Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sheron11, to se vstřebá. Já jsem taky pár let soustavně nehrála, jen občas a zatím dobrý. Jen mi v hraní dělá bonako realita xD Ale s tím se nějak popasuju :)
    Ale fakt bych těm různým chytrolínům popřála naše začátky. To by bylo krokodýlích slz xD
     
  2. 1974jaja

    1974jaja Zelenáč fóra

    hansicek-Také díky za podrobnější vysvětlení,zase jsem o něco chytřejší.
     
    Richards76, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Y_n_O tie zaciatky si pamatam, vecne zaplevelena bahama :D :D desivka presne v den splnu a aj to prekryla hlavnu luku. delo co dava 10BS a ja nalepena kazdych 30 minut zbierala xDxDxD to boli casy. rok som sa stverala na lvl 50, kolo mi davalo stromy a zvery, ktore sa kupovali za floreny (skoda ze neviem prihlasovacie udaje k tomu uctu :D ).nie jak teraz, zapnes prvy krat a do hodiny mas lvl 20 ani neviem jak, a stodola prazdna. hlavne ze na akciu viem tisice buriniek vypestovat :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.