pole když mám jen 105 semínek. Navíc,někdo třeba sází průběžně ,nehledě na bonusy z akce,tak pro něj jsou jistě výhodnější pole 2x2 nebo i 2x1!Navíc ,zde neplatí mínus setba!! Máš jen čístý výnos!
     
    Naposledy upraveno: 13/4/23
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, pokud má hráč 200 semínek, tak základní zisk z polí 2x2 s MJS je 1400 ks rostlin, kdyby zasadil na 1x1 tak má 800. U této akce je jednoznačně lepší osazovat velká pole. Sice se prodluží doba pěstování, ale bude mít více odměn z pravé části akce.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jenže na polích 2x2 se to nedá za 8 hodin stihnout napěstovat ;). Vždy jsem sázela na polích 1x1 a stačilo mi to na celou akci a vypěstovala jsem to vše za 8 hodin
     
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak nevím - zasadila jsem vodní bobuli, sklidila - a mám nula???o_O
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    nejde mi měnit u tygra ,má někdo stejný problém?
    mám kurz 3:1 ale políčko na výměnu je stále šedé,co mám dělat?
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57, to je možné, ale už nepíšeš kolik jsi použila bonusů a SH. Příklad který jsem uvedl je pro hráče, kteří pěstují bez bonusů, tedy jen s MJS. To jak se hráči popasují s akcí je už na nich. Napěstovat na odměny vpravo se tímto způsobem myslím dá i když na ty bonusové, už to bude chtít nějaké ty bonusy.

    janaj, rostlinky najdeš v okně s akcí nebo v inventáři. V secí tabulce se zobrazují pouze semínka.


    wallik68, a máš semínka na výměnu?
    EDIT: Příspěvek jsem obnovil, aby to nevypadalo, že trpím samomluvou.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 13/4/23
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dave, samozřejmě použiji bonusy za odměny, všechny, k tomu jednoho jacka a pokud se podaří na KŠ ;)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57
    Jak již sem psal,všechno záleží na možnosti farmy.Pokud hráč nemá hafo SH,k tomu nějakej ten řádek na SH,tak to stejně za 8 hodin nenapěstuje.Osobně ,první sklizeň bude na 2x2,pak odkliknu stonky,do diamantu 200%,použiju i zuzanu,zatočím kolem.pak to tam naflákám na 1x1 pole.
    Zatím nachystáno na 74 her!8)
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 a janaj tohle ocenili.
  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Zatial takto:
    [​IMG]
    Tak zajtra skoro rano odohram minihry, nemam s nim problem, bavia ma, zvladam skladanie a dokonca nezaberaju vela casu.
    A potom prijde cas pozberat BS z dekoriek, zburam ich po zbere a pojdem rychlo sadit s bonusmi akymi disponujem a bude to, dokonca dekorky pojdu vcas zase na ploche a ziadna strata BS nebude.
    Pekny vecer prajem!

    P.S. Z jednej rastliny potrebujem zber 27 ks z pole 1x1 a 202 semienka, z dalsich dve zber 26 ks z pole 1x1 a tiez 202 semienka z kazdej. MJS 4 ks, renatkine hnojivo +3 ks, par Jack darcekov a/alebo z kolesa bonus/y a bude to. Zabudla som povedat, ze z odohrania hier budem mat +8 ks. Tiez riadky na skratenie casu dozrievanie rastlin cakaju na vyuzitie. Viem, ze nie kazdy dokaze tolko ks z 1 pole, ale ked mam na to prostriedky, preco neurobit to, nie?
     
    Naposledy upraveno: 13/4/23
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    ako sa tu už popísalo, najprv som odohrala prvých 9 skladačiek, nasadila na 88 veľkých polí najdlhšiu pichľavú hubu, po dozretí odohrala celú ľavú stranu, s 3 riadkami na SH a bonusmi som všetko sfúkla - každú rastlinu na 2 otočky

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    nech sa vám darí;)
     
  19. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Huráá, konečně akce, kde jdou získat hvězdičky! Byla jsem vyslyšena! :inlove:
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zatím jsem ve fázi sběru padátek. Počty obou jsou vyrovnané. Aktuálně pekelné číslo 666. Ale nemám dnes ráno sklizeno. Jak se mi do toho pletou zdravotní indispozice, tak nějak nestíhám. Řádek bude. Celou akci asi kvůli padátkům na Baha nedám. Mám tam stromy a pravidelně (nejen kvůli ranním mrazíkům) nasazuji ponožky. Mám tam i žabí partu. Možná vyzkouším lablab nebo něco podobného. I když bych ráda tuto akci sfoukla komplet, uvidíme. Pěstování vidím nejdřív o víkendu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.