Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Bylo to neskutečné úsilí z mé strany, nakonec mi scházelo po cca 200 ks do posledních 3 dodávek. DÍKY dodávkám přebytků jsem všechno dokončila. Nepotřebuji pochvalu, jen se nyní snažím, abych oplatila, abych pomohla hráčům, co ještě očekávají. Přes odpor k nenáviděným minihrám se snažím, abych z nemnoha získaných semínek navíc pomohla k dosažení cíle. Dávala jsem všechny kusy, co mi přebývaly. Poslední sklizeň bude za chvíli, opět několik desítek ks. Snad jsem někomu pomohla.
     
  2. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak a je tu závěr. Nakonec jsem sloupec odměn stihla celý:D To jsem si nevěřila ani na stonek8). V úkolech jsem skončila na 51 s odměnou 4x zlatý banán:)(každý kus se počítá). Úžlabní růže a vodní bobule,které mi zbyly šly na trh a byly hned fuč. Teď mi po posledním dodání píchavky zbylo ještě pár kousků, tak také půjdou na trh.
    Akce pro mě jako pro skoronováčka byla celkem obtížná a kdybych neměla nemocného syna a chodila do práce, tak bych neměla šanci dojít ani do poloviny. Děkuji všem, kteří mi posílali svitky a radili co se týče použití bonusů.;)
    [​IMG]
     
  3. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, ja som akciu robil až dnes. Po prvýkrát som dokončil bez pomoci trhu, ešte mám prebytky. O chvíľu dám na trh.
     
  4. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Trhy se konečně plní.
    Teď jsem asi 10 minut brouzdala po trhu a sledovala stoupající cenu rostlinek za kus. Vím, že cena při prodeji se odvíjí i od runy na stromu a po poptávce. Já mám runu aktivovanou na plnou úroveň, přesto mé prodejní ceny, ve stejný okamžik, nedosahují cen u některých prodávajících.
    Jinak tedy prodej kusů po 1 až 10 kusech...na zabití. Jedna hráčka celou dobu co jsem tam byla prodávala po 5 - 7 ks . Celých 10 minut, pořád dokola, musela mít stovky kusů. To mi hlava nebere.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, nedalo mi to, že mi chybí do cíle takový kousíček. Utekla jsem z práce o hodinu dřív (mohla jsem, dnes jsem dělala na DPČ a jedenáct hodin za kasou je i tak záhul, tak mi vyhověli). Sklidila jsem Baha, umlela pět skládaček, nějaké bobule vypadly. Zbytek ostatních semínek jsem vyměnila u Tygry za bobule. Zraje 22 polí s vánočkou a nevinností, povrtulkovaných. Na trhu jsem ukořistila 100 bobulí, takže mi asi i něco zbyde. Až skončím, podám hlášení ;)
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    chybicka se vloudila :D v robote som omylom zasiala na komfortne polia tu 8 hodinovu rastlinu a dopestuje sa mi zhruba o polnoci :( ... riadok mam, picolku z lavej strany mam. prava strana jedna pikolka, som na odmene 47 a druha picolka mi asi tesne ujde :( no nevadi, konecne viem ako na tuto hru a nabuduce budem vediet, ak nezabudnem :D :D
     
  7. hansicek

    hansicek Expert fóra

    dovolím si nesúhlasiť. Keď bez problémov si schopná splniť ľavý stĺpec ako píšeš, tak pri správnej taktike a maximálnom využití bonusov by si mala byť schopná splniť aj pravú stranu.
    Pri kompletke z ľavej strany máš cca 650 semien, potrebujes napestovať 15600 akcnej (pocty priblizne) to znamena musis dosiahnuť výnos 24 z jedneho policka. staci vyuzit bonusy z akcie + 200% na výnos (zo stodoly, z kolesa, moze byt aj 2x100%) a a pestovať na veľkých poliach so SH a máš výnos 5+8+10=23, na chybajuce kusy pouzit zopar vrtuli a je hotovo.

