Kukaččí chov je zpět! (26.9. - 2.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sadromila

    sadromila Zelenáč fóra

    Já bych zase chtěla začít s kukačkama a vůbec nevím jak.Kukačky nemám....nevím:(
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já nekukám, zvyklat se odměnami nenechám. Na co červenou mlékárnu, mám stromy. K růžovým kozám se už blížím šlechtěním. Za lístky si vytočím leda p r d na stromy v pevné konzistenci ( dneska už dvakrát na KŠ - měli by ho přejmenovat, pár nápadů by bylo). Plevelu z tajemek mám plnou lištu. A rozčílit se můžu i zadarmo, škoda plýtvat superkem. Tak. A maj to ( to za to hnojivo na stromy) . A taky nevím, co mám dělat s tou horou pukavců ve stodole.
    xD o_O
    Ale zítra pošlechtím, zkusím opice, netopýry nebo rybky- uvidíme.
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  3. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, akci s kukaččím přírůstkem mám hotovou. Tři TS jsou na ploše, no a ráno uvidím co se vyklube. :D
     
  4. sadromila

    sadromila Zelenáč fóra

    poradil by mi někdo jak začíč ten kukaččí chov.
    Díky
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnes mám v plánu získat ten růžový kozí chlívek, snad se to povede a tím to bude u mě s kukačkami nejspíš vše ;). Ostatní odměny nejsou pro mě zvlášť zajímavé :p Snad budou padat lépe než včera a dostanu se k tomu růžovému chlévu co nejrychleji, abych se pak mohl pustit do dalších zvířat :).
     
  6. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    šlechtím postupně, superkrmivo vyrábím, zásadně nekupuji...začala jsem šlechtit hned ve 14h a zbytečně vyplácala asi 50superkrmiv a padala jen jedna vyšlechtěná kukačka, než jsem zjistila, že BB je až od 17h. To je docela blbý chyták na hráče. No, něco uděláno je, krmiva už došly, tak zase příště;)
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj sadromila
    Kukučky nám vyskakujú pri zbere stajní a výrobní.Počet základných kukučiek zistíš v Stodole> Zvieratá,všetko o kukučkách nájdeš na prvej stránke tohto vlákna >kuk<
    Prajem peknú hru a príjemné šľachtenie
     
  8. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Tak růžový kozí chlívek a červená kozí mlékárna jsou doma.
    Měla jsem 350 SK a nyní jich mám 302 SK.
    Z párty lístků vytočeno 2x 10 SK, zuzi, strašidelná kytice a 10x superhnojivo.
    Operace ,,Kukačka" z minula dodělán, Kukaččí přírůstek jen částečně a Kukaččí mláďata jsem ještě nezačala.
    Dvě včelí kukačky mám no a 2 ještě chybí.
    Jsem po noční, dám tomu teď chvíli klid a odpoledne ještě zkusím co to udělá.
     
  9. andy232

    andy232 Zelenáč fóra

    Ahojte čítam že niektorý už máte nejakú tú kukačiu úlohu za sebou, to sa vám ako podarilo. Ja mám z jednej úlohy urobené len dve :-(
     
  10. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. Tak mne sa šľachtenie kukučiek páči oveľa viac ako šľachtenie bežných zvieratiek, som maximálne spokojná, chválim :). Konečne som sa za kratší čas dopracovala k ružovým králikom a červenej výrobni ang. vlny a aj tie ostatné odmeny - hlavne párty lístky, kupóny, grajciare, hviezdičky, dekorky, tajomný majster sú super ... veď pri bežnom šľachtení také nezískam 8), dokonca pred kukučkami ma už bežné šľachtenie ani nebavilo, bolo to nekonečné .... Tak nech sa vám darí s tým, čo šľachtíte a pekný víkend :).
     
    Laca-25 a rampusak tohle ocenili.
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Když tak o tom přemýšlím,šlechtit kukačky je zbytečnost a plýtvání SK. Vždyť stejně žádné mít nebudeme,ani chlév,ani výrobnu. Můžeme získat jen nějakou odměnu -většinu nepotřebnou (nebo potřebnou,ovšem stojí za to SK ?). To si to SK raději schovám na Oslíky.
    Osobně jsem chtěl použil jen to SK,co bylo v odměnách ale ani to na splnění toho 1a.b.c. úkolu nestačilo.Ještě jsem musel 10 ks přidat - čili zbytečně vyhodit.

