Kulaťoučký jako medvěd (13.3. - 19.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - ahoj, v dalších úkolech získáš další nápoje ;)
     
    mituli tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, to sice získá, ale jestli nedokončila, nemá třeba krom energeťáků i základ té extraspešlvýnosné dekorace... Toť otázka, co uhrála a co ne... :)

    No nic, du spařit a upéct vinnou klobásku, uvařit brambory a podusit zeleninku, ať si to užijem, dokud máme co a můžeme jíst bez hadiček... 8)
     
    mituli, davidson00 a Skali tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - no, to je otázka. Ale může získat druhou extraspešlvýnosnou dekorku :D
     
    mituli a Y_n_O tohle ocenili.
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Děkuji za odpovědi,ale v druhám ukolu požadují nápoje a ty já nemám,první kolo jsem nehrála.
     
  5. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    ahojky lidičky, taky mě první dekorka utekla. Mám jen upgrady na ní. Snad nám jí dají někdy dokoupit jako retro. Hezké dny bez viru :)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    walik68: co už, kdyby to byla padátková část, to bys mohla třeba nahnat, pokud máš nějakou okamžitě dozrávající rostlinu s bonusy. Ale napěstovat to už teda nepude...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě vánočku to chtělo... A vrtulky máš? Tam jsou myslím tři kusy na pole navíc... A bonus z beden +1 na rostliny funguje i na akční... škoda, vánočku bys musela aktivovat před setím, ale jestli máš ten bonus, to stačí před sklizní. A budeš mít do plusu cokoliv, co budeš pěstovat. Dnes je padací akce za všeho na farmě krom mýtiny...
     
    Naposledy upraveno: 16/3/20
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zuzino superhnojivo.

    EDIT: šikulka :) akorát myslím těch 200% na akční není, jen ten rostlinný bonus.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/20
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce celkem na pohodu.Další část splněna a těším se na zejtra.:)
    Jedu jen kvůli hvězdičkám,kterých není nikdy dost!8)
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tssssss, jedna plocha s rakosim, druha neco na 8 hodin protoze pres noc zvirata a je ukol komplet... to byl fofr, takze zase zvirata zpet!
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já budu šafrán sklízet až za hodinu, SH šetřím na případný finiš, kdyby to zas nevypadlo fšecko. Ale to bude v pohodě, horší je to pěstování na den na jedné ploše, ráda bych domontovala hodiny...
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak dnešní úkol splněn ale včerejší úkol ne. Ráno jsem nedodala do úkolu a chybí mi 2 nápoje. To přežiju ale hlavní je, že jsem si připravila plochy na padátka do dnešní akce. Dneska je den blbec.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    davidson00: a ony jsou i jiné dny? Já v tomhle režimu funguju už hodně let :D Zlatá farma :)
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak aby jste neřekli že sem se na akci úplně vykašlal, tak jsem splnil část předminulé s vypadávátky a dnešní celou, ale pěstování kytek to ani náhodou :music: :p

    Děkuji RT za SH a párty lístky.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 16/3/20
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak dnes se bude medvěd krmit dobře, už mám volnou i divokou louku, protože hodiny jsem smontovala komplet. Teď vyhrnout rukávy, nablejskat holiny a ve čtrnáct nulnul hurá na to ;)
     
  16. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    DOtaz proč mi vždy do poslední úkolu chybí jedna flaška a v dalším úkolu není, to nejde pak splnit všechny úkoly v družstvu
     
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    pinda-ada - ahoj, asi si nesplnila do konce předcházejí úkol s těmi maršmelouny. Já jsem také nedodala do posledního úkolu a chybí mi 2 nápoje.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pinda-ada: Ahoj, tak jsi nesplnila nějaké předchozí úkoly a máš jich málo, mně to vychází v pohodě.
    Edit: ááá žabka skáče rychleji než já běžím ,-)).
     
    Y_n_O a davidson00 tohle ocenili.
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak teď jsem zmatená, ve stodole mám 6 energetických nápojů a domnívám se, že jsem snad vše vždy splnila, tak kam jsem je nedodala? Nebo, že by to byla zásoba do dalšího dodání? Uvidím.
     
  20. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj -Jara05-.

    energetické nápoje budeš potřebovat v dnešní misi Kulaťoučký medvěd - KUK
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.