Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Dodělala jsem první kukaččí úkol,ze stájí mám žabky-moje první a červené ryby,ty už mám,ale spokojenost.:)
     
    ananuki, evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  2. Martina12345

    Martina12345 Pisálek fóra

    Já mám taky hotový první kukačkový úkol,z tajemných mám křečka a myš,tak jsem je honem schovala do lišty:wuerg:.
     
  3. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tak jsem se konečně dostala k mé první vyšlechtěné včelí kukačce :p

    [​IMG]
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Prošlechtěno 400 SK a jen dva přeskoky z obyčejných kukaček na včelí, , jinak samá genetika no prostě nic moc8)
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jedu už 4 várku 25 tulidomků, které mám na hlavní louce... a nic moc... snad se tentokrát dovalím alespoň k růžovému kachníku... Větev protentokrát nechám být. Nemám na to časoprostor :cry: Žádnou z dekorací z minulých 3 úkolů totiž nemám... šla jsem jen po SK a růžových chlívkách. 1. úkol nemám vůbec rozdělaný (tam růžový chlívek nebyl :p )
     
    švestinka a evca190 tohle ocenili.
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A nakonec snad budu i s kukačkama spokojená. Z odtajněných stájí holub, medvěd, myš - to už mám několikrát a nakonec ježek :music::music: a z toho mám opravdu radost, toho jsem ještě neměla.
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Já bych potřebovala jednu jedinou včelí kukačku, ale pořád se mi nedaří. Tak snad příště to vyjde. Stáje dám na noc , abych nebyla zklamaná před spaním;)
     
    Witchy.D, švestinka a evca190 tohle ocenili.
  8. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Celkom mi to aj ide, čo som ani nečakala .) hlavne dodávam do úloh, z ktorých získavam SK, aby som ho nemusela naháňať všade inde :) takže dodávam zatiaľ tie prvé fúzaté, či aké sú to, sem tam sa pritrafí nejaký vyšší level šlachtenia, ale to už reku nechám na ďalšie kolo. Najviac som však oľutovala to predávanie parfumov pred nedávnou dobou :D lebo som si vravela, že mi budú na nič :D tak som asi 2000 popredala :D a teraz si tak sem tam povzdychnem nad tým, ako by sa mi zišli :D Ale nevadí :)
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak kukačky jsem uzavřel ještě odtajněním tajemných stájí, některé byly na 5 hodin, některé na 8 hodin, ale všechny mě nepotěšily,ale lišta musí skákat radostí :wuerg:. Z 6 tajemných stájí ani jedna použitelná :mad:.

    Co dodat, prostě stonek se povedl, stáje bohužel ne, co se dá dělat :).

    obydlí pro kočky
    2x oranžové kozy
    žlutá kozí mlékárna
    oranžové ryby
    orlí hnízdo

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Mersi7, k.vitek a evca190 tohle ocenili.
  10. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    michalka59
    ak potrebujes jednu vceliu kukucku tak je jeden typ na strome mudrosti ak mas hviezdicky mozes jednu ziskat ak si uz tak neurobila pred tym.
    a aby som nebol mimo
    slachtenie celkom sa aj dalo aj preskoky boli nejake nato ze som pred tym kukucky neslachtil tak som aj dost porobil ale stonka to pre tentokrat nebude ale nejake stajne a ruzove chlieviky hej :)
     
    Witchy.D, Ria30. a michalka59 tohle ocenili.
  11. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Dodělala jsem jedny kukačky..měla jsem mít nový stonek a nic. Hru jsem vypla i zapla.......Co stím?
     
  12. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Děkuji , ale bohužel to už jsem udělala
     
    Feris1 tohle ocenil(a).
  13. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Zatím všechny Tajemné stáje ze všech úkolů jen odpad do lišty,nejinak tomu bylo i u šlechtění kukaček...žlutá barvírna,2 orli,oranžové krocany a to další si už ani nepamatuji,ale ted poslední odtajněná stáj mě potěšila...červená kotlárna..tak doplnila tu mou zbírku všech barev a jsem spokojená...:music:
     
  14. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak jsem se dočkala ,včelí kukačka přilétla i ke mě a můžu jít v klidu spát :)
     
  15. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Toto jest výsledek mého snažení. Kukajdy se šlechtily dobře. Chybí mi jen došlechtit do dvou úkolů předposledního šlechtěnce kukajd.
    S akcí jsem spokojená. Přirozeně všechny úkoly jsem začala plnit, až když byla možnost kukajdy umístit do stonku. Nebýt stonku, tak takovou rychlost nenasadím, a plnila bych si v poklídku, jen to, co by se hodilo. Moc se mi jinak líbí grafika šlechtěnců kukajd i v tulidomcích při šlechtění.

    [​IMG]
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  16. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    tak mám 2 dekorace (Punkovní mise I a II a Bahení koupel I a II ), ale nejdou mi umístit do stonku :(
     
  17. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Tak hotovo,nakonec jsem to zvládla.Mně se konec pěkně zkomplikoval.
    Ráno mně chyběla jen 1 punková na kukaččí mámu.Nechala jsem si proto jeden tulidomek,dala jsem poslední 4 knírové,co mně zůstaly a čekala půl hodiny.No a hádejte,co mě vypadlo....včelí!!!!!!Málem mě kleplo.Tak jsem podle genetiky celý den jen ve třech tulidomcích křížila,abych se konce dopracovala.Přeskoky vůbec žádné,dokonce ze základních jsem měla jen 1 huňatou a 1základní,no mazec.

    Všem přeji hodně štěstí.
     
    evca190, anvan a michalka59 tohle ocenili.
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Hanny-musíš si je nejdřív složit.Punkovní mise jde jen na baha nebo ostrově a dává 500BBz.Takže pokud nemáš stonek celý,je lepší si jej tam nechat.

    A já odkryla tajemničky z kukaček a měla jsem čuníky oranž.a červenou kotlárnu.Huráá.
    Celý stonek nemám,udělala jsem si zatím jen baha dekorku a zbytek dorazím příště.Už toho chybí jen málo,tak to půjde rychle.Jen jsem zvědavá co si na nás příště vymyslí.
    K.vítek-jj,ta ostatní jen BZ.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/14
    evca190 tohle ocenil(a).
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    HannyDanyels
    nejdřív je musíš na ploše spojit dohromady, a pak už by měly na stonek jít

    A ještě by mě zajímalo:
    Jen Punkovní mise dává na Ostrově BBZ? K té jsem se dnes dopracovala... a co ostatní dekorky potřebné na tuto větev?
     
  20. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    Díky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.