Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kung-fu tygr ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 12.4.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 18.4.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Tak do boje ...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu po delší pauze, stonek dobrý, odměny také :p
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak minihra tahle mě šla na 98% jen prosím někoho klidně aj do zprávy jak to je s těma sáčky,budu hrát minihru,pokusím se až do konce snad to dám a získám sáčky a už jen pěstuji,nějak si nevzpomínám jak na to aby to klaplo celí,,děkuji
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Toto je dobrý typ akcie. Len zháňať padátka a potom v posledný deň akcie všetko urobiť naraz aj tá minihra je ľahká. Nevidím dôvod vynechať akciu.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/23
  5. rara42

    rara42 Pisálek fóra

    pokusím se jí dohrát až do konce
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na 60 her je potřeba 1.560. bahapadátek a 1.020 padátek z farmy.Jako obvykle,nejprve budu sbírat padátka a mlít pytlíky.Odehraji v poklidu 9 her.Někdy, asi o víkendu, to pak celý sfouknu.Bude záležet,jak to bude padat na baha.
    Jelikož máme omezenej počet semínek,je potřeba využívat bonusy za dodané pytlíky a vhodně kombinovat velikost polí!:)

    Tak ať se daří!8)
    Díky za opravu!
     
    Naposledy upraveno: 11/4/23
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kaolín11 - počty jsou správně, ale kde získáš padátka jsou opačně. Z Baha 1560 prastarého svitku a 1020 z hlavní a divoké.

    Do akce se určitě pustím a doufám, že ji splním celou.
     
  8. Horageus

    Horageus Pisálek fóra

    Asi je tam chyba v popisu stonku : +100 BZ/TBZ při sklizni všeho na 3 hod. Nemá tam být 100%? Přeci jen 100 bodů nic moc :D
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, došlo ke změně dekorací potřebných do řádků na magickém stonku. Nyní bude možné vložit libovolné dekorace.

    Horageus, díky opraveno ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Super!
    Jen ta doba aktivace dekorací z akce, je odsuzuje bohužel do lišty!:cry:
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dave Lister, nešel by ještě upravit čas u těch dekorek, takhle to moc nevytrhne ty, co mají nedostatek SK, vrtulek a ponožek;)
    Edit: kaolín byl rychlejší :p:D
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    raz za 7 dní 1ks no to vieš :D zoberiem riadok a zdarec :D
    moment. Pozrel som si odmeny a tie 4 piccola za to stoja. Tak mením názor. Idem to spraviť celé.
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Do akce jdu. Uvidíme co stihnu :music:
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce půjdu - a docela s mi hodí, že bude stačit nejprve syslit padátka (ve čtvrtek máme v ústavu audit SÚJB), takže protočím několikrát dlouhodobky (možná využiji i služeb tulipaneláku) a v pátek se na to vrhnu (až se mi časem podaří vytočit něco na kole štěstí).
    Ceny jsou dobré, zejména mě těší Bedna kun-gfu tygra - těch mám momentálně v zásobě 94 a chystám se na otevření po dosažení mýtické stovky). Správných odměn z beden není nikdy dost - momentálně mám 13 Piccolo beden na čekané.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/23
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zkusil jsem nahodit změnu u dekorací, ale zřejmě bez úspěchu. Tak na tuto otázku: umístit či neumístit si musí každý odpovědět sám :)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, asi si dám pauzu, v minulé akci jsem nedosáhla na želvu, dost velké zklamání, tak se mi do téhle vůbec nechce, kdo do akce jde, ať se daří, ono bez bonusů se toho moc stihnout nedá, a mně ty skládačky a různé hledání nikdy nešly.
     
  17. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Akci samozřejmě zkusím, opět je to pro mě novinka. Dlouhodobky již vysázeny, stromy a zvířectvo také. Takže na padátka jsem snad připravena.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..na baha som urobila zodpovednú prípravu z najdlhších stromov, výrobní a chlievov, zajtra vrátim plantáž a vodopády do môjho bežného maznáčikova a nechám na padátka len prales, prípadne pozbieram v chovnej ohrade, o farmu sa nebojím, tam to napadám okamžitým zberom a asi vo štvrtok spustím akciu guľový blesk, cez víkend nebudem mať čas sa hrať:D;)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já uklidila stromy a dala všude rostliny, mám pocit, že to z nich víc padá;). Pokud by Vám to padalo dobře ze stromů, dejte vědět, je to pro mne snazší, než rostliny

    Počítám, že uhraji naráz 40 miniher, otevřu sáčky a zaseji, pak uhraji zbytek, než budu sklízet a nějak to vyjde na druhou setbu, ale až budu mít na celé umletí padátka
     
    Naposledy upraveno: 11/4/23
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Něco zkusím. O velikonocích jsem se na to vypr..., za prvé mě to ohraničování území nešlo a tím pádem ani nebavilo, za druhé svátky = ukotvení u plotny. Takže teď zase směle do toho. Řádek podle mě máme i lepší, ale co už. Však to člověk nedělá jen kvůli odměnám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.