    u mňa akcia splnená už v sobotu večer, odvtedy len voľnobeh pre biznis, napestované cez 3000ks z každej akcnej na predaj co hodilo 150 milionov grajciarov, posledná várka je este na poli. Spotreba cca 550 SH a 450 RH. z kolesa padlo 100% a v diamante pouzitych 200% na vynos zo zasob na horsie casy v stodole, pestované na velkych polickach.
    A este kuriozita pre pobavenie: Zvysilo sa mi este 19824 padatok z baha
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovo. Už i pravá strana. Takže 75 odměn v kapse.
    Ale ty závody na trhu, to si dlouho odepřu
     
  9. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobrý večer,tak obě strany hotovy,ovšem ty dostihy na trhu,děs,běs,se mi o tom dneska bude zdát a už slyším chlapa,jak se mě ráno zeptá,proč sem řvala ze spaní,ef pět,dělej,ted rúži,ef pět,dělej šipka doleva,tvl zase kolečko...xD
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak hotovo xD
    [​IMG]
    Du honem na trh poslat zbytky, třeba ještě někomu pomůžou, i když toho není moc.

    EDIT: zmizelo to jak pára nad hrncem :D
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Utratila jsem několik milionů a akci jsem dokončila 5 minut před koncem. Na piccolky jsem opravdu zvědavá. Klikala jsem na trh skoro nepřetržitě od sedmi Bolí mě zápěstí. Přeji všem dobrou noc.:p;)
     
  12. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    hansicek-Nic ve zlém,ale ty jsi s tím názorem byl rychle hotovej.Já už měl tedy hotovo dřív,ale spousta hráčů třeba nemá 200% do stodoly,nevytočí si 100% z kola a nemá zrovna moc SH a vrtulek(třeba to spotřebovali v jiné akci).Neříkám,že to nejde,ale zas tak jednoduchý to asi nebude.
     
  13. hansicek

    hansicek Expert fóra

    slechtajara ja netvrdím, že ta akcia je jednoducha, len mi príde take schizofrenicke, že niekto napíše, že ľavá strana aj s bonus časťou kde pre drvivu vacsinu farmarov bol problem s padatkami na BAHA,bez problémov, a potom hned nadava na to že bez kvant SH pouzitych na BAHA a realnych penazi nevie dopestovať pravu stranu.

    Tato akcia podobne ako mnoho inych, mala aj bonusovu časť a je naivne sa domnievať, že bonusovú časť akcie dokažem splniť bez použitia bonusových prvkov v hre(SH, vrtule ponožky SK). A práve táto akcia bola bola o tom, že pri vhodnej taktike sa aj bonusová časť dala splniť s minimálnou spotrebou bonusových prvkov. A bola tým pádom splniteľná pre širší okruh hráčov ako napríkklad predchádzajúce akcie, kde pre kompletné splnenie bolo potrebné, napestovať cez 50000 akčnej a ešte k tomu aj dobre odohrať minihry. Preto nesuhlasim s takýmto hodnotením akcie hráčkou a bol som " s tím názorem byl rychle hotovej"

    Poslednou dobou ma iritujú ľudia (nielen na farme ), ktorí si idú bezhlavo svoje, nerozmýšľajú, nedajú (nechcú si nechať) poradiť a keď zlyhajú bez štipky sebareflexie zo svojho zlyhania obviňujú všetkých okolo seba alebo systém.
     
  14. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, už som písal, že ako úplný nováčik som akciu zmákol len vďaka trhu. Včera som za 8 hod. trvania bonusov napestoval potrebné rastliny a zvyšok išiel na trh. Veľmi pomohli bonusy 100% a 200% z KŠ. Skúsil som, pretočil som asi 60 PL. Pridal som mojich 100% do diamantu, 2 Jacky a bolo 23ks z poľa 1x1. Minul som cca 500 SH. Na farme som točil skrátenú gerberu 2x denne, čo bolo cca 470-480 padátok. Na Baha to vyriešil okamžitý chov [​IMG] , posielať ani predávať sa nedalo :(.
    A napíšem to znova. Akcie, ktoré sa dajú splniť bez SH alebo s minimom SH(je daný presný počet akčnej rastliny) rozpočítam na počet zberov a podľa toho niekedy pozbieram na mobile, niekedy dám na noc komfortné polia so SH. Nemusím hlásiť hotovú akciu medzi prvými(aj tak by som bez riadkov na SH medzi prvými nebol :) ). Preto nehádžem bonusy hlava-nehlava, hodím keď sú hodnotné odmeny alebo okamžitý chov. Teraz bežné akcie, ktoré začnem, dokončím.
    Zo 6 pikoliek 2x bodkovaný dáždnik, 1x škrečkolapka, 1x nemŕtvy poklad, 1x Jack a posledný ani nenapíšem, aj tak to bol Vílí prameň.
    Veľa šťastia pri ďalších akciách.
    hansicek, súhlas :)
    Edit: ľudia čítajte príspevky, sú tam rady, počty akčných plodín, návrhy ako postupovať....
     
