Kukaččí chov je zpět! (26.9. - 2.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    bez Babyboomu to nemá cenu
     
  2. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Nemá to cenu ani s babyboomem, dokud bude žrát kukačka SK, tak jí nemám ráda, až začne žrát hmyz, jako normální pták, tak jí nakrmím.
     
    Mersi7, Pavlahan a bebga tohle ocenili.
  3. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    prisiel som sa sem pochvalit co som si vytocil z listkou na party kolese co dali kukucky
    liahen pstrosich vajec ruzovu tak to by som neziskal ani za 3 roky hrania a 1000 SuperK
    xDxDxD
     
  4. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    S odřenýma ušima jsem dodělala 5.úkol, kde má být odměna mimo jiné i taj.správce konírny.
    Ať hledám jak hledám nikde není. Nestalo se mi to poprvé, že se odměny nenačetly.
    Akce a vůbec celá hra mě přestává bavit, cpu do toho peníze a výsledek.....
     
  5. mmagda7070

    mmagda7070 Pisálek fóra

    Mam červenu koziu mliekarnu :)a dvorny majster mi vykuzlil škrečky :)som spokojná :)
     
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jsem spokojená, mám co jsem chtěla, nedělala jsem všechny úkoly a SK je taky celkem v normálnu pro odečtení má dal dáti, skákalo to i na posledního ze základu, spíš na předposledního ale i tak....Nebudu jmenovat ale jeden známý si četl na foru jak jsem akci dala sice pomalu i s urychlovačem ale dala, pustil se do ní a pak do mě, že prodělal a kolik toho za prodaný šlechtěnce mohl koupit v řemeslech. Kdybych to schytala jednou prosím, nikdo ho nenutil ale že pak v tom pokračoval dál a psal že ti co dodělali za málo SK stejně kecaj no tak to je už hnus i pro mě. Dala jsem mu rady jak prolustrovat mou farmu, poslala odškodné za nenkakoupené punče, koukám že hrdě vrátil zpět a vymazal si mě ze sousedů. Pro mě osobně je kupon na komb. daleko víc než milion na kontě co mi farmu slidí, když na ruční sklizeň momentálně nemám. Jo každěj máme svoje priority a podle toho jak se daří nebo nedaří se vybarví i lidičkové, tenhle mě zklamal na celý čáře. Hezký večer všem a komu se nezadařilo, kukandy se vrátí, počítám se s růžovým prasátkem nebo co ještě mají i nižší levly? M.

    Pro bývalého souseda, rejpala do všeho jako já :Zklamaná ctižádost snadno probouzí jinou vášeň - závist.

    No přesně tak, nevím jak u vám probíhali kukačky u nás už jsou potřetí, a vez že jsem je šíleně zatracovala. Ty první jsem nedělala kromě snad kuponů, druhý pro růžový chlivek a třetí pro růžový kozy, vyměním a nebo dám, jak mi bylo řečeno k čemu výrovbna když mám kozí strom, Hamty hamty já mám a daří se na zatracovaný akci tak proč ji neotrávit že? Neboj, jsem trénovaná a můj slovník zná i slova jak někho poslat do kytek a přitom, neurazit. Otázka je co je to ještě neurazit, prima farmaření též může být brána jako urážka či nie? Těším se na další, do té doby dím jen akci rychlo oslíci a protože si melu sama tak už šetřím a i kdybych měla 2000SK jako že mám díky péči o farmu než jsme ji převzali a díky turbomlýnu co jel4 měsice tak se počet nakupí, do toho akce s SK, teď už bez SK ale něco tam bude. Jasně že aj ja bych chtěla ty plachty ale říkám si na co, střelit to a koupit postup na baha? No to se dopracuju i rukama a nemusím nic šlechtit a kupovat. Fajne nocku všem, si hodný ale já se už jen tak rozhodit nenechám neboj.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/10/14
  7. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    kukučky, kukučky... tentokrát bez Vás :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.