Kukaččí chov je zpět! (26.9. - 2.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Já z TCH nic. Akci nedělám, neb si šetřím SK na šlechtění oslíků. Ať všichni toho stihnete co nejvíc.

    Zdravím
     
  2. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, šlechtění kukaček jsem nedodělala, protože mi došlo SK. TS jsem měla jen jednu a z té se mi vyklubali čápi, nemohla jsem tomu uvěřit, že mám takové štěstí, ale je to tak. Přeji všem ať se daří šlechtění. :D:D
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  3. sojer

    sojer Pisálek fóra

    ahojky ,že jsem se na to nevyprdla začala jsem 375 sk už mám jen 140 a v OPRACE kukačka jsem se nedostala ani na taj. správce konírny -.-
     
  4. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahoj, já zase z TCH dostala oranžové koně a 2x křečka. Jinak kukajdy šly v pohodě šlechtit, občas i předposlední či poslední ze základu vyskočila.
     
  5. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Že já trubka se nechala nachytat a dala se do šlechtění kukaček. :cry:
    Žádné přeskoky, SK ubejvá a výsledky nic moc .
    Milé kukačky, milujte mě a nazdar :sleepy:
     
  6. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásné poledne všem....tak já došlechtila...získala jsem růžovky a splnila jeden celej úkol kukaček...vrhla jsem se na ty moje milé slípky sice jsem zlaté nedocílila,ale mám je krásně rozšlechtěné na příště tak si budu držet palečky abych příště dokončila celej úkol těch milovanejch slepiček...jsem spokojená:music:

    Všem at padá to co potřebují;)
     
  7. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Nedaří se a nedaří :cry:
    Kukačky sbohem a šáteček. :oops:
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Já mám ještě všude chlívky... jak to šlechtění kukaček děláte? Nacpete na plochu cca 20 tulidomků (nebo kolik se jich vejde?) anebo "jedete" po málu tulidomků?
    Chystám se na dnešní večer... tak snad tam pro mě nějaké přeskoky zbyly.
    Kukajdy jsem ještě nešlechtila... mám v Družstvu všechny 3 úkoly nepolíbené 8) Při 1. kukaččí akci jsem totiž všechna kukaččí vejce nacpala do Chovatelského poháru (a pěkně mi tak poposkočil :p, takže mi zbývá už jen poslední stupeň)...

    Docela mě totiž lákáte tím růžovým kozím chlívkem a růžovým králičím chlívkem... Růžový chlívek na farmě ještě žádný nemám. Zatím jedu v oranžových barvách :)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  9. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    mne už chýbajú len 3 úlohy dokončiť v kukučích mladatách ale mi padli aj tie včelie ktoré sú mi už nanič,len ma štve že sa mi brutálne míňa SK a mi chýba ešte 61 ušatých,28 maskovaných a 12 punkových kukučiek.vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.kukučí prírastok a ani operácia kukučka robiť nebudem keďže viem že tie párty lístky niesú nič moc výhry na kolotoči.
     
  10. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Ahojte, mam cervenu vyrobnu kozieho mlieka a ruzovu koziu stajnu. Z TS zasa take iste zazraky ako vzdy - teda do listy:
    - medvede
    - krtko
    - medvedik cistotny

    - z kolesa si to uz ani nepamatam, ale bolo tam nejake hnojivo na stromy (co mam aj inak dostatok), nejake SK, grajciare a superhnojiva.
    Ziadne zazraky teda, ale musim uznat, ze u kukuciek sa obcas podarilo zo zakladu dostat poslednu. No i tak som minula 200 SK, no dostat ruzove a cervene stajne by pri beznom slachteni za 200 SK mozne nebolo. To je fakt. Prijemnu nedelu prajem
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  11. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Si tedy osobně myslím, že s kukačkama by úplně nejlepší bylo, kdyby se dali do chlívků a vyklubal se z nich jakýkoliv jiný POUŽITELNÝ šlechtěnec... ;) Třeba divočák, zlatá ovce nebo tak něco. :p
     