    Naposledy upraveno: 19/4/23
  15. 1974jaja

    1974jaja Zelenáč fóra

    hansicek -chci se jen ze zajímavosti a trochu i ze závisti zeptat,jak ti mohlo (pokud jsem to dobře pochopila) ještě zůstat přes 19000 padátek z baha,to by jsi i s hrou měl přes 3000 padátek denně?
     
    hansicek tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    1974jaja
    Jelikož se daly padátka na baha sbírat i ze zvěře,tak díky 4-5 postřikovacím uměním ,máš naklikáno za pár desítek minut,třeba 50.000 padátek!Nebo si mohla pomoci i šlechtěním zvěře.
    [​IMG]
    Také jich pár mám v bahaparku:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/4/23
  17. 1974jaja

    1974jaja Zelenáč fóra

    kaolín11-Aha,tak potom je mi to jasný.Díky za vysvětlení
     
    hansicek, bačkora85 a Richards76 tohle ocenili.
  18. hansicek

    hansicek Expert fóra

    ako pise Kaolín11 - môže za to okamžitý chov v chlievikoch vdaka 5ks postrekovacieho umenia (piate mi po vyše roku čakania vypadlo z pikoly pred týždňom), ale ten som spustil, až v nedeľu, keď som mal akciu hotovu.
    Baha padatka som do akcie naháňal klasicky, na prípravu 24 hod. ixora + 5 zvrincov + 2 arboreta, potom ixoru nahradil 19hod. lablab, ktorý s tiki maskou+voda+hnoj+alchymista dozrel za menej ako 12 hod, takze sa dal tocit 2x za den a som este hrdým vlastnikom 10 JC. V sobotu rano som uz mal padatka na 67 minihier

    PS: som farmar "neplatič", hram od 2011 a za celu tú dobu som do farmy nevrazil dokopy viac ako 50 eur, všetky vymoženosti čo mám, sú vydreté poctivým plnením takmer všetkých akcii, a snahou o čo najefektívnejšie využitie zdrojov. Ale aj ako starý harcovník sledujem fórum ako hrajú, čo využívajú, alebo na čo prišli ostatní spolufarmári, lebo ešte stále je čo zlepšovať.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    hansicek, ty hraješ téměř od začátku, já taky, ale za poslední dobu, co přibyly vymoženosti typu Jacka a tak, předběhli mě v levlech farmáři, kteří začali před dvěma či třemi roky. Mají možnosti, o kterých my jsme si mohli nechat zdát. Když se objevila dekorace, která dávala pár BZ každé tři hodiny. kdo mohl, seděl přilepený k monitoru xD Jo, čas se nezastaví, všechno jde kupředu. Ale některým mluvkům bych hru zresetovala a vrátila na začátek. I se zaplavováním polí, s plevelem, když včas nesklidí a tak různě... třeba když přijdou o sousedy, zas nemají k dispozici divošku 8)
    Já mám luxusní sousedy, i když už asi půl roku neposílám dárky, páč nevím, co je za den, setrvávají u mne a oni dárky posílají. Nechápu, ale děkuji :inlove: Budu se snažit méně zapomínat.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/23
  20. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @Y_n_O to bylo první co jsem čekala po 5ti letech vracení se do hry - všude plevel :mad: a jak jsem byla mile překvapena, že farma zůstala nedotčena:D. Jen ta představa,že jsem měla všude políčka 1x1 to vše odklikat,abych se plevele zbavila, mě děsila. Naštěstí se nic takového nekonalo a můžu směle pokračovat tam, kde jsem skončila. Jen si tedy připadám jako začátečník xD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.