Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Njn,RT ví jak přimět hráče k plnění kukaččích úkolů ;) Kukaččí mláďata bych jinak neplnila...
     
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak já kukajdy jedu jedu jen kvůli SK,a když padne nějaká lepší hodím ji tam taky.Že je nějaký stonek jsem zaregistrovala,až když jsem četla.No ještě jednu včelí a mám ten nový úkol hotový.Není tam potřeba tolik čumáčků.Ale ty ostatní úkoly mi stojí jak přišli.Tak nevím jestli se mám do nich taky pustit.Je fakt,že lidi kukačky většinou ignorovali a RT nás museli nějak nalákat.Stonek za BBZ dost motivuje.
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak půlka se speciálního balíku SK je pryč a žádná sláva u kukaček to není :wuerg:. Mám hotovy všechny dekorace I, k tomu Punkova mise II, takže chybí 3 dekorace II, to bude ještě hodně práce a to jsem chtěl něco ušetřit na jiná zvířata...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Monča***, Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Chybí 14 punkových na dekorku stonku: Kukaččí máma II. tak na to padne asi hafo SK,zkusím pak mixovat.Přeskoky se mi dnes vyhýbaj,tak snad se štěstí unaví.
    kometak96 pěkně Ti padají,jen tak dál :)
     
    evca190 a kometak96 tohle ocenili.
  5. xanda1975

    xanda1975 Pisálek fóra

    tak superkrmivo došlo bohužel kukačky zatím nedodělám chybí mi jedna dekorace na stonek ale i tak mám radost z TS jsem dostala žabičku :), takže velká spokojenost
     
  6. llew65

    llew65 Vážený autor

    Jedu BB a je to katastrofa. Zlikvidováno 700 SK a jediný přeskok - 4x operní osel -> operní osel. Jinak tvrdá genetika. To nenas..., to přijde líto!!! To je důvod, proč kukačky opět vypouštím. >:(
     
  7. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak z t. stájí co sem dostala z úkolu u kukajd mi vypadly žáby [​IMG] ty jsem neměla, jsou mé první, takže radost :) Ti pukavci se mi fakt vyplatili :)
     
    Ria30., evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Potřebuju punkový 14x na dekorku a padají s přeskokem včelíííííí :p
    [​IMG]
     
    Monča*** a michalka59 tohle ocenili.
  9. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    tak mě asi BB minul,protože ze 16 domků 7x čumáčci 2, ostatní
    2 čumáčci a 2 obyč,takhle toho moc neudělám:-((((
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Heleďte sousedé...blížící se večer není důvod k zastavení šlechtění !!!
    A pokud chcete pokračovat až ráno,dokupte si aspoň zásobu SK. Zatím jsem dostal "jen" 15 x maxidárek a jestli teď přestanete,já to nedošlechtím.
    :inlove::cry::inlove:
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hotovo, nový stonek na baha vydal první body. Díky sousedům za příspěvky SK.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  12. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    tak končím, díky dodržované genetice nemám kukaččí mamču 2, což znamená 15 punkových. příště. Jinak dekorky i stonek mám. A taky mě to přestalo bavit, došly parfémy a trvá to dlouho. Ať vám to hojně přeskakuje!
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  13. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Sousedy mám racionální - neposlali ani jedno SK :cry:, já koupila jeden největší, ale nestačí. Přeskoky se nekonají, mixy dopadají blbě, takže končím, strom moudrosti vybrakovaný a chybí mi 3 včelí a 20 punkových a já se tak těšila, že aspoň jeden úkol padne :sleepy:
     
  14. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tedááá tak tohle se mi opravdu povedlo:Dakorát mi chyběli poslední dva:D
    [​IMG]
     
  15. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Je to na prdlačku...Punkové kukajdy mě těžce chybí,zato včelí kukačky mám v liště navíc.U mě dnes těžká genetika a když přeskok - tak rovnou na včelí...Jooo,kdyby to tak přeskakovalo u jiných zvířatek,to by bylo terno,ale takhle,no nevím...Snad RT vymyslí i co s těma nepotřebnýma včelíma kukajdama...doufám !
     
    Petka03 tohle ocenil(a).
  16. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ve šlechtění jako obvykle genetika na to sem si už zvykla a po odtajnění TS z úkolů kukaček, opravdu opět nezklalo myš a žlutá výrobna vajec ta se mi v 94 levlu moooc hodí přeju všem hodně štěstí
     
  17. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Jupííííí :D, tak "kukaččí" stonek v nebi už vyrábí BBZ, všechny nabízené stáje jsou doma a zásoby SK /po šlechtění do všech 4 kukaččích chovů/ jsou nižší než bod mrazu :). Ale ten báječný pocit, že je úkol splněn, ten stojí za to :p. Sem tam se podařil i nějaký ten přeskok ;).
    [​IMG]
     
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    ananuki krása,chybí mě 8x punkováááá...nakonec budu ráda,když je našlechtím s tím SK co mám z mega balíku 800+150=950 SK,šlechtím jen kukajdy.3lo to dobře,včera přeskoky,ale tenhle poslední úkol z 3x 5 punková je moc velký množství.SK nezbyde,ale snad vystačí aspoň na zaplnění stonku
     
    alexandrakerulova00 a evca190 tohle ocenili.
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem se vrátila opět ke šlechtění kukaček. I když toto potěšilo moc a mně se to třeba ještě nestalo
    [​IMG]
    tak stejně všechny ty dekorace na stonek při tomto BB nedám.
     
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    krásný přeskoky za s sebou,ale co z toho,když potřebujuuu punkvýýýýýýý chjó,nevymění někdo za včelí?mám min 4 na víc

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.