Kulaťoučký jako medvěd (13.3. - 19.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    davidson00 já ale stihla všechny ty předchozí úkoly a už u prvního kola minulého mi chyběly na poslední dodání flašky tak to nechápu
     
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    pinda-ada - tak jinak. Kolik máš upgradů z první dekorky Milovník kávy. Když by jsi splnila všechny úkoly tak by jsi v inventáři měla 2 upgrady.
    Z prvního úkolu při dodání čokoládových růží jsi dostala nebo jsi měla dostat 6 nápojů. Ty jsi následně dala do úkolu s dodáním karamelek, kde jsi současně dostala nebo měla dostat 6 nápojů. Tyto nápoje s spolu s mashmelouny jsi dala do úkolu s pusinkami a tam jsi rovněž dostala 6 nápojů nebo jsi měla dostat a ty by měli být v inventáři. Když je nemáš tak opravdu jsi nějaký úkol nedodělala.
    Možná to píši trochu zdlouhavě ale jinak to neumím napsat.
    Já jsem v akci s maršmelouny měla dost akční ale nedodala do posledního úkolu z kterého bych dostala jako odměnu 2 nápoje. A také druhý upgrad, který mi teď schází. Mám v inventáři jenom 1. Spočítala jsem si to tak, že v dnešní akci udělám první stříbrný a zlatý a pak ve druhém udělám - splním všechny tři úkoly ve kterých obdržím 6 nápojů, které následně dodám do prvního úkolu diamantového a v posledním denním úkolu tudíž budu dělat v prvním úkolu stříbrný a zlatý a druhý úkol udělám celý. No co nadělám, za chyby se platí. Ale je to jen hra a malovaná. To přežijem. Příjemný den
     
    Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Skali, díky, tak mě to napadlo, ale času mám málo, musela jsem ušít nějaké roušky, abychom vůbec mohli jít něco nakoupit.
    Mějte se!!
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  4. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Y-n-O reaguji na tvou radu na první úkol. Upgrady na dekorku mám 2, ale nestihla jsem na hlavní dekorku sebrat květiny do 2 hod. Nebyla jsem tu přítomna. Tak doufám, že nám jí někdy umožní získat. Děkuji ti a přeji hezké dny bez viru.

    Natali1465 na zítřejší akci už nápoje nebudou potřeba? Taky se mi zdá, že mi jeden chybí.

    *** sloučeny dva příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/3/20
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123 - požadavky na další 5. úkol najdeš ZDE (klik) ;)
     
  6. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Skali, děkuji, to jsem nějak přehlédla. Hezký den
     
    Skali tohle ocenil(a).
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zázrakem jsem vytočila 100% do stodoly, už mi chybí jen zlatá a diamantová dvojka.
     
    davidson00 a dasa1143 tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to do rána doufám nějak napěstuju, pak pošlu do boje šlechtěný šafrán xD SH už nemám, vyplácala jsem ho na minulé pěstování a utrácet v ramaobchodě nebudu. Ono to nějak dopadne, však na medvěda je potřeba jen 130 padátek, to vypadne ze šafránu na nitě a stromů na okrajích. Paneláky stěhovat z mýtiny nebudu, zapomněla bych je tam vrátit... 8)
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  9. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Chjo...:(, nemůžu nikde najít dekoraci Kozel strašák. Mám v tom takový chaos, že jsem asi zapoměl včas dodat červené sněhové pusinky, i když jsem jich měl dost.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zazmatkovano pri rozpestovani, ted pri dodavce, za 7 minut udelam vse krome posledniho v prvnim ukolu, takze prijdu jen o drobne odmeny...
     
    maribeja a davidson00 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak to by bylo

    [​IMG]
     
    maribeja, davidson00 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky už mám skoro hotovo, jen pár koblih chybí.
     
    maribeja a davidson00 tohle ocenili.
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo ještě zbyly koblihy sklidila jsem 2 pole chryzantém
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    chjo, koblih je dost.
    ale nesplnila jsem 1. ukol diamantovy, chybi mi 4 energeticke napoje :-/
    ja tyto navazujici 24h ukoly nemam rada. Nemam jak ty napoje ziskat :-(
    Realita me dohani... Home office s 2 syny (17lety je samostatny, ale 7letak me potrebuje u...) je utopie, manzel, aby nezblbnul, pracuje na pude a ja je obskakuju, varim a 8h HO se smrskava na 2 h denne :-(((
    a timto zpusobem mi asi unikly ty 4 energeticke napoje...

    EDIT: A tak prijdu o odmeny (Skoromravence a 3 FL), chjo
     
    Naposledy upraveno: 19/3/20
    elbedna a -Jara05- tohle ocenili.
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsem na tom stejně - stačilo jen si dvakrát před 14. hodinou zdřímnout a nápoje byly fuč.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dámy, nezoufejte, není o co stát. Ze dvou skoro mravenců jsou dva oranž.pávi ,-) fakt, úplně stejní. Floreny chválím, to jo, ale zase jich není tolik.
    Záplatujte i mravenec bude ,-))).
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    mně pro změnu dva nápoje přebývají, včera jsem nedokončila l.úkol diamatový, chybělo mi 50 akčních, tak jsem osázala 17 políček, už se mi nechtělo plácat SH, ale i tak bych je po dvanácte měla, jenže jsem na ně zapomněla a sklidila až po 14.hod., co už, hlavně, že mám všechny závěsy, večer jsem se divila proč mi někdo jako dárek poslal růžový donut, ani jsem si nevšimla, že mi z hlavní a divošky něco takového vypadlo, došlo mi to ráno, když jsem kontrolovala "dnešní akce" a uviděla tam kulatého medvěda, naštěstí jich napadalo dost a tak jsem na jeden zátach akci dokončila. Nevadí mi 24.hodinovky, pokud jich není více než 4 dny po sobě, pak už na ně zapomínám
     
  18. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    prosím, kdy padají flašky, děkuji za holuba s info
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -bobča- ahoj, třeba když drbneš pořádně do stolu ;)
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    a to mám z toho, že ofi čtu se zpožděním, pak je po akci a už nic neřeším ;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.