    Ať se daří těm co se kuku líbí...
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Čauky, mám z minulých kukajd dost naškudelno těch vyšších, takže jen dojedu ty první a pak to poslední podle cen a mám hotovo. Některý úkoly vynechám, želé fakt už nepotřebuju, ale skáče to i ze základu pěkně. Asi urvu i ten kozí chlívek, darovat se dá vždy. Mlíkárna je trošku zastaralý hit, párty lístky nemusím mít, prostě si vyberu a podle toho co jsem si namlela a při odečtu získanýho SK budu šlechtit. Na klasiku BB se nechystám, nemám důvod. Fajn víkend všem.

    Baro já jsem za růžový králíky získala broskev XXL, jedu jen ze svýho SL, takže jsem ušetřila nebo získala strom za 250 florenů jestli se nepletu, jestli je tohle plýtvání tak co potom klasický BB, co získáš tam? Já většinou jen šlechtěnce o stupeň výš. Každý ať si šlechtí co mu libo jest, já ambice na růžový výrobny ani chlívky nemám a jedině kukačky zatím co se přeskoků nezklamaly. A rámec dal a má dáti nepřekročím, to si na chlíveček raději počkám a nebo prostě nebude.
     
    Laca-25 a fialka40 tohle ocenili.
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, tak ze tří TS mám oranžové koně, oranžové krávy a oranžové kačenky, tento chlívek se mi líbí.:D Jsem spokojena.
     
  14. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Ahojky, tak úkol jsem dokončila, růžové kozičky jsem ještě neměla. Červená kozomlíkárna zůstane v liště;) dál šlechtit nebudu, raději budu chystat SK na oslíky.
    První dvě kukuakce jsem nejela, nalákala mě až ta růžovka. No, časem je určitě taky splním,normální akce nedělám, nebaví mě to.
    Krásný víkend farmáři, jdu nazout holíny na normální zahradu - podzimní úklid je potřeba udělat i tam xD
     
  15. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahojky, já po 3 a 1/2 roce mám první růžový chlívek králíky, mám radost. Opouštím kukačky a jdu šlechtit zvířátka do družstva, protože všechny úkoly mám nedodělané, moc mi to nejde. Snad mi něco kloudného padne. Tak ať nám to padá.
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak úkol na růžový kozí chlév a červenou mlékárnu je splněn, takže spokojenost :). Teď se rozmyslím, jestli se pustím ještě do růžové králíkárny, ale to ještě uvidím ;). Pár otoček kukaček se povedlo a něco skočilo :).

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Z úkolu : ,,Kukaččí přírůstek" jsem plnila jen některý úkoly.(získala jsem: 90SK+7x 3h pomocník+Kozí mlékárna III+Kozí chlév IV+3x TS+Kukaččí vejceII+6x želé).Tudíž chybí Kukaččí vejce I -dekorka.
    Zkusím dnes ještě získat Králíčky IV,jen pokud budou padat trochu přeskoky
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak na tejto farme kukučky zbieram však do stodoly sa mi ešte veľmi veľa zmestí.Nebudem míňať SK keď ružové chlieviky mám všetky a výrobne mi zatiaľ stačia oranžové a červené.Na druhej z obyčajných kukučiek z 4 domčúrikov sa vykľuli 4 punkové.Kedže došlo SK tak si do budúcej akcie musím namlieť.Aby som mohol v úlohe pokračovať ešte mi treba 22 ks ušiakov.
     
  19. farmářRV

    farmářRV Zelenáč fóra

    Může mi někdo říct proč nejdou kukačky jako všechny ostatní zvířata dávat do poháru zemědělce? Je to dost nespravedliví když to minule šlo a teď ne...:oops::oops::oops::oops::oops:
     
  20. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Šlo by kamenovat RT připomínkama, aby šli dávat kukačky do pohárů zemědělce? Za kladně vyhodnocení žádosti děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.