    Rony84 tohle ocenil(a).
  12. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    ahojte, aj ja sa hlásim k tým, čo už došľachtili. Ako cieľ som si dala ružové kozy a červenú koziu mliekareň, lebo míňam veľa kozieho mlieka a stromček s ním sa mi zatiaľ nepošťastil. Tento cieľ som splnila, takže som s akciou spokojná, len ma trochu mrzí, že sa mi nepodarilo vyšľachtiť ani jednu jedinú včeliu kukačku, takže som tajomný chlievik nezískala. Skákalo mi to väčšinou len o úroveň vyššie, zbytočne minuté ušaté a fúzaté vajcia :(. Čo už, snáď nabudúce
     
  13. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak se jdu ještě dnes chvilku a jen pozvolna v pár tulidomcích pokoušet o přeskoky.Chybí mi totiž ještě 15x Knírová na Růžovou králíkárnu.n,že bych po ní prahla za každou cenu,ale třeba ji pak vyměním za něco co mi chybí.
    Jinak zkouším co bude padat na Baze Pandy a na Farmě rybičky nebo včelky.Pokud nebude nic moc padat,nechám SK na příště ...nebo na Oslíky
     
    Naposledy upraveno: 28/9/14
  14. burds

    burds Titán fóra

    Začala jsem vůbec prvně šlechtit kukačky a to jen kvůli růžovým králíkům.Ty mám a z jedné TS kočky do lišty.Pořád lepší než oranžový koně.Jestli budu dělat první a třetí kukačky nevím růžové kozy mám.Uvidím.Pro mne co jsem chtěla splněno
     
  15. evca190

    evca190 Vážený autor

    Kukaček jsem se zúčastnila poprvé a to jen kvůli růžovému kozímu chlévu :music: Padlo na něj všechno superkrmivo co jsem měla ale chlívek je doma a to je hlavní ;)
     
  16. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    ahojky vsechny kuku ukoly splneny..doufam ze priste pribude zase novy :) vsem preji hodne zdaru
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    ;) tak po 1 hod. a 45 minutách, 1 růžovém želé, cca 500 parfémů a po cca 450 SK už na ploše sedí růžová králíkárna a růžová kozírna :music: mé první 2 žůžové chlívečky! Ve samostatném chovu králíků a koz ještě zdaleka nejsem tak daleko... tento způsob byl pro mě "levnější". A rozhodně rychlejší...
    (plnila jsem jen stříbrné úkoly a ty dotyčné 5/6 do diamantového stavu)
    a stále zbývá ve stodole přes 15 tis. kukaččích vajec 8) zbytek kukaččích úkolů si nechám do foroty... to kdybych náhodou nevěděla, co s těmi nasyslenými SK xD
     
  18. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Hotovo už včera dopoledne,takže jsem to stihla,i když jsem měla pracovní víkend. A z tajemniček na mne vykoukl ježeček,takže radost veliká. Je krásně barevný, no prostě podzim je tady:-DDD
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Včera večer se vůbec nedařilo,z mixů jsem vylčená,ale ani kukajdy nepřeskakovaly.Dnes zkouším jen ve 3 domcích a pro změnu na Divošce,místo hl.louky.Padá to celkem dobře,ale já potřebujuuuu Knírovýýýýýýý kukajdyyyyy a oni padaj všechny jiný kruci :)Tak jsou mě zrovna teď ty přeskoky na nic :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/9/14
  20. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Kukajdy jsem došlechtila,
    pěkně jsem se zapotila,
    nikam jsem se nehonila,
    splnila jsem co jsem chtěla,
    z odměn velkou radost měla,
    Tuhle akcičku mám ráda,
    zvlášť, když vidím domeček,
    v němž je houf kukaček,
    huba roztáhne se mi od ucha k uchu,
    když tam pěkně dovádějí, přírůstky nám vytvářejí,
    už těším se dál,
    co si nás přichystaj,
    a tak farmaření zdarec,
    ať je to dál pěknej mazec.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.