Kulaťoučký jako medvěd (13.3. - 19.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    -migos- podobná reakce byla i u sezonních pohárů, taky se ně někdo ptal, aby ho to časem nemrzelo. Za sebe u této akce, nebude:)
    V souběžné akci jen po řádek, i když má stejnou hodnotu jako nálepka, a pak si půjdu po svém. ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
    Xenie6161, -migos- a radyn.m tohle ocenili.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ty ukoly jsou obcas zajimavym zpusobem cislovany... tedy 1. 2. 1. 2. a pak 1. 3. - to chybi ukol 2. nebo jen preklep?
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 pravděpodobnější možnost je ta správná. Jednalo se o překlep.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No když už to pro nás nachystali, tak to zkusím. Družstvo obcházím velikým obloukem, tak budu plnit jednorázovky...
     
    Pitrýsek47 a GordonSargent tohle ocenili.
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Raději nekomentuji...
    Hm, je to nuda. Chtělo by to čtvrtou místnost... Jo, už jsme dloooouuuuho nemakali na úklidu!
     
  6. tonys*

    tonys* Vycházející hvězda fóra

    nevím ,jestli jsem něco přehlédla, ale úkolů je na 6 dnů, a pěstování jen na 3 dny,,nebo se bude pěstovat 2 dny jedna rostlinka??

    už jsem na to přišla,,omlouvám se
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tonys* - ahoj, na každý den je jiný úkol. Do každého úkolu jsou jiné požadavky. Jednotlivé úkoly jsou vždy na 24 hodin. Některý den je akční rostlinka, jiný den se sbírá a dodává nějaké padátko nebo spec. předmět energetický nápoj (získáme v odměnách)...
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ha!!!
    Zase nějaká akce?
    No snad na ní bude čas a chuť, protože kvůli odměnám to nikdo po nikom nemůže chtít!
    :D:p
     
  9. rosea50

    rosea50 Pisálek fóra

    Tak vzhledem k tomu, že u pc mám možnost být jenom večer, tak se opravdu na tuhle akci nechytám....budu si dál plnit svoje úkoly v družstvu..a venku začíná být hezky.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sezonu mám hotovou,dodělám v klidu hodinovou akci a ta nová kulaťoučká ,mě tentokrát neoslovila,zvířátka zůstanou tam kde jsou.xD
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  11. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Jsem ráda,že také nehraju,nemusím hlídat kdy sklízet,co se pěstuje nebo vypadává.Škoda času,když je venku jaro.
    A navíc další dekorka do lišty,nejsou už kam dávat.
    LV 220 ,BH 500
     
    Naposledy upraveno: 14/3/20
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jaro, ale vichr tak bacha ,-)))
    Zasel jsem a sklidím, co jiného ,-).
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  13. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    super, do šlechtícího úkolu potřebujeme padátka ze stájí a dají úkol na rostliny pěstované na farmě. To už je fakt silná káva
     
  14. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak uvidíme, co mi napadá tam nahážu, jestli bude kam a něco z toho snad vyjde.
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Co padá, kde padá ,-)))
    Mám kulaťoučkou nálepku.
    Edit: Hotovo už jsem se zakulatil ,-).
     
    Naposledy upraveno: 13/3/20
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, tak já su kulatá už pár let, ale tady to ještě musím nějakou tou sklizní dotáhnout k dokonalosti. Vlastně je dobře, že ráno nemusím vstávat, můžu si hrát...
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Sázela jsem a sklízela a zapomněla počítat. Výsledkem je přebytek 3.268ks čokorůže :p.
     
  18. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Zdravím
    Jak koukám tak koukám po cele stodole ale karamelky nejsou .Poraďte co dělat .Dík
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A nemají být karamelky až v příštím kole, co začíná ve 14.00?
     
  20. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Jo máš pravdu slepé oči dík za upozornění